Free Games with Plus | PS4

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
الان جمع بازی های رایگان کردن 30 دلاره. (مایکرو این ماه 45 دلار رایگان کرده) . الان کلی بازی AAA تو استور هست که قیمتشون 30 دلار. می تونستن یدونه از اونارو بدن. البته احتملا این قدرم حساب کتاب مالیش ساده نیس ولی خب دلیل این کار رو نمی فهمم. شاید قصدشون حمایت از ایندی هست...

حداقل امیدوارم واسه black Friday یه چنتا تخفیف تپل بدن. (احتمالش خیلی کمه)

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
نسل قبل هر ماه بازی برای پلاس میومد،لعنت میفرستادم به خودم که چرا پلاس نگرفتم ولی این نسل هر ماه با بیل خاک باید بریزیم تو سر خودمون که چرا پلاس شارژ میکنیم:d

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
الان انصافا بازیای گلد یه سر و گردن بالاترن. تازه طرف گلدشم تموم بشه باز می تونه راحت بازیشون کنه. کامل مالکشون هست. سونی که تملک بازی رو هم نمیده به ادم. فقط باید پلاس بمونی تا بتونی تجربشون کنی پس باید لااقل دست و دلبازتر عمل کنن.
The Incredible Adventures of Van Helsing عنوان زیبا و جالبی هست. Thief فضاسازی خوبی داره و در کل درگیرکننده هست. حداقل در حد KNACK یا چیزایی شبیه اون هست. اینا چین اخه این داره می ده. با OUTLAST شروع کردن پلاس رو ببین به کجا رسیدن.

حتی یک لحظه هم تحریک نشدم تا الان که پلاس بگیرم. این چیزی که تا الان داره می ده سونی ( اینده رو نمی دونم ) اسمش PLUS نیست. اسمش MINUS ه !!!

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
سونی شورشو درآورده دیگه
چی میشد عین نسل قبل مولتی بازیا بی پلاس بود؟ خداییش دیگه اعصاب آدمو پاره میکنه با این کاراش حد اقل یه بازی تریپل A بده :| خدا کنه حد اقل یه فلش سلی چیزی راه بندازه تخفیفای خوبی بده

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
50$ دلار دادیم برا یه سال، انتظار داریم هر ماه یه بازی 60 دلاری رایگان کنن :D نمی‌شه که.
در کل اگه آنلاین بازی نمی‌کنید، از تخفیف‌های دیجیتالیِ پلاس هم استفاده‌ای ندارید و "فقط" دنبالِ بازی‌های رایگانش هستید ممکنه خریدِ پلاس براتون به صرفه نباشه.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
50$ دلار دادیم برا یه سال، انتظار داریم هر ماه یه بازی 60 دلاری رایگان کنن :D نمی‌شه که.
در کل اگه آنلاین بازی نمی‌کنید، از تخفیف‌های دیجیتالیِ پلاس هم استفاده‌ای ندارید و "فقط" دنبالِ بازی‌های رایگانش هستید ممکنه خریدِ پلاس براتون به صرفه نباشه.
الان من آنلاین بازم. ولی خو یه داستانی هست لاقل یه بازی از بازیای زمان لانچ کنسول رو نباید میدادن حداقل؟ وضع عجیبی داریم:D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
به هر حال نظرات متفاوته. من انتظار 60 دلاری ندارم اما بعیده که بین انتخاب 60 دلاری و این چیزیایی که الان دارن می دن هیچ راه بهتری ابدا وجود نداشته باشه. مگه اینکه اصرار داشته باشن بازیای چند سال پیشم
بخوان 60 دلار بفروشن که بحثش جدا و در اختیار خودشونه. ولی این نکته ای که گفتید کاملا موافقم که برای من و امثال من الان پلاس به صرفه نیست مگه تخفیف بدردبخوری چیزی بزنن واسش.
نمی تونه :D
ظاهرا روی وان سیاستشون تغییر کرده (عین سونی شده از نظر نگه داشتن و نوع مالکیت) ولی روی 360 می تونستی نگه داری و کامل مالکشون بودی. و حتی با وجود این نکته بازم عناوین گلد الان سرترن به شکل واضحی.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان الان بازی Free خوب چی هستش ؟ و کدومشو پیشنهاد میدید و کدوم محبوب تر بوده ! من میرم تو پلاس فقط Borderland رو میبینم ؟! چیز دیگه ای هم هست ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
البته من میتونم :D نمیدونم قضیه اش چیه بازی های دیجیتالی هم بدون اینترنت بازی میکنم مثل فیفا و هیلو و...
ربطی به اینترنت نداره، چه Gold داشتی باشی و چه Plus، با تموم شدنشون بازی هم اجرا نمیشه. حالا مثلا Gold داشته باشی و اکانتت هم اشتراکی نباشه، میتونی آفلاین هم بازی کنی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر