Game Net و XBOX 360 !

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
ايده خوبي ميشه مثل WCG كه امسال Gears Of War هم جزو بازي هاست ولي تو ايران مشكل امكان پيچوندن كنسول 100%

دیگه شما هم الکی نگو ... کی میاد کنسول رو ببره !؟ باز دسته رو میشه توی جیب گزاشت برد...;) (فقط باید مراقب بازی ها و کابل هم باشید) اصلا ی کار دیگه سر هم 360 ی نفر باید وایسه که دیگه هیچ مشکلی پیش نیاد !! :biggrin1::biggrin1: واقعا از مرد ایران هم بعید نیست شاید دیدی کنسول رو هم برداشتن و بردن...:laughing::laughing:

اون مشگل گرمایی هم با فن میشه برطرف کرد ! ولی شاید آدم بیاد این همه خرج کنه بعد کسی نیاد 360 بازی کنه...! اونوقت اون طرف میخواد چیکار کنه ؟؟:confused:

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
دیگه شما هم الکی نگو ... کی میاد کنسول رو ببره !؟ باز دسته رو میشه توی جیب گزاشت برد...;) (فقط باید مراقب بازی ها و کابل هم باشید) اصلا ی کار دیگه سر هم 360 ی نفر باید وایسه که دیگه هیچ مشکلی پیش نیاد !! :biggrin1::biggrin1: واقعا از مرد ایران هم بعید نیست شاید دیدی کنسول رو هم برداشتن و بردن...:laughing::laughing:

اون مشگل گرمایی هم با فن میشه برطرف کرد ! ولی شاید آدم بیاد این همه خرج کنه بعد کسی نیاد 360 بازی کنه...! اونوقت اون طرف میخواد چیکار کنه ؟؟:confused:
الان ps2 بازی میکنن :p
نمیان 360 بازی کنن ؟
:confused:

Red Army

کاربر سایت
Aug 25, 2007
60
نام
امین
به نظر من ایده ی جالبیه امروزه در کشور های مختلف جهان دارن از این ایده استفاده میکنن. خود من یکی از دوستام المان هستش و میگه ما اینجا 360و گیم نتی بازی میکنیم کلی هم حال میده.
در ضمن در مورد مشتری هم نباید نگران بود من یه کلوپ می شناسم که یه 360 داره وملت صف میبندن:eek: تا بازی کنن اونم چی تکنفری حالا ببین باسه ی شبکه بازی کردنش چی کارا که نمیکنن.

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
در ضمن در مورد مشتری هم نباید نگران بود من یه کلوپ می شناسم که یه 360 داره وملت صف میبندن:eek: تا بازی کنن اونم چی تکنفری حالا ببین باسه ی شبکه بازی کردنش چی کارا که نمیکنن.[/quote]
ممكنه آدرس چندتا كلوپ 360 كه چندتا دستگاه داشته باشن بهم بدين ممنون ميشم
اگه اطراف اكباتان باشه كه چه بهتر

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
در ضمن در مورد مشتری هم نباید نگران بود من یه کلوپ می شناسم که یه 360 داره وملت صف میبندن:eek: تا بازی کنن اونم چی تکنفری حالا ببین باسه ی شبکه بازی کردنش چی کارا که نمیکنن.
ممكنه آدرس چندتا كلوپ 360 كه چندتا دستگاه داشته باشن بهم بدين ممنون ميشم
اگه اطراف اكباتان باشه كه چه بهتر[/QUOTE]

سلام
رفیقم همین دو هفته پیش تو تهران گیم نت زد و هم 360 داره و هم کامپیوترهای قوی ....که مشخصاتش رو هم از یکی از مدیرای خوب ایت سایت گرفته بود.....
گرافیک 8600 gt و رم 1 گیگ باس 800 و سی پی یو های دو هسته ای 4600+
یه 360 هم داره با lcd بیست اینچ ....:
آدرس میدان فلاح (شهید فتحی)- خیابان عاشری -گیم نت بازی سنتر......09353437330

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
ps3 and 360

آقا من میخوام برای تابستان یه گیم نت باز کنم 360 پی اس 3 ارزش داره یا نه با اون مشکلی که 360 داره منو انداخته تو 2 راهی اگه برای هر دستگاه فن بزارم یعنی عمری کار میکنه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا من میخوام برای تابستان یه گیم نت باز کنم 360 پی اس 3 ارزش داره یا نه با اون مشکلی که 360 داره منو انداخته تو 2 راهی اگه برای هر دستگاه فن بزارم یعنی عمری کار میکنه
X360 های جدید تقریبا مشکلی ندارن. برای اطلاعات بیشتر برو اینجا: انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل 65nm

dc-master

کاربر سایت
Dec 7, 2005
61
سلام دوستان عزیز

کسی از دوستان اگر آدرسی از گیم نتی داره که به صورت 360 باشه می تونه لطف کنه و برای من آدرسش رو PM بزاره ؟! :love:

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
سلام دوستان عزیز

کسی از دوستان اگر آدرسی از گیم نتی داره که به صورت 360 باشه می تونه لطف کنه و برای من آدرسش رو PM بزاره ؟! :love:
من فقط یکی داخل قم دیدم ! ( تهرانش رو نمیدونم )

اما راحت میشه ردیف کرد و وقت اتوماتیکشون کرد ( با سیستم مرکرزی )

dc-master

کاربر سایت
Dec 7, 2005
61
من فقط یکی داخل قم دیدم ! ( تهرانش رو نمیدونم )

اما راحت میشه ردیف کرد و وقت اتوماتیکشون کرد ( با سیستم مرکرزی )

مرسی دوست عزیز . نمی خواسم گیم نت راه بندازم ، می خواستم با کسانی که گیم نت 360 داران یه صحبتی بکنم .

مرسی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
مرسی دوست عزیز . نمی خواسم گیم نت راه بندازم ، می خواستم با کسانی که گیم نت 360 داران یه صحبتی بکنم .

مرسی
اگه قصد صحبت کردنه یکی از دوستام تو کرمانشاه کلوپ 360 و ps3 و wii داره(بیشترش 360)که واقعا کارش عالیه و یه 20 ملیونی خرجش کرده خواستی شماره و ایناش رو بدم...

dc-master

کاربر سایت
Dec 7, 2005
61
اگه قصد صحبت کردنه یکی از دوستام تو کرمانشاه کلوپ 360 و ps3 و wii داره(بیشترش 360)که واقعا کارش عالیه و یه 20 ملیونی خرجش کرده خواستی شماره و ایناش رو بدم...

مرسی از لطفتون ولی در محدوده تهران می خواستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر