GamePad

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان عزیز
میخواستم بدونم دوتا دسته 360 رو میشه به یک رسیور متصل کرد :-/
ویرایش
خودم تست کردم و جواب داد

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام
logitech F510 به نظر شما چه جور گیم پدیه!؟
استفاده من بیشتر برای Race هستش!!
ممنون

در کل دسته ی 360 از همشون بهتره همین که سازگاری کامل داره با کیفیته گارانتی هم جدیدا می شه
نیس آقا نیس..... مگه بی سیم بگیری با گیرندش که کلی میری توی خرج.

البته ارزشش هم داره یه بار خرج می کنه برای همیشه من تا ده تا گیم پد برای pc گرفتم تا بالاخره ماکروسافت کار رو راحت کرد

ITech

کاربر سایت
May 16, 2012
10
در کل دسته ی 360 از همشون بهتره همین که سازگاری کامل داره با کیفیته گارانتی هم جدیدا می شه البته ارزشش هم داره یه بار خرج می کنه برای همیشه من تا ده تا گیم پد برای pc گرفتم تا بالاخره ماکروسافت کار رو راحت کرد
یعنی اینقدر با کیفیته؟ که با وجود خرید دسته های دیگه ای که گرفتید از این بیشتر خوشتون اومده؟ عجب گیم پدیه ما نمی دونستیم!!کاش سیم دارش تو بازار بود من می گرفتمش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یعنی اینقدر با کیفیته؟ که با وجود خرید دسته های دیگه ای که گرفتید از این بیشتر خوشتون اومده؟ عجب گیم پدیه ما نمی دونستیم!!کاش سیم دارش تو بازار بود من می گرفتمش

اکثر بازی ها شاید بگم تمومشون دسته ی 360 کامل می شناسن قشنگ a b x y میاد جای 1 2 3 4 شوک کاملا درست کار می کنه lt rt قشنگ درجه دارن

کیفیت دسته ی اصلی هم که عالیه من خرابی داخلش خیلی کم دیدم

لاجیتک بیشتر به خاطر تبلیغات اومده بالا مخصوصا داخل ایران نمی گم برند بدیه اما نسبت به قیمتش همیشه چیزهای بهتری هست من الان g9x دارم اما می گم کاش razer گرفته بودم

ITech

کاربر سایت
May 16, 2012
10
اکثر بازی ها شاید بگم تمومشون دسته ی 360 کامل می شناسن قشنگ a b x y میاد جای 1 2 3 4 شوک کاملا درست کار می کنه lt rt قشنگ درجه دارن کیفیت دسته ی اصلی هم که عالیه من خرابی داخلش خیلی کم دیدم لاجیتک بیشتر به خاطر تبلیغات اومده بالا مخصوصا داخل ایران نمی گم برند بدیه اما نسبت به قیمتش همیشه چیزهای بهتری هست من الان g9x دارم اما می گم کاش razer گرفته بودم
اون تیکه abxy که جای 4321 شوک دار کاملا درست کار می کنه رو نگرفتم L2 R2 خیلی برام مهمن شندیم دسته x360 خیلی خوبه تو این مورد؟ از کجا فرق اصلی و تقلبی این دسته ها رو میشه فهمید چون من می خوام بگیرم ممنون

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
اکثر بازی ها شاید بگم تمومشون دسته ی 360 کامل می شناسن قشنگ a b x y میاد جای 1 2 3 4 شوک کاملا درست کار می کنه lt rt قشنگ درجه دارن

کیفیت دسته ی اصلی هم که عالیه من خرابی داخلش خیلی کم دیدم

لاجیتک بیشتر به خاطر تبلیغات اومده بالا مخصوصا داخل ایران نمی گم برند بدیه اما نسبت به قیمتش همیشه چیزهای بهتری هست من الان g9x دارم اما می گم کاش razer گرفته بودم
دقیقا حرف دله منو زدی که میگی لاجیتک فقط پول تبلیغاتش رو میخوره :)
من ست گیمینگ لاجیتک داشتم و فقط میتونم بگم یکی از مزخرفترین موس های گیمینگی که دیدم همین موس های لاجیتکه خودم موس G700 داشتم و اصلا هم ازش راضی نبودم و 5700dpi که روش زده درحده حرفه و در عمل یه چیزه دیگست :-&

---------- نوشته در 12:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:03 AM ارسال شده بود ----------

اون تیکه abxy که جای 4321 شوک دار کاملا درست کار می کنه رو نگرفتم L2 R2 خیلی برام مهمن شندیم دسته x360 خیلی خوبه تو این مورد؟ از کجا فرق اصلی و تقلبی این دسته ها رو میشه فهمید چون من می خوام بگیرم ممنون
منظور دوستمون این بود که بصورت پیش فرض کلیدهای دسته رو شناسایی میکنه و شوک کنترل 360 با دقت بسیار بالا در بازی عمل میکنه :x

ITech

کاربر سایت
May 16, 2012
10
دوست عزیز خیلی راحت میتونی دسته تقلبی و اصلی رو تشخیص بدی این چندتا عکس هم شاید بتونه کمکت کنه ;)
دستت درد نکنه رضا جان ممنون عکس گذاشتی! چند تا سوال داشتم!! 1-باتری بعد چه مدتی خراب میشه!؟ 2-باتری یدک داره؟(چون همچین بعد از بازی باتری تموم شد سریع اونو بذارم) 3-قیمت باتریا چقدر هست؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دستت درد نکنه رضا جان ممنون عکس گذاشتی! چند تا سوال داشتم!! 1-باتری بعد چه مدتی خراب میشه!؟ 2-باتری یدک داره؟(چون همچین بعد از بازی باتری تموم شد سریع اونو بذارم) 3-قیمت باتریا چقدر هست؟
خواهش میکنم وظیفست>:d<
باتریهای همراه دسته همین باتری قلمی های معمولیه و عمرش هم حدود 12 ساعته ;)
اما میتونید باتری شارژیه فابریک خوده ماکروسافت رو براش تهیه کنی که حدود 24 ساعت هم هر باتریش شارژ نگه میداره
Gaming-Accessories-Microsoft-Xbox-360-Quick-Charge-Kit-1.jpg

ITech

کاربر سایت
May 16, 2012
10
خواهش میکنم وظیفست>:d<
باتریهای همراه دسته همین باتری قلمی های معمولیه و عمرش هم حدود 12 ساعته ;)
اما میتونید باتری شارژیه فابریک خوده ماکروسافت رو براش تهیه کنی که حدود 24 ساعت هم هر باتریش شارژ نگه میداره
Gaming-Accessories-Microsoft-Xbox-360-Quick-Charge-Kit-1.jpg

من الان یه شارژر باتری دارم اگه از این قلمیای شارژی 4 تا بگیرم حله؟!
یا حتما باید با اینا شارژ بشه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر