GamePad

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
لطفا یه گیم پد بی سیم معرفی کنید که راحت وبی دردسر بشه تو ویندوز 7 بازی کرد وهمه بازی هارو هم ساپورت کنه ظاهرش هم خوب باشه قیمت تا 80 .یه سوال هم دارم شارز کردن این بی سیمی ها چطوریه باتری دارند یا با کابل شارز میشند :-/

logitech F710

من خودم دارم و کاملا راضیم. عالیه
باتری قلمی خوره

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
درود
دسته های xbox برای pc قیمتاشون چنده .هم بی سیم همراه رسیور وهم باسیم در ضمن کدومشون بدون درد سرترهست ممنون از راهنمایی>:d

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
سلام
کسی جایی رو سراغ نداره که وایرلس رسیور تنها رو برای وصل کردن دسته 360 به pc بفروشه؟ یا یه راهی که بشه دسته 360 بی سیم رو به پی سی وصل کرد ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
سلام
کسی جایی رو سراغ نداره که وایرلس رسیور تنها رو برای وصل کردن دسته 360 به pc بفروشه؟ یا یه راهی که بشه دسته 360 بی سیم رو به پی سی وصل کرد ؟

من سه ماه پیش رفتم لباف Wireless Receiver + Controller رو با هم خریدم (85 تومن) ، ولی طرف توی ویترین مغازه ریسیور خالی هم داشت.20 تومن بود ، حالا شاید گرون تر شده باشه.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام به همه

من چند سوال داشتم حالا نمیدونم جای درستی دارم میگم یا نه.اگه تاپیک اشتباه هست ببخشید.اما سوال:

1-بهترین باتری (برند) جایگزین باتری اورجینال 360 چیه؟هم شارژی و هم معمولی؟ و اینکه قیمتشون چطوریه؟
2-آیا باتری های اصلی دسته 360 گیر میاد؟قیمت؟
3-اگه از باتری معمولی Sony برای دسته استفاده بشه مشکلی پیش میاد؟
4-شارژر خوب برای شارژ باتری های اصل دسته و غیر اصل چی هست و قیمتش چنده؟

یه سوال دیگه هم داشتم تقریبا مشکل هست تا سوال اگه میشه لطفا جواب بدید.

من از باتری های اصل دسته 360 استفاده کرده تا زمانی که یک خط ازشون با قی مونده بود(وقتی توی داشبور کلید X رو میزنیم میزان باتری رو نشون میده که 4 خط داره)
بعد از اون هر باتری که گذاشتم وقتی 1 خط ازش کم میشه دیگه دیسکانکت میشه و نمیشه بازی کرد یعنی هنوز 3 خط از میزان باتری مونده ولی نمیشه بازی کرد.مشکل از چیه؟

و اینکه خیلی خیلی کم این کیت باتری از جاش در اومده میتونه مشکل از اون باشه البته خیلی کم.(ولی وقتی با دست هم اونو میگیرم بازم نمیشه از باتری استفاده کرد)

شرمنده اگه سوالا زیاد شد ولی لطفا کمک کنید.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
دوستان دسته ی خوب الان چی هست برا pc?
قیمتش چنده؟
دسته ی xbox 360 هم میگن از همه بهتره...
کلا یه دسته ای میخوام بگیرم که مشکلی نداشته باشه و بشه راحت باهاش بازی کرد(مثلا فیفا رو)

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
سلام
میخواستم بدونم دسته بی سیم xbox روی لپتاپ جواب میده !؟
سلام دوست عزیز .
بله باید تبدیل وایرلس مخصوص دسته هم براش تهیه کنید. و البته درایور مخصوص دسته! از سایت رسمی ماکروسافت.
الان اگر گیرتون بیاد دوروبره 30-40 تومن باید باشه!!!!

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
سلام دوست عزیز .
بله باید تبدیل وایرلس مخصوص دسته هم براش تهیه کنید. و البته درایور مخصوص دسته! از سایت رسمی ماکروسافت.
الان اگر گیرتون بیاد دوروبره 30-40 تومن باید باشه!!!!

دسته با سیم که مشکلی نداره ؟
اگه امکانش هست یه لینک خرید هم بدبد

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
دسته با سیم که مشکلی نداره ؟
اگه امکانش هست یه لینک خرید هم بدبد

نه ، دسته ی با سیم هم مشکلی نداره ، فقط مساله اینه که یکی دو سالی میشه که دسته ی سیم دار اصل توی بازار گیر نمیاد . ولی بی سیم اصل هنوزم تو بازار هست (90-100 تومن).
اگه پولشو داری یه دونه بی سیم اصل بخر + وایرلس ریسیور ، 130-140 میشه ولی خیالت راحت باشه اگه باهاش کشتی نگیری به راحتی چند سال جواب میده.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
درود ... یه سوال تخصصی

من یه گیم پد خلبانی برای کنترل Jet و Chopper می خوام

نسبتا حرفه ـی ... چه مدلی رو پیشنهاد می کنید و قیمت و کجا گیر میاد با تشکر !

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
سلام به همشهریان عزیز

دوستان من یه دسته سیم دار ایکس باکس جدیدا خریدم (برای استفاده pc) ولی تردیدهایی نسبت بهش دارم با دسته های دیگه سیمی ایکس باکس که مقایسه کردم تفاوت هایی داشت .

1. پیچ های پشت دسته که من دارم 4 سو و سفید رنگ اما مدلی که قبلا دیده بودم پیچ های متفاوتی داشت فکر کنم 5 سو و مشکی بودن !

2.من دسته معمولی قبلا که استفاده کردم یه درایوری همراش بود که نصب می کردم بعد توقسمت کنترل پنل برای کالیبره کردن میشد ویبره دسته رو تنظیم کرد اما دسته ایکس باکس که وصل میکنم همچین گذینه ای نداره ! اصلا دسته سیم دار ایکس باس ویبره داره ؟

3.طول عمر این دسته ها چقدره ؟ اگه سیمشون دچار مشکل بشه قابل تعمیره ؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام به همشهریان عزیز

دوستان من یه دسته سیم دار ایکس باکس جدیدا خریدم (برای استفاده pc) ولی تردیدهایی نسبت بهش دارم با دسته های دیگه سیمی ایکس باکس که مقایسه کردم تفاوت هایی داشت .

1. پیچ های پشت دسته که من دارم 4 سو و سفید رنگ اما مدلی که قبلا دیده بودم پیچ های متفاوتی داشت فکر کنم 5 سو و مشکی بودن !

2.من دسته معمولی قبلا که استفاده کردم یه درایوری همراش بود که نصب می کردم بعد توقسمت کنترل پنل برای کالیبره کردن میشد ویبره دسته رو تنظیم کرد اما دسته ایکس باکس که وصل میکنم همچین گذینه ای نداره ! اصلا دسته سیم دار ایکس باس ویبره داره ؟

3.طول عمر این دسته ها چقدره ؟ اگه سیمشون دچار مشکل بشه قابل تعمیره ؟

درود

بازار پر شده از دسته های کپی! دسته اصل به سختی گیر میاد
یه دسته سیمی 4سال پیش گرفتم پیچ هاش 4سو هست و همه ی دسته های اکس باکس ویبره دارن
این دسته ای هم که گرفتم شک داشتم که اصله یا خیر ولی توی این 4سال که استفاده میکنم ازش هیچ فرقی با دسته بی سیمی که خودم از جعبه پلمپ کنسول بیرون آوردم نداره و هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم چه 360 چه pc
درمورد درایور همراه هم این دسته یه نسخه ویندوز داره که یه سی دی همراشه که اون درایورش توی نت باید باشه برای دانلود، خود دسته تفاوتی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر