Gamertag های شما در XBox Live

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
دوستان من نتونستم آدرس زیپ کد و باقی چیزارو جور کنم میشه یکی زحمتشو برام بکشه؟؟:love: اگه پیغام خصوصی بدین ممنون میشم:blushing:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
مال منم اینه a1181
من وقتی میخواستم گیمر تگ بسازم همه سیوهای داخل پروفایلم پاک شد.به نظر شما چرا؟!!

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اگه قبلا همین Id رو داشتی ولی به لایو وصل نبودی و دوباره تو لایو همون Id رو ساختی و سیو هات پاک شده دلیلش اینه که انگار یه Id جدید ساختی چون Id های معمولی با Id های لایو فرق داره مثلا یکی میتونه اسم شما رو تو لایو داشته باشه در صورتی که شما همون اسم رو داری ولی Id مخصوص لایو نیست

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
سلام

--------------------------------------------------------------------------------

بچه ها سلام.اخر هم با پلی3 و هم با 360 انلاین شدم. چه حالی میده بازی gears of war بطور شبکه از ایران ندیدم کسی رو هنوز. اگر کسی با هر کدوم انلاین میشه من رو تو لیست فرنداش اد کنه.
پلی3 .با ایدیPAYAM2007 با حروف بزرگ

xbox360.با ایدی preoutبا حروف کوچک

منتظرم . خداحافظ

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بچه ها سلام :love: :love:
بالاخره منم یه Gamer Tag ساختم :) :) البته از طریق کامپیوتر و سایت XBOX .
فرقی که با ساختن تو LIVE نداره ؟؟ الان حله ؟؟
اینم ID من : Emin3mZizou

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بچه ها سلام :love: :love:
بالاخره منم یه Gamer Tag ساختم :) :) البته از طریق کامپیوتر و سایت XBOX .
فرقی که با ساختن تو LIVE نداره ؟؟ الان حله ؟؟
اینم ID من : Emin3mZizou
ای بابا گفته بودم که از تو سایت نسازین! یک ماه گلد مجانیت فعال نمی شه این طوری! البته اگه adsl نداری بیخیالش اصلا و همین بزار باشه، چون بازی تو xbox بدون داشتن gamertag یعنی کشک! ولی بدون gold هیچ اتفاقی نمی افته.

راستی بچه ها یادشون نره gamertag هاشونو توی سایت وارد کنن:
http://forums.bazicenter.com/gxboxlive.php

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
ای بابا گفته بودم که از تو سایت نسازین! یک ماه گلد مجانیت فعال نمی شه
آقا من یکی ساخته اما ولی تو سایت ساختم ولی تو بازی نمیتونم لایو بازی کنم
برای این هست که از سایت درست کردم؟؟؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
ای بابا گفته بودم که از تو سایت نسازین! یک ماه گلد مجانیت فعال نمی شه این طوری! البته اگه adsl نداری بیخیالش اصلا و همین بزار باشه، چون بازی تو xbox بدون داشتن gamertag یعنی کشک! ولی بدون gold هیچ اتفاقی نمی افته.

راستی بچه ها یادشون نره gamertag هاشونو توی سایت وارد کنن:
http://forums.bazicenter.com/gxboxlive.php

میگم اشکان جان :love: راسی من که الان از طریق PC گیمرتگم رو ساختم ID م تو این لیست گیمرتگای بچه ها تو بازی سنترم نیست :-" (البته تو پروفایلم اضافه کردم.) باید از طریق LIVE بسازم تا بیاد ؟؟
میگم اگه با ساختن گیمر تگ از طریق PC نمیشه بازی Online بازی کرد و اکانت گلد اصلا فعال نمیشه پس این روش اصلا به چه دردی میخوره ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر