Free Games with Plus | PS4

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
به مناسبت سال نوی Lunar، سونی آسیا دو بازی دیگه رو علاوه بر Alienation که قبلا رایگان شده بود، برای مشترکین پلاس رایگان کرد (منم همین امروز گرفتم :D )
عکس میذارم فقط عواقب سکته زدن با خودتون :D

View attachment 70976
اقا چطور ميشه اكانت اسيا ساخت؟يه راهنمايي ميكني

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,784
نام
مراد حلیمی
به مناسبت سال نوی Lunar، سونی آسیا دو بازی دیگه رو علاوه بر Alienation که قبلا رایگان شده بود، برای مشترکین پلاس رایگان کرد (منم همین امروز گرفتم :D )
عکس میذارم فقط عواقب سکته زدن با خودتون :D

View attachment 70976
البته طبق گفته دوستان این جور بازیها رو فری کردن بیخود......چون باید به جای ریمستر gow3 بازیهای ایندی ناشناخته رو فری می کرد تا ما باهاشون اشنا میشدیم و درش کاوش می کردیم
:D

تو ریجن psn هم شانس نیاوردیم:Dباید با ایندیهای ناشناخته سر و کله بزنیم

.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
البته طبق گفته دوستان این جور بازیها رو فری کردن بیخود......چون باید به جای ریمستر gow3 بازیهای ایندی ناشناخته رو فری می کرد تا ما باهاشون اشنا میشدیم و درش کاوش می کردیم
:D
.
دقیقا همینطوره:D
یعنی کسی هم مونده گادآف وار نزده باشه؟شما دوس داری برای بار چهلم گاد رو تموم کنی یا یه بازی ایندی خوب رو که اصن روحتم ازش خبر نداره:D

• Like
Reactions: FUTURE

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یعنی کسی هم مونده گادآف وار نزده باشه؟شما دوس داری برای بار چهلم گاد رو تموم کنی یا یه بازی ایندی خوب رو که اصن روحتم ازش خبر نداره:D
والا من ترجیح میدم GoW III رو 40 دفعه تموم کنم ولی This War of Mine رو بازی نکنم:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
والا من ترجیح میدم GoW III رو 40 دفعه تموم کنم ولی This War of Mine رو بازی نکنم:D
دیگه هرکس سلیقه ای داره خب:D
ولی اینکه خیلیا دوس دارن برن عناوین گمنام و خوب رو بازی کنن خیلی منطقی تره تا اینکه یه بازی رو شصت بار تموم کنن:D
ولی خب درکل سلایق همه محترمه...

• Like
Reactions: FUTURE

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بله من خودم GOW رو بازی نکردم :D . یعنی همیشه نسخه 1 رو تا نصف رفتم. همه نسخه ها رو هم همیشه خریدم حتی 3 رو برای PS3 اورجینال گرفتم ولی چون 1 و 2 رو تموم نکرده بودم نشد اون بازی کنم. تا حالا که دوباره PS3 گرفتم و دارم سری رو تموم میکنم :D

• Like
Reactions: Grand Theft

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
بله من خودم GOW رو بازی نکردم :D . یعنی همیشه نسخه 1 رو تا نصف رفتم. همه نسخه ها رو هم همیشه خریدم حتی 3 رو برای PS3 اورجینال گرفتم ولی چون 1 و 2 رو تموم نکرده بودم نشد اون بازی کنم. تا حالا که دوباره PS3 گرفتم و دارم سری رو تموم میکنم :D
منم یه دفعه بیشتر بازیش نکردم رو PS3، هیچیشم یادم نیست، فقط یادمه خیلی خفن بود:D
دلم لک زده واسش خداییش
باید بخرمش:D

.................................

راستی دوستان بازی This War of Mine برای اندروید هم موجوده با حجم 400MB
هر وقت خواستید بازیش نیازی نیست کنسول روشن کنید، روی همون گوشیتون بازیش کنید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر