Gas Guzzlers Combat Carnage | PC

و باز هم یک بازی ریسینگ انحصاری برای پلتفرم PC

بازی Gas Guzzlers: Combat Carnage یک بازی مسابقه ای است با این تفاوت شما دارای سلاح های بر روی ماشین هایتان هستید که با آنها می توانید سایر ماشین ها را از بین ببرید. شما بدون این سلاح ها نخواهید توانست از مراحل عبور کنید. علاوه بر مهارت های لازم برای زدن سایر ماشین ها باید بتوانید از تیر های ماشین های پشت سر خود جان سالم به در ببرید. هرچه رتبه شما بالاتر باشد باید مهارت بیشتری برای نجات به خرج دهید و هرچه رتبه شما کم تر باید مهارت خود را در زدن ماشین های جلوتر از خود افزایش دهید. یکی از مواقع هیجان انگیر بازی زمانی است که رقابت بسیار است و در این بین بسیار سخت است که بتوانید خود را نجاد دهید زیرا هم باید ماشن های جلوی خود را هدف قرار دهید و از طرفی از تیر های ماشین های پشت سر خود عبور کنید. این بازی دارای گرافیکی بسیار بالاست که لذت و هیجان را هنگام بازی دو چندان میکند..
این بازی همچنین دارای فیزیک فوق العاده ای هست (PhysX by nVIDIA)

ماشین ها رو میتونید اسپورت کنید و تغییرات زیادی رو روشون اعمال کنید . انواع و اقسام سلاح های مرگبار روشون ببندید و شروع کنید به منفجر کردن رقیباتون .

دانلو تریلر از گیم پلی این بازی حتما ببینید

دانلود با کیفیت SD --حجم:35 مگابایت
دانلود با کیفیت HD --حجم:100 مگابایت

سیستم مورد نیاز بازی Gas Guzzlers Combat Carnage :
Minimum
OS Windows® XP/Vista(TM)/Windows 7​
Processor Dual-core from Intel or AMD at 2.0 GHz​
Memory 2 GB RAM​
Graphics DirectX(R) 9 Compatible Graphics Card with SM 3.0. (GeForce(R) 8800 Ultra or 4850 AMD/ATi) 512 MB​
Hard Drive 7.0 GB Available​
Sound 16 Bit Sound Card​
Recommended
OS Windows® XP/Vista(TM)/Windows 7​
Processor Quad-core Q6600 2.4 GHz or Equivalent AMD​
Memory 4 GB RAM​
Graphics DirectX(R) 9 Compatible Graphics Card (Radeon(R) 6850, GeForce(R) 560) 1 GB​
Hard Drive 7.0 GB Available​
Sound 3D Compatible Sound Card​
DirectX: DirectX(R) v9.0c​
Controller Support Keyboard, Mouse and Speakers

این بازی هم اکنون قابل دانلود می باشد

Last edited by a moderator:

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
بازی نمره زیبای 4 رو از سایت گیم اسپات دریافت کرد.... فقط من فکر میکردم بازیه سختی هستش اما گیم اسپات هم مدال سختی عذاب آور رو تقدیمش کرد.

خنده داره واقعا اگه اینجور باشه باید بازی زاقارتی مثل RUN نیم میگرفت تیم سازنده بازی هم فکر میکنم کلا ترکیه ای نیستن از اسم سازنده هاش اینجور به نظر میاد.

ebi 09

کاربر سایت
Jun 3, 2011
30
دوستان این بازی برای من خیلی لگ میزنه رو یه کامپیوتر دیگه هم اینجوری بود سیستم ردیف : 8 گیگ رم گرافیک 2 سی پی یو کور آی 7
مشکل از چیه ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان این بازی برای من خیلی لگ میزنه رو یه کامپیوتر دیگه هم اینجوری بود سیستم ردیف : 8 گیگ رم گرافیک 2 سی پی یو کور آی 7
مشکل از چیه ؟

دلیل نمیشه که چون گرافیکت 2 گیگ رم داره یعنی قویه. اتفاقا میتونه خیلی هم ضعیف باشه. مدل دقیق کارت گرافیکتو بگو.
در ضمن تو آپدیت کردن DirectX و درایور گرافیک هم کوتاهی مکن.

ebi 09

کاربر سایت
Jun 3, 2011
30
دلیل نمیشه که چون گرافیکت 2 گیگ رم داره یعنی قویه. اتفاقا میتونه خیلی هم ضعیف باشه. مدل دقیق کارت گرافیکتو بگو.
در ضمن تو آپدیت کردن DirectX و درایور گرافیک هم کوتاهی مکن.

خو برادر من دیگه بازی که گرافیکش از witcher 2 بهتر نیست ؟ ;) دایرکتس و درایور هم آپیدیته . به نظرتون به خاطر vsync نیست ؟ البته من این گزینه رو توی آپشن بازی نمیبینم .
گرافیک هم nvidia geforce gt 550m
یه اینتل هم داره :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خو برادر من دیگه بازی که گرافیکش از witcher 2 بهتر نیست ؟ ;) دایرکتس و درایور هم آپیدیته . به نظرتون به خاطر vsync نیست ؟ البته من این گزینه رو توی آپشن بازی نمیبینم .
گرافیک هم nvidia geforce gt 550m
یه اینتل هم داره :d

-اگه ویندوزت XP هستش فایل زیر رو بگیر و نصب کن
http://www.gamepires.com/Data/Sites/2/downloads/patch/ggwinxphotfix.zip
یا به ویندوز 7 آپدیت کن

-در ضمن بازی توسط 2 گروه کرک شده: THETA و SKIDROW

هر دو کرک رو امتحان کن (اگه نتونستی کرک ها رو پیدا کنی تو تاپیک درخواست کرک, درخواست بده)

ebi 09

کاربر سایت
Jun 3, 2011
30
فکر نکن گرافیکت خیلی قویه ها:biggrin1:
در حد همون 9800gt خودمونه:biggrin1:
بیا.اینم مدرک:PassMark Software - Video Card Benchmark Charts - Video Card Model List
کارت خودت و کارتی که گفتم رو نگا.فرق زیادی باهم ندارن
درست میفرمویی :d این chipset مارک intel ـی هم که داره تاثیر خاصی رو گرافیک سیستم نداره ؟ :d
در ضمن من کی گفتم گرافیکم شاخه ؟ :d
http://www.gamepires.com/Data/Sites/...inxphotfix.zip
یا به ویندوز 7 آپدیت کن

هر دو کرک رو امتحان کن (اگه نتونستی کرک ها رو پیدا کنی تو تاپیک درخواست کرک, درخواست بده)
دمت گرم داوش احتمال هم میدادم واس کرک باشه ولی نمیدونستم دوتا کرک موجوده :d احتمالا کرک مال من اسکیدرو نیس

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
http://www.gamepires.com/Data/Sites/2/downloads/patch/ggwinxphotfix.zip
یا به ویندوز 7 آپدیت کن

اقا اگه ادرس سایت TETA رو داری لطف کن به ما بده

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اقا اگه ادرس سایت TETA رو داری لطف کن به ما بده

راستش من یه موضوعی رو اشتباه گفتم. نسخه ی theta در واقع نسخه ی retail و کامل هستش و نیازی به کرک نداره. یعنی باید کل بازی رو دانلود کرد.

با جستجوی عبارت زیر به لینک هاش میرسی:

Gas.Guzzlers.Combat.Carnage.v1.0.retail-THETA

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
چه بازی اشغال عذاب اوریه.
بازی در ابتدا به شدت محدودتون میکنه در وافع هیچی ندارید جز یه لگن که نه قابلیت تیونینگ داره نه حتی میتونین مدل ماشین رو عوض کنید
تنها یک مپ وجود داره و یک event بازی به شدت هم مشکل بالانس داره و ماشین های حریف حتی اگر هم نوع ماشین شما هم باشه بازهم
نسبت به شما برتره. با کوچکترین اشتباهی باید قید مقام سوم یا چهارم رو بزنید البته اگر هم اشتباه نکنید بازهم اول شدن بسیار بسیار
مشکله که تمام ابن سختی ها هیچ ربطی به AI ضعیف این بازی نداره انچنان سختی هایی رو برای وارد شدن به EVENT
battle race بایدمتصور بشید که یکی ندونه فکر میکنه که این event قرار شاهکاری باشه خستگی رو از تنتون دربیاره ولی
غافل از اینکه باز اش و همون کاسس.

valy1

کاربر سایت
Jan 22, 2011
11
دوستان یه چیزهایی برای راحتی بازی کشف کردم
برید به فولدری که بازی رو نصب کردید بعد ادرس زیر
/Data/GasGuzzler/Database
بعد Database.xml
روش راست کلیک کنید و ادیت رو بزنید
بعد داخل این فایل بگردید دنبال HumanToAIDamageMultiplier
بعد جلوی مساوی مثلا عدد 50 رو بزنید و ذخیره کنید به این صورت
Easy HumanToAIDamageMultiplier="50.0
قدرت اصلحه رو میبره بالا
با یه شلیک 50 تا دمج کم میکنه
من تا اینجا فهمیدم

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

چقدر شما ها گله می کنید
چندتا چی---ت واسه بازی که خودم تست کردم جواب میده (دکمه ~) رو بزنید بعد کپی پست کنید
G_Godlike اسیب ندیدن
G_IgnoreLocks باز کردن تمام ماشینها و ایتم های قفل شده
G_Money پول
G_RankUnlock تغییر رنک در بازی
G_Score امتیاز

AAMFX

کاربر سایت
Apr 21, 2010
128
نام
Ali
دوستان کسی تونسته بیشتر از 4 تا ماشین باز کنه یا همه مثل من هستن؟

منم مثل شما بودم هر چی اول میشدم دیگه ماشین باز نمیشد تا اینکه دوباره از اول رفتم بازیو و وقتی اول شدم تو رنکینگ. تو قسمت انتخاب نقشه یک قسمت جدید باز شده بود که باید اونو میرفتی تا بره مرحله بعد نمیدونم شایدم از اول این قسمت بود ومن ندیده بودم و الکی از اول رفتم ولی الان همه ماشینا باز شده و اخریشم لامبورگینی هست که خیلی خفنه تازه بعد از جایی که شما هستی بازی جذابترم میشه چون خیلی سریعتر میشه

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خداییش بازیش فاجعس!... اوایل فکر میکردم بازیه خوبیه اما رفتم یه دست فرتزا 4 زدم تازه فهمیدم ریسینگ یعنی چی!....
توصیه من به شماها: در اسرع وقت به کنترل پنل ویندوز بروید و از قسمت پروگرام منیج بازی رو تا ابد از روی هارد دستگاهتون پاک کنید .... هم خودتون راحت میشید و هم اعصابتون.
موفق باشید!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر