Gamestop : کنسول XBOX 720 به اندازه PS4 هیجان انگیز خواهد بود

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
gamestop.jpeg

همون طور که میدونید این این روزا اکثر خبر ها در رابطه با بررسی کنسول های نسل بعد است و کنسول های PS و XBOX همیشه جزو اولین بررسی ها قرار میگرند و امروز نیز مدیر عامل سایت Gamestop در رابطه با بررسی کنسول XBOX 720 صحبت میکند.

مردم در حال مشاهده روند کنسول های نسل بعد هستند و من فکر نمیکنم کنسول Wii U جزو این کنسول ها باشد، چندی پیش آقای مارک رین (Mark Rein) کنسول PS4 را بهترین PC برای بازی کردن نامید و اکنون نوبت به Gamestop رسیده تا این کار را انجام دهد .

"ما زمان زیادی را با ماکروسافت گذراندیم و شاهد وظیفه و مسئولیت آن ها در روند ساخت کنسول جدیدشان بوده ایم و قطعا کنسول آن ها برای بینندگان خود قانع کننده خواهد بود"مدیر عامل شرکت Gamestop در مصاحبه ای با سایت Gamesindustry گفت :

"آن ها درحال انجام دادن یکسری کار های جالب روی این کنسول هستند و در شرف رونمایی از آن به سرمیبرند و من از شنیدن اینکه این کنسول بزودی معرفی خواهد شد شگفت زده هستم و میدانم که زمین با معرفی این کنسول به لرزه می افتد ."

Raines ادامه داد، هیچ سندی مرتبط با اینکه کنسول های نسل فعلی آخرین نسل از کنسول ها نسل بعد میباشند موجود نیست، زیرا این صحبت ها همیشه وجود داشته است، وی افزود :

"اما ما به اینکه کنسول XBOX 720 نسبت به PS4 هیجان انگیز نخواهد بود اعتقاد نداریم و قطعا XBOX 720 در زمان رونمایی خود را به خوبی نشان خواهد داد "

منبع

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
مردم در حال مشاهده روند کنسول های نسل بعد هستند و من فکر نمیکنم کنسول Wii U جزو این کنسول ها باشد
عجب حرفی زد این با این همه تجربه نمیدونه که چیش داوری نباید کرد بگو لاقل تا E3صبر کن

این حرفمو بوکمارک کنید.مایکرو چیزی رو نشون میده که مطمئنا از ps4 بیشتر به وجد بیایم.
چشم بسته غیب گفتی ها:d

آخرین ویرایش:

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
خیلی گنده گویی کرده گیم بالت من قبولش ندارم کل حرف راین این بود که کنسول بعدی ماکرو سرگرم کننده هست این سایت بشدت هایپ میکنه متن صحیح خبرو vg247 داده که گزاشتم اینجا
البته با تشکر از خبرگزار عزیز

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
از چه لحاظ ؟ نوآوری ؟ قدرت سخت افزار ؟ کی بیشتر بوجد میاد ؟ Casual Gamers ؟ Core Gamers ؟
ماکروسافت ثابت کرد که تو هر نسل یه حرف جدید و معنی دار باسه گفتن داره باسه هر سطح از گیم از XBOX 1 تا 360 هزاران تکنولوؤی جدید بوجود اومد تو ایکس باکس خود کینکت 100 تا از این تکنولوژی ها بود کاری به اینا ندارم ...ماکرو که نمیشینه برو بر سونی و نگاه کنه صد درصد سونی از ماکرو میترسه چون 360 ضربه ای به سونی و کنسولش وارد کرد که سونی تو اوج سلطنت داشت سودشو میکرد یهو بازار کنسول نصف شد و صد درصد تو نسل بعدی دست ماکرو میوفته

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
این حرفمو بوکمارک کنید.مایکرو چیزی رو نشون میده که مطمئنا از ps4 بیشتر به وجد بیایم.

هرچی دلش میخواد رو نمایی کنه

اصلا لذت ps4 و انحصاریهاش توجه به هر کنسول دیگه ای رو از ذهن طرفداراش پاک میکنه اینم شما بوکمارک کن:d

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

به نظر من یک ای پی بزرگ رو چاشنی ایکس باکس بعدی خواهد کرد همانند Gears Of War با گرافیکی خارقالعاده...اما به طبع با شواهدی که روبرو هستیم از لحاظ سخت افزاری ضعیفتر از ps4 خواهد بود و از این نظر بعید هست سورپرایز بشیم...سورپرایزی اگر باشه رو یک ای پی بزرگ خواهد بود.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
مایکروسافت با تجربه ی 360 بسیار غنی تر شده ... تمام نقاط ضعف خودشو سناخته ...

فقط نمرکزش رو بیش از پیش روی کینکت میزاره ... که متاسفانه باعث افت کیفیت کلیه بازیهای انحصاریش میشه میشه ...

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
از چه لحاظ ؟ نوآوری ؟ قدرت سخت افزار ؟ کی بیشتر بوجد میاد ؟ Casual Gamers ؟ Core Gamers ؟
Casual Gamers 4 sure !!
حداکثر تا 67 روز دیگه معلوم میشه مایکرو برای نسل بعد چی قراره رونمایی کنه
به نظر من یک ای پی بزرگ رو چاشنی ایکس باکس بعدی خواهد کرد همانند Gears Of War با گرافیکی خارقالعاده...اما به طبع با شواهدی که روبرو هستیم از لحاظ سخت افزاری ضعیفتر از ps4 خواهد بود و از این نظر بعید هست سورپرایز بشیم...سورپرایزی اگر باشه رو یک ای پی بزرگ خواهد بود.
معمولا اول خونه رو میسازن بعد واسش میز و صندلی و .... میخرن. اگه سورپرایز مایکرو به قول شما بخواد معرفی یک IP باشه ، همون بهتر که سورپرایزی درکار نباشه !

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
از الان روز نمایش کنسول رو میبینم که میاد ماکروسافت میگه یه همچین خبری صحت نداره و ... یک دفعه دوستان میشن طرفدار سینه چاک .

بابا دیگه مشخصه خر هم باشه یک همچین اتفاقی عمرا بیفته حاضرم با همه شرط ببندم سر این موضوع فقط جنبه تبلیغاتی داره همین فقط میخواد سر زبان ها باشه تا وقتی که وقتش برسه کنسول رو معرفی کنه میخواد یکم این بار روانی که به بازار به خاطر معرفی کنسول سونی وارد شده رو کم کنه و بعدش بیاد بگه آره آقا کنسول من نیازی به اینترنت نداره بعد ببینین جماعت چی میشن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر