Fuel X360 VerSion

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
من که با بازی حال کردم لذت رانندگی تو بیابون تو توفان شن گردباد جاده های سخت پرش های قشنگ گرافیک خوب صدا گذاری عالی البته بازی به سلیقه هر فرد بستگی دارد ولی بازی قشنگی هست بی روحه هم من متوجه نمیشم ؟؟؟؟ مگه قرار بازی روح داشته باشه :confused:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
با سلام
يه سوال فيزيك ماشيناش چه جوريه؟؟
مثلن موتور يا ماشينهاش چه فيزيكي دارن؟؟!!!
مرسي!!

فیزیک موتور که خیلی خیلی بده!!کلا کنترلش هم خیلی بچه بازیه!!
فیزیک ماشین هم بستگی به نوع ماشین داره!! مثلا ماشین هایی که درجه ی off Road ش بالاست خیلی حال می ده و می تونی تو جاده خاکی حالش رو ببری. ولی ماشین های سرعتی و جاده آسفالتی زیاد حال نمی دن و شبیه موتوره کنترل و فیزیکشون.
در کل فقط ماشین های off road حال می دن!! خیلی هم حال می دن!!
از نظر مناظر طبیعی هم بازی اونقدر بزرگ و متنوع هست که آدم حوصلش نمی گیره کل محیط رو بگرده. همه نوع محیط وجود داره. کوهستانی-جنگلی-برفی-صحرایی-دشتی و 10 ها مورد دیگه!! من فعلا تو دو تا محیطش رسیدم!!!!
در کل بگم که بازیش در حد متوسطه و نه خوبه و نه بد!! هرکی تشنه ی بازی کردنه بره بگیره. هرکی هم حس بازی کردن افراطی نداره نگیره. از ما گفتن بود.

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
فیزیک موتور بد نیست که شما میگید و هم سرعت رفتن و لایی کشیدن بین ماشین های خراب کنار جاده حال میده البته کنار جاده نیستند هم به قول دوستمون ماشین های شاستی بلند و ویراج دادن تو کوه و دشت و صحرا من که حال کردم البته بازی به سلیقه هر فرد بستگی داره

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلم دوستان بازي بدي نيست اما خوب انتظارات بيشتر بوداصلا در حدو اندازه هاي pureنيست بازي پتانسيل خوبي داره اما خوب سازندگان به خوبي ازش استفاده نكردن به خصوص اينكه محيط وسيع و متنوعي داره راستي چرا اينcreearبازي فقط سه تا مسابقش بازه بعد از رد كردن اين سه تا چرا بقيه باز نميشه بايد كاره خاصي كرد؟
ممنون

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
Load بازی اعصاب برام نزاشته . چرا اینقدر طول میکشه تا بیاد بالا ؟
حتی بعد از اینکه روی هارد هم نصبش کردم فرق چندانی نکرد .
ولی در مجموع از لحاظ گرافیک تکنیکی این بازی در سطح بسیار بالایی قرار داره .
تنوع در محیط بازی هم واقعا عالی هست.

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
بازیش در یک کلام مذخرفه
صدا گذاری هم که یکی از دوستان گفت خوبه واقعا تعجب کردم

مثلا از سربالایی که داری میری بالی نیم ثانیه ترک صوتی حی تکرار میشه واقعا میره روی اعصاب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر