Free Games with Plus | PS4

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بعید میدونم این لیست رویایی رو سونی بده

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

فعلا" كه شايعه است ولي خوب همين كيلزون ويتاي ماه قبلش دست كمي از رويا نداشت !
گفتن از PS BLOG GERMANY برداشته شده !
بايد منتظر موند و ديد !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
عمرا یعنی اگر این بازی ها رو بزارن! :-"
99% حرفمم به خاطر Shovel Knightـه! اگر قرار بود برای پلاس بدن،نمیومدن روش تخفیف بزنند و بعد از یکی دو هفته پلاس بدنش!(اونم تخفیف فقط برای پلاس! ) خیلی راحت مثل خیلی بازی های دیگه روز اول عرضه پلاسش میکردن! برای PC که قبلا اومده، برای X1 هم فعلا نمیاد! پس عقب با چند هفته تاخیر،از چیزی عقب نمیمونه سونی! :-"

ولی خوب...اون 2تای دیگه هرکدومش پلاس بشه عالیه:-" ریمن رو بازی کردم،برای همین ترجیح میدم نک رو بدن که یکم فحششون بدم به خاطر مقایسش با اسطوره های سبک:| :-"

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
با اینکه Rayman Legends و Shovel Knight رو بازی کردم، ولی هرکدوم نسخه Plusـش بیاد در اسرع وقت میگیرم و کلی لذت میبرم! بازی هایی هستن که آدم صد بار هم انجام بده خسته نمیشه. Knack هم با اینکه باید چیز درپیتی باشه، ولی به عنوان یه بازی Plus خوبه و میشه بعد از مدت ها یه پلتفورمر 3D انجام داد. فقط می مونه یه چیز، اون هم اینه که لیست به احتمال 90% فیک هست. :| مگر اینکه بعد از ماه قبل که به شدت افتضاح و گندیده بود، قصد جبران داشته باشن. ولی باز هم نمیان این 3 تا بازی رو با همدیگه بدن.

امیدوارم همینا باشن ولی این لیست انقدر بزرگه که میخورد توی کنفرانس E3 اعلام بشه! و بعد این اتفاق بیفته...
این ماه که تقریبا بدترین ماه بود. بعد از تقریبا یکسال اولین باری بود که دو تا بازی پلاسو بعد از 5 دقیقه تست کردن کاملا کنار گذاشتم و فقط Never Alone رو بازی کردم که اونم از شروع تا صددرصد کردنش دو سه ساعتی زمان برد.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
تو بلاگ آلمان هم اینا پیدا شد
779b978e39f17d624ba2b6bbbfdf2624.jpg

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اگر اینا باشن که من با وجود اینکه کلا کنسولم رو موقتا جمع کردم میرم یک ماه پلاس میخرم فقط اینا و میفرستم تو libraryم . برای بعد

البتته زیادی رویاییه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
منم خودم باور نمي كنم كه اون باشه چون صفحه ايي كه ساخته بودن بيشتر به فيك مي خورد و گرافيك تصويرش پايين بود يه جورايي شفاف نبود

به هر حال اميدوارم چيز خوبي بدن اين ماه :|

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
شایعات حقیقت نداشت :d ولی باز بازیا خوبه نسبتا(خودم 4 تاشو میخواستم بخرم)
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (PS4)

Ether One (PS4)

The Unfinished Swan (PS4 | PS3 | PS Vita)

Race the Sun (PS4 | PS3 | PS Vita)

Hohokum (PS4 | PS3 | PS Vita)

Murasaki Baby (PS Vita)

5 تا بازی Free
خوبه دیگه!!:d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
رسما يوشيدا مردانگيشو گذاشت جلو گيمرا به جاي ٣ تا بازي خوب :| درحال حاضر خريد پلاس دور ريختن پوله همون با ١٤ روزه خوش باشيم. اعصابمونو ريخت بهم. كلي برنامه ريزي داشتيم برا ريمن و نك :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
برعکس ماه قبلی که خیلی درپیت بود و هیچی برای من نداشت، این ماه خیلی خوبه! :D
The Unfinished Swan رو که خیلی دوست داشتم تجربه کنم ببینم چطوره. Hohokum هم همین طور. Ether One رو هم بازی نکردم و به نظر چیز نسبتاً جالبی باشه.
این وسط دو تا از بازی ها رو هم انجام دادم که خوشبختانه یه جوری هستن که میشه تکرارشون کرد. :D Guacamelee که نسخه اصلی رو بازی کردم و خیلی حال کردم و حالا نسخه ویژه و این جور چیزا هست! :D Race the Sun هم از اون بازی هایی هست که حال و هوای خاص خودش رو داره و بعضی وقت ها خیلی کیف میده.
ولی همچنان کمبود یه بازی گنده به چشم میخوره. این همه بازی از 2013 و اوایل 2014 هست که دیگه زمانش رسیده اون ها رو بذارن. Knack, KZ: Shadow Fall, AC IV و NFS: Rivals و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر