Game DVR در XBox One تنها مخصوص کاربران Gold است!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
20130614_xbox_one.jpg

کاربرانی که قصد استفاده از قابلیت Game DVR (ضبط تصاویر بازی توسط کنسول) را دارند باید عضویت Gold داشته باشند.
این خبر قابل پیش بینی امروز توسط یکی از سخنگویان مایکروسافت تایید شد.
سیستم DVR در این کنسول قابلیت ضبط 5 دقیقه از Gameplay را با کیفیت 720p و فریم ریت 30 فریم بر ثانیه را دارد.
مایکروسافت همچنین تایید کرد که ویژگی OneGuide نیز مخصوص کاربران Gold می باشد.
این ویژگی محتوای محبوب TV و شبکه Xbox Live را برای کاربران نمایش میدهد.
برای اطلاع از ویژگی های بیشتر اشتراک Gold به اینجا مراجعه کنید.
منبع

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یکی از مضخرف ترین کارهای مایکرو همینه. حداقل مثلا امکان شیر رو نده یه چیزی. تو همین نسل هم سر فورتزا همچین مسخره بازیهایی داشت که عکسای photo mode رو فقط با آپلود میشد به PC منتقل کرد.

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
اونایی که کلا بخوان از مالتی بازی ها لذت ببرن میرن گلد می خرن. حالا هر مزیت اضافه ای که می خواد داشته باشه ولی خیلی از بچه های اینجا به خاطر مالتی و این حرفا گلد می خرن.
حالا او یه سری هایی که میگن پول پرسته عمرا یه بار هم نمی تونن آپلود کنن اون 5 دقیقه رو. باشه مایکرو پول پرست.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب یکی بخاد مولتی بازی کنه باید گولد بخره یا نه ؟ خوب اونی که سینگل میزنه میخاد چیکار ؟ ویدیو کپچر کنه به کی نشون بده ؟ :D :|

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
فکر کنم فقط برای آپلود کردن باید گلد باشی ! وگرنه اگه تو حالت آفلاین کار نکنه واقعا مسخره است

البته تو 360 هم وقتی میخوای save ها رو آپلود کنی باید گلد باشی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خب این رفتار از مایکروسافت چیز جدیدی نیست :D
کلا مایکرو همین جوره ـه :D
ایرادی بهش نمیشه گرفت چون از اول همین جور بوده !
به هر حال ما که نه میخوایم چیزی رو کپچر کنیم نه میخوایم آپلود کنیم بازی درخشانمون رو :D
والا :D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
وای خدا حالا چجوری ویدیو های بازیامو با کیفیت hd آپلود کنم:((
یکی نیست بگه به تو که یه crack بازی رو میخوای دانلود کنی 45 دقیقه طول میکشه چه:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ویدیو کپچر کنه به کی نشون بده ؟ :D :|
همین الآن ملت از سینگلش ویدوئو کپچر میکنن میندازن یوتیوپ جاهای دیگه به کی میخوان نیشان بدن!؟ :-/ :D

البته یه کاربرد خوبی که این ویدوئو کپچر کردن داره اینه که من یه جایی رو میرم کپچر مینمایم به عنوان گاید نیشان شوما (به طور مثال) میدم :-" :D

کلاً ویدئو کاربردش به نظرم 0.1 عکسه :D
نه دیگه شما شاغلین وقت نمیکنین ! تا بیاین گاید بذارین نسخه بعدی بازی میاد
yahoo_65.gif
yahoo_4.gif
من کارگر فصلی ام
yahoo_6.gif

بعد هم گفتم که
به طور مثال
آخه من میتونم گاید بگذارم!؟ :| 8-|

آخرین ویرایش:

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
خب این رفتار از مایکروسافت چیز جدیدی نیست :D
کلا مایکرو همین جوره ـه :D
ایرادی بهش نمیشه گرفت چون از اول همین جور بوده !
به هر حال ما که نه میخوایم چیزی رو کپچر کنیم نه میخوایم آپلود کنیم بازی درخشانمون رو :D
والا :D
اصلا قصدم این نیست که حمایت بیخود بکنم از مایکروسافت ولی پشت صحنه مایکروسافت فقط همین امسال چیزی که ما فقط اطلاع داریم برای سرویس های Live + سرور های Cloud + پشتیبانی از NFL جمع زدم چیزی حدود 2 میلیارد دلار هزینه کرده، Live هم که از لحاظ امکانات وضعیتش مشخصه.
حالا اگه واسه این قابلیت جدا پول میگرفت یه چیزی ولی اینو جزئی از Gold قرار دادن که ملت بیشتر ترغیب بشن برای خرید Gold.
اینا درآمدشون بیشتر از خدماتی هست که ارائه میدن چون رو سخت افزار حتی ضرر هم میدن. حالا خوبه درآمد مایکروسافت از بخش xbox هیچوقت قابل توجه نبوده و سوده زیادی براشون نداشته.
پس این درست نیست که بگیم مایکروسافت رفتارش همین جوره چیز جدیدی نیست. همین سونی که نسل پیش خیلی ها میگفتن PSN مجانی و سونی مثل مایکروسافت پولکی نیست و این حرفا، حالا که GAIKAI خریده و امکاناتش رو بیشتر کرده PSN رو پولی کرده

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اصلا قصدم این نیست که حمایت بیخود بکنم از مایکروسافت ولی پشت صحنه مایکروسافت فقط همین امسال چیزی که ما فقط اطلاع داریم برای سرویس های Live + سرور های Cloud + پشتیبانی از NFL جمع زدم چیزی حدود 2 میلیارد دلار هزینه کرده، Live هم که از لحاظ امکانات وضعیتش مشخصه.
حالا اگه واسه این قابلیت جدا پول میگرفت یه چیزی ولی اینو جزئی از Gold قرار دادن که ملت بیشتر ترغیب بشن برای خرید Gold.
اینا درآمدشون بیشتر از خدماتی هست که ارائه میدن چون رو سخت افزار حتی ضرر هم میدن. حالا خوبه درآمد مایکروسافت از بخش xbox هیچوقت قابل توجه نبوده و سوده زیادی براشون نداشته.
پس این درست نیست که بگیم مایکروسافت رفتارش همین جوره چیز جدیدی نیست. همین سونی که نسل پیش خیلی ها میگفتن PSN مجانی و سونی مثل مایکروسافت پولکی نیست و این حرفا، حالا که GAIKAI خریده و امکاناتش رو بیشتر کرده PSN رو پولی کرده
بعد شما اینو در نظر بگیر که سونی هنوز نگفته یا شایدم من ندیدیم که برای شر کردن باید عضو پلاس باشید یا نه ؟
مثل همون قضیه بازی آنلاین که دوستان میگفتن نیاز نیست ولی سونی گفت نیاز هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر