Gas Guzzlers Combat Carnage | PC

و باز هم یک بازی ریسینگ انحصاری برای پلتفرم PC

بازی Gas Guzzlers: Combat Carnage یک بازی مسابقه ای است با این تفاوت شما دارای سلاح های بر روی ماشین هایتان هستید که با آنها می توانید سایر ماشین ها را از بین ببرید. شما بدون این سلاح ها نخواهید توانست از مراحل عبور کنید. علاوه بر مهارت های لازم برای زدن سایر ماشین ها باید بتوانید از تیر های ماشین های پشت سر خود جان سالم به در ببرید. هرچه رتبه شما بالاتر باشد باید مهارت بیشتری برای نجات به خرج دهید و هرچه رتبه شما کم تر باید مهارت خود را در زدن ماشین های جلوتر از خود افزایش دهید. یکی از مواقع هیجان انگیر بازی زمانی است که رقابت بسیار است و در این بین بسیار سخت است که بتوانید خود را نجاد دهید زیرا هم باید ماشن های جلوی خود را هدف قرار دهید و از طرفی از تیر های ماشین های پشت سر خود عبور کنید. این بازی دارای گرافیکی بسیار بالاست که لذت و هیجان را هنگام بازی دو چندان میکند..
این بازی همچنین دارای فیزیک فوق العاده ای هست (PhysX by nVIDIA)

ماشین ها رو میتونید اسپورت کنید و تغییرات زیادی رو روشون اعمال کنید . انواع و اقسام سلاح های مرگبار روشون ببندید و شروع کنید به منفجر کردن رقیباتون .

دانلو تریلر از گیم پلی این بازی حتما ببینید

دانلود با کیفیت SD --حجم:35 مگابایت
دانلود با کیفیت HD --حجم:100 مگابایت

سیستم مورد نیاز بازی Gas Guzzlers Combat Carnage :
Minimum
OS Windows® XP/Vista(TM)/Windows 7​
Processor Dual-core from Intel or AMD at 2.0 GHz​
Memory 2 GB RAM​
Graphics DirectX(R) 9 Compatible Graphics Card with SM 3.0. (GeForce(R) 8800 Ultra or 4850 AMD/ATi) 512 MB​
Hard Drive 7.0 GB Available​
Sound 16 Bit Sound Card​
Recommended
OS Windows® XP/Vista(TM)/Windows 7​
Processor Quad-core Q6600 2.4 GHz or Equivalent AMD​
Memory 4 GB RAM​
Graphics DirectX(R) 9 Compatible Graphics Card (Radeon(R) 6850, GeForce(R) 560) 1 GB​
Hard Drive 7.0 GB Available​
Sound 3D Compatible Sound Card​
DirectX: DirectX(R) v9.0c​
Controller Support Keyboard, Mouse and Speakers

این بازی هم اکنون قابل دانلود می باشد

Last edited by a moderator:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
دیروز رفتم بازی گرفتم اینم داشت اما گفتم شاید مسخره باشه نگرفتم
کاشکی دیروز تاپیک رو میزدی .......همش تقصیره توئه:|

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
متاسفانه نبود بازی های جنگی ریسینگ حس میشه با وجود اینکه بازی های زیادی به این سبک ساخته شدن اما هیچ کدوم خوب از آب در نیومدن

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من بازی رو دان کردم..باید بگم فقط از این نگران بودم که هندلینگ خشکی داشته باشه که خداراشکر هندلینگش خوب بود..گرافیکش هم که خداست..چون بازی انحصاری PC هستش از همه جلوه های بصری توش استفاده شده و فیزیک خوبی هم داره..نکته دیگه اینکه بازیش رو با اینکه گذاشتم رو حالت نرمال اما خیلی سخته و من تاحالا سوم هم نشدم..در کل در مقایسه با بازیهای مثل Blur و Split second خیلی خیلی بازی بهتریه..در ضمن یه قسمت هم داره واسه اسپرت کردن ماشینها که هر بلایی خواستید میتونید سر ماشینتون بیارید و اینکه ماشینهای خفنی مثل لامبورگینی و... هم هست
در ضمن مولتی پلیر هم داره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان با کرک اسکیدرو میشه این بازی رو مولتی پلیر هم بازی کرد فقط مشکل اینه که رومها چون خارجی هستن بخاطر پینگ بازی لگ داره هر کی دوس داشت بیاد مولتی بزنیم نام کاربریم هم Rouly;)

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
به نظر من اگه بتونین تریلری که از گیم پلی و اسپرت کرده ماشینها تو پست اول گذاشتم رو دانلود کنید به جواب همه سوالهاتون میرسید

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بی تعارف بگم بالاترین گرافیک یه بازی ریسینگ رو تو این بازی دیدم ... از نظر گیمپلی هم بد نیست ... بازیه خوبیه کسی از دستش نده!

اوضاع فریم ریت چطوره ؟

من که روی 1080 و Ultra بازی میکنم با سیستم نسبتا قوی که دارم مشکلی نیست ... تو جاهای شلوغ و پر از گرد و غبار فریم کمی افت میکنه و حتی به مدت چند لحظه زیر 30 فریم هم میرسه... در کل برای اجرای درست و حسابی بازی مینیمم یه 560 احتیاجه!

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ﻫﻨﺮ ﺑﺎﺯﯼ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻦ!‏‎!‎
ﺑﺎ 4 گیگ ببینید ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﺮﺩﻥ!!‏
ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﯿﮑﻨﯽ 40 گیگ‏‎,‎‏ ﺑﻌﺪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯿﺸﯽ ﮔﺮﺍﻓﯿﮑﺶ ﺩﺭ ﺣﺪ ﺩﻭ ﻧﺴﻞ ﻗﺒﻠﻪ ﺑﻌﺪ ﻣﯿﭙﺮﺳﯽ ﭼﺮﺍ؟ﻣﯿﮕﻦ ﮔﺮﺍﻓﯿﮑﺶ ﻫﻨﺮﯾﻪ..
به نظرمن چون این بازی انحصاری واسه ‏PC‏ ساخته شد انتظار هم همین میرفت که گرافیکش انقدر بالا باشه چون دستشون واسه اعمال جلوه های گرافیکی بازه نه مثل ‏NFS‏ که از قوطی(کنسول) بخوان پورت کنن واسه ‏PC‏ که حتی ‏AA‏ هم نداشته باشه..هرکی این بازی رو از دست بده نصف عمرش بر فناست

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
ﻫﻨﺮ ﺑﺎﺯﯼ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻦ!‏‎!‎
ﺑﺎ 4 گیگ ببینید ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﺮﺩﻥ!!‏
ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﯿﮑﻨﯽ 40 گیگ‏‎,‎‏ ﺑﻌﺪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯿﺸﯽ ﮔﺮﺍﻓﯿﮑﺶ ﺩﺭ ﺣﺪ ﺩﻭ ﻧﺴﻞ ﻗﺒﻠﻪ ﺑﻌﺪ ﻣﯿﭙﺮﺳﯽ ﭼﺮﺍ؟ﻣﯿﮕﻦ ﮔﺮﺍﻓﯿﮑﺶ ﻫﻨﺮﯾﻪ..
به نظرمن چون این بازی انحصاری واسه ‏PC‏ ساخته شد انتظار هم همین میرفت که گرافیکش انقدر بالا باشه چون دستشون واسه اعمال جلوه های گرافیکی بازه نه مثل ‏NFS‏ که از قوطی(کنسول) بخوان پورت کنن واسه ‏PC‏ که حتی ‏AA‏ هم نداشته باشه..هرکی این بازی رو از دست بده نصف عمرش بر فناست

گرافیک ( البته به نظر من گرافیکش در حده Hot Pursuit هست حالا شاید یکم بالاتر ) بالا فدای افت فریم شدید شده.
نمیدونم تیم سازنده هم مثل تیمهای ایرانی مستقل بودن یا نه (تیم سازنده اونطوری که شنیدم ترکیه ایی هستند ) اصلاً موتور گرافیکی خوبی رو برای بازیشون انتخاب نکردن البته بنده خدا تیمهای ایرانی مشکل تحریم رو دارن.
دیگه فکر نکنم بازی تو سبک ریسینگ از Need for Speed The Run گرافیک بالاتر داشته باشیم ( البته بعد از Dirt) که من راحت اجراش کردم با آخرین تنظیمات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر