Game Net و XBOX 360 !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام
خب یکی از دوستای من ( یعنی دوست نزدیک که نمیشه گفت ! صاب گیم نتی که بعضی وقتا میرم ! ) میخواد توی گیم نتش چند تا XBOX 360 بزاره. حالا یه سوالی براش پیش اومده. این کار امکان پذیره ؟! یعنی میشه مثلآ 10 تا X360 بزاره و بروبچ با هم بازی کنن ؟ کلآ تا چند تا رو میشه لینک کرد و چه جوری ؟! :biggrin1:
موفق باشین.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام
خب یکی از دوستای من ( یعنی دوست نزدیک که نمیشه گفت ! صاب گیم نتی که بعضی وقتا میرم ! ) میخواد توی گیم نتش چند تا XBOX 360 بزاره. حالا یه سوالی براش پیش اومده. این کار امکان پذیره ؟! یعنی میشه مثلآ 10 تا X360 بزاره و بروبچ با هم بازی کنن ؟ کلآ تا چند تا رو میشه لینک کرد و چه جوری ؟!
موفق باشین.
بـــــــــلـــــــــه :biggrin1:
البته من با XBOX هم یه همچین حرکتی تو قزوین پیاده کرده بودم و اطمینان دارم با 360 هم میشه. دوتا 360 به راحتی شبکه میشه ولی برای چندتا باید این کار رو کرد.

یک کنسول رو باید بکنی Master .
یک Hab خوب ردیف کنی.
از بازی که میخوای بازی کنی به تعداد کنسولهات + کنسول مستر تهیه کنی.
بعد حالشو ببری:biggrin1:
امید وارم کمک کرده باشم آریا جون. با XBOX که خیلی راحت شد و کلی کل ملت رو در Halo خابوندم. 360 رو هم تا 2 تا وصل کردم ولی تا حالا 3 تا گیرم نیامده که یه مانوری بدم :cheesygri

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
فکر کنم تو گیم نت با وضیعیت مشتری ها و 360 باید ماهی یه بار دستگاهاش رو عوض کنه
آره منم همینو بهش گفتم ! X360 که همین طوری داغ میکنه.حالا توی گیم نت شلوغ داغتر هم میشه و باید چند ساعت پشت سرهم کار کنه. فکر کنم اگه بخواد بگیره بهتر باشه Core بگیره که حداقل دسته ها رو سخت تر دو در کنن ! :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نه بابا. ما روزی 10 11 ساعت با دوتا 360 گیرز میزنیم اخ هم نمیگه :cheesygri
فکر کنم اگه بخواد بگیره بهتر باشه Core بگیره که حداقل دسته ها رو سخت تر دو در کنن !
شدید موافقم بانظرت:biggrin1:این ملت دودره باز هرچی بگی بر میاد. یه وقت دیدی خود 360 هم نیست چه برسه به دستش:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اریا برو طرف رو قانع کن نگیره خودش میشه ضرر ها:) به جونه بچم روزی 1 چراغ قرمز رو داده!
بعد طرف که داره بازی میکنه میبینه 3 چراغ قرمز داده حالیش که نیست میگه قشنگه:-":biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
امین آخه خودش نمیخواد بگیره. یه شرکتی اومده گفته میخوام اسپانسرتون بشم و براتون 15 تا از این کامپیوتر کوچیکا ( اسمش چی بود Xpc ؟ ) بگیرم. بعد این گفته به جاش X360 بگیر !

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
امین آخه خودش نمیخواد بگیره. یه شرکتی اومده گفته میخوام اسپانسرتون بشم و براتون 15 تا از این کامپیوتر کوچیکا ( اسمش چی بود Xpc ؟ ) بگیرم. بعد این گفته به جاش X360 بگیر !

والا من و سیاوش توی اردیبهشت حرف این کار رو با هم میزدیم ولی به همین دلایلی که مطرح شده و همون تجربه جذابی که در اداره گیم نت داشتم منصرف شدیم. جز ضرر چیزی نیست :biggrin1:

حالا تو فکرشیم یکی از این مجله زردها بزنیم :biggrin1: فکر کنم پولش بیشتره!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من چیزی توصینه نمی کنم اریا جون ( اصلا در این حد واندازها نیستم ) ولی اگه بتونه سیستم های خوب ردیف کنه تا حداقل COD 2 , Pery , UT2004 , WOW , و .... رو به راحتی و بدون مشکل اجرا کنه صرف، هزینه، مخارج ، دردسر و.... به شدت کاهش پیدا میکنه. ولی فکرش رو بکن یه Xbox360 Game Net بزنن بعد همه جمشیم و Gears of War و Dead or Alive 4 و Forza Motorspot 2 و COD 3 بزنیم تتو رگ :biggrin1:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
ولی اگه بتونه سیستم های خوب ردیف کنه تا حداقل COD 2 , Pery , UT2004 , WOW , و .... رو به راحتی و بدون مشکل اجرا کنه صرف، هزینه، مخارج ، دردسر و.... به شدت کاهش پیدا میکنه
یعنی شما اینها رو نمیتونید تو Game Net بازی کنید؟ :) ما اینجا یه گیم نت در پیت دارم داریم که باهاش همیشه 2142 بازی میکنیم:p
پ.ن: :cool:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یعنی شما اینها رو نمیتونید تو Game Net بازی کنید؟ :) ما اینجا یه گیم نت در پیت دارم داریم که باهاش همیشه 2142 بازی میکنیم:p
میشه بازی کرد ولی گرافیکشون شبیه بازیهای 2000 میشه ! :biggrin1:
البته یه گیم نت جدیدآ کشفیدم توی ونک که کارت گرافیک کامپیوترهاش GT 7900 و CPU هاش 3000 هست ! توی اونجا راحت میشه Quake 4 , BF2 , ... بازی کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر