Game One

آقا من آپدیت های جدیدش رو گرفتم. حالا چجوری بریزمش توی ریسیور؟:دی

یعنی فایل رو باید توی یک پوشه با چه اسمی کپی کنم؟ و در نهایت توی منوهای ریسیور کجا باید برم؟

مدل ریسیور من SR-X95USB هست. انی که انداختش بهم به اسم بهترین مدل داد اما الان که رفتم توی این سایته مثل اینکه صد مدل از این بهتر هم هست!:دی
این مدل همچنان هم ساپورت میشه, اول باید پچ و سافتکم رو بریزی تو فلش. (از حال فشرده خارج کن بعدش فایلهای اصلی رو مستقیما داخل فلش بریز بدون اینکه پوشه ای چیزی باز کنی)

بعدش فلش رو وصل کن به رسیور باید یه پیغام بیاد بعدش پچ رو انتخاب میکنی و اوکی رو میزنی بعد یکی دو دقیقه رسیور Restart میشه. حالا بعد این باید سافتتکم رو هم انتقال بدی.(از همین روش).

فقط یادت باشه سافتکم همیشه با پسوند key. شناخته میشه.

میشه یکی بهم بگه که اکانت های سی سی کم چیه و قیمتش چنده؟؟
این اکانت مختص شبکه هایی هست که روی یک فرکانس قرار دارن

لطفا یکی خوب توضیح بده

سلام
سايتي چيزي نيست كه بشه باهاش انلاين نگاه كرد؟
بعد من ر*س*ي*و*ر*م* iclass هست اين پچ ها اينا رو چطوري روش بريزم؟ usb هم داره دستگاه :d

میشه یکی بهم بگه که اکانت های سی سی کم چیه و قیمتش چنده؟؟
این اکانت مختص شبکه هایی هست که روی یک فرکانس قرار دارن

لطفا یکی خوب توضیح بده

کسی نمیتونه بهم جواب سوالمو بده؟
سی سی کم در واقع یه نوع شرینگ اینترنتی هست. 95% پکیج ها با شر شدن از طریق اینترنت باز میشند. با این اکانت همون طور که گفتم حدود 95% پکیجها باز خواهند شد.

سلام
سايتي چيزي نيست كه بشه باهاش انلاين نگاه كرد؟
بعد من ر*س*ي*و*ر*م* iclass هست اين پچ ها اينا رو چطوري روش بريزم؟ usb هم داره دستگاه :d
بستگی به مدل رسیور داره که چی باشه. اگه از رده خارج نشده باشه میتونی کانال ها رو داشته باشی.

باید دقیق مدل رسیورت رو بگی چون اگه نگی این دقیقا مثل این میمونه که یکی ازت سوال کنه مثلا مدل کنسولی که داری مدلش چیه؟ تو هم بگی ایکس باکسه دیگه:d هی طرف ازت سوال میکنه مدلش چیه؟ اسلیمه آرکیده الیته.... هی تو بگی ایکس باکسه دیگه:d

محمد فارسی صحبت کن سافت کم دیگه چیه؟:دی

من یک فایل آپدیت گرفتم که ورژنش 1.91 هست. همین!:دی
آخه مشکل اینجاست که اول باید بدونی فایلی که گرفتی چی هست؟! چون اول باید پچ ریخته شه تا رسیورت سیستم Viaccess3 شناخته بشه بعدشم باید key ها رو یا دستی وارد کنی یا از فایلش رو از طریق فلش انتقال بدی.

بستگی به مدل رسیور داره که چی باشه. اگه از رده خارج نشده باشه میتونی کانال ها رو داشته باشی.

باید دقیق مدل رسیورت رو بگی چون اگه نگی این دقیقا مثل این میمونه که یکی ازت سوال کنه مثلا مدل کنسولی که داری مدلش چیه؟ تو هم بگی ایکس باکسه دیگه:d هی طرف ازت سوال میکنه مدلش چیه؟ اسلیمه آرکیده الیته.... هی تو بگی ایکس باکسه دیگه:d
والا روش كه زده :
iclass 9595x pvr يك عكسم ازش گزاشتم ببينيش ديگه :d:d
97627956.jpg

والا روش كه زده :
iclass 9595x pvr يك عكسم ازش گزاشتم ببينيش ديگه :d:d
97627956.jpg

خوب این مدل همچنان ساپورت میشه. پچ و Key ها رو از طریق فلش به رسیور انتقال بدی خیلی راحت کانالها باز میشه. اول باید پچ رو بریزی بعد هم Keyها رو.

به همین راحتی:d

طریقه ریختنش هم تو پستهای قبلی گفتم باز اگه بلد نیستی و یا نتونستی پی ام بده تا راهنماییت کنم. فقط یادت باشه پچ و Keyهایی که میریزی باید جدیدتریناش باشند.

سی سی کم چیه ؟ این اکانت چیه از کجا بخریم.قیمتش چقدره ؟
خب یه حرف میزنین کامل بگین ما هم متوجه بشیم دیگه!:(

عزیزم همینطوری که نمیتونی بری یه اکانت بخری استفاده کنی.
برای استفاده از CCcam باید رسیور لینوکسی مثل Dreambox یا cuberevo داشته باشی.
بعد از اون از فروشنده های اکانت اکانت رو بگیری و بتونی روی رسیور کانفیگ کنی .تا بتونی شبکه هارو باز کنی.

البته همین الان بگم که کار کردن با رسیور لینوکسی واقعا برای کاربرای معمولی مشکله و از زمین تا اسمون با رسیور های معمولی تفاوت دارن.

سلام من رفتم توی این سایت و رفتم مدل رسیور رو هم پیدا کردم:sr-x97usb

اینه خوب اون پایینیه رو دانلود کردم حالا چیکار کنم ؟؟؟

اینی که گرفتی فقط پچه باید keyها رو هم داشته باشی.
اگه خواستی پی ام بده تا کامل تر برات توضیح بدم که چیکار باید بکنی.

عزیزم همینطوری که نمیتونی بری یه اکانت بخری استفاده کنی.
برای استفاده از CCcam باید رسیور لینوکسی مثل Dreambox یا cuberevo داشته باشی.
بعد از اون از فروشنده های اکانت اکانت رو بگیری و بتونی روی رسیور کانفیگ کنی .تا بتونی شبکه هارو باز کنی.

البته همین الان بگم که کار کردن با رسیور لینوکسی واقعا برای کاربرای معمولی مشکله و از زمین تا اسمون با رسیور های معمولی تفاوت دارن.

یکسری توضیحات تکمیلی هم من بدم!
اینترنت adsl حتما باید باشه.رسیورهای لینوکسی گرونم هستن.
سیسی کم رو با کامپیوتر هم میشه استفاده.یک کارت dvb پنجاه هزار تومنی می خواد فقط.کارت HD هم با 100 تومن میشه خرید که در اون صورت میتونین از شبکه های فوق العاده HD مثل اسکای اسپورت و اسکای سینما HD هم استفاده کنین.

قیمتش هم ماهی 15 تومنه.ولی اگر چند ماهه بگیرین تا 10 تومن هم کم میشه.یک جای خوبش یورو*کم هست که خودم از اونجا میگیرم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or