Forza Motorsport 6 Apex | PC

ناشر:Microsoft
سازنده:Turn 10
پلتفرم: Microsoft Windows 10
سبک:Simulator
تاریخ انتشار: بهار امسال، بصورت دیجیتالی برای دانلود در استور ویندوز در دسترس قرار میگیرد.
The game will launch this spring as a digital download for Windows 10 store

مایکروسافت بصورت رسمی یک نسخه فرعی از Forza 6 برای ویندوز 10 رونمایی کرد.
بازی فقط در انحصار بخش فروشگاه ویندوز است.
این نسخه از بازی نسبت به بازی اصلی محدود تر بوده و بصورت رایگان برای کاربران ویندوز از طریق استور قابل دسترسی هست.
بازی داری 63 ماشین و 20 مسیر در شش منظقه مختلف جریان دارد.
بازی بصورت کامل از اب و هوای داینامیک پشتیبانی میکند.
بازی بصورت کامل از DirectX 12 استفاده میکند همچنین تا رزولوشن 4K ساپورت میکند.
تیم توسعه دهنده نسخه کامپیوتر Turn 10 می باشد.

آخرین ویرایش:

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
225
نام
cpt price
سلام خدمت دوستان .من ویندوز 10 دارم اگه کارت گرافیکم دایرکت 11 باشه منظورم ازپایه هست اجرا میشه بقیه قطعات اکی هست ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
سلام خدمت دوستان .من ویندوز 10 دارم اگه کارت گرافیکم دایرکت 11 باشه منظورم ازپایه هست اجرا میشه بقیه قطعات اکی هست ممنون
آره فکر کنم بشه چون اگه یادم باشه کارتهای از پایه دایرکت ایکس 11 ورژن 12 رو هم ساپورت میکنن.
برای اطمینان کارتت رو بگو که چیه تا با خیال راحت دانلود کنی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
سلام کارت گرافیکم gt 730 nvidia
این حداقل تنظیمات هست :
Forza Motorsport 6: Apex Minimum Requirements CPU: Intel Core i3-4170 @ 3.7 Ghz CPU Speed: Info RAM: 8 GB OS: Windows 10 64-bit version 1511 Video Card: NVIDIA GeForce GT 740 Radeon R7 250X Free Disk Space: 30 GB

احتمالش هست که روی 730 هم اجرا بشه، این احتمال هم هست که بخاطر کارتت حتی اجازه دانلود هم بهت نده.
خودت باید امتحان کنی.

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
225
نام
cpt price
این حداقل تنظیمات هست :
Forza Motorsport 6: Apex Minimum Requirements CPU: Intel Core i3-4170 @ 3.7 Ghz CPU Speed: Info RAM: 8 GB OS: Windows 10 64-bit version 1511 Video Card: NVIDIA GeForce GT 740 Radeon R7 250X Free Disk Space: 30 GB

احتمالش هست که روی 730 هم اجرا بشه، این احتمال هم هست که بخاطر کارتت حتی اجازه دانلود هم بهت نده.
خودت باید امتحان کنی.
البته بازی رو از سایت جدا گونه دانلود میکنم . برم امتحانش کنم ممنون از پاسخگویی .

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
سلام دوباره من بازیو نصب کردم وقتی اجراش میکنم یه پیام میده unsupported gpu detected cod 203 گرافیکم gt 730 nvidia لطفا راهنمایی کنید
داداش خوب error واضح هست که گویا گرافیکت همون طور که تو حداقل سیستم ذکر شده بود، جواب گو نیست، اگه طرفدار بازی های ریسینگ تو این سبک هستی میتونه به project cars و assetto corsa هم نگاه کنی.

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
225
نام
cpt price
داداش اون بازیا رو تجربه کردم ولی سیمولیشن واقعی اینه میخام بدونم راهی داره رو این گرافیک اجراش کنم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
گیم رو نصب کردم ولی موقع اجرا ، میگه که توی اکانتم وجود نداره ! با این که free هست و تو خود استور هم برام گزینه Launch اومده الان .
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند .

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
درود
گیم رو نصب کردم ولی موقع اجرا ، میگه که توی اکانتم وجود نداره ! با این که free هست و تو خود استور هم برام گزینه Launch اومده الان .
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند .
آقا برای منم بعضی وقتی این مشکل پیش اومده، برو تو برنامه Xbox بزاز اکانتت کامل باز شه، از اونجا بازی باز کن، شاید حل شد.

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقا برای منم بعضی وقتی این مشکل پیش اومده، برو تو برنامه Xbox بزاز اکانتت کامل باز شه، از اونجا بازی باز کن، شاید حل شد.
عزیز مشکل حل نشد ! استور رو ریست کردم ، همه ی نرم افزارهای پیش فرض ویندوز 10 رو به حالت دیفالت برگردوندم ، ایکس باکس اپ رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی باز این ارور مسخره رو میده :|
دوستان راهی سراغ ندارن ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
عزیز مشکل حل نشد ! استور رو ریست کردم ، همه ی نرم افزارهای پیش فرض ویندوز 10 رو به حالت دیفالت برگردوندم ، ایکس باکس اپ رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی باز این ارور مسخره رو میده :|
دوستان راهی سراغ ندارن ؟
والا من این مشکلی که شما مواجه شدی رو همون طور که گفتم با باز کردن بازی از تو xbox app حل کرده بودم، یک سوال اگه احتمالا بازی رو با استخراج لینک ریختین حواستون بود که اول دانلود رو شروع کنین و بعد از دانلود شدن چند مگ، دانلود رو نگه دارین، و بعد از powerr shell نصب کنین و در نهایت دوباره از استور دانلود رو شروع کنین؟
در هر صورت میتونین با ساپورت ماکروسافت حرف بزنین، اول به لینک زیر مراجعه کنین، ساپورت اولش یک روبات هست، اگر مشکلتون رو حل نکنه، وصل میکنه به چت با یک ساپورت انسانی، خیلی با حوصله مشکلتون رو حل میکنن ایشالا
https://support.microsoft.com/en-us/contactus/

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
والا من این مشکلی که شما مواجه شدی رو همون طور که گفتم با باز کردن بازی از تو xbox app حل کرده بودم، یک سوال اگه احتمالا بازی رو با استخراج لینک ریختین حواستون بود که اول دانلود رو شروع کنین و بعد از دانلود شدن چند مگ، دانلود رو نگه دارین، و بعد از powerr shell نصب کنین و در نهایت دوباره از استور دانلود رو شروع کنین؟
در هر صورت میتونین با ساپورت ماکروسافت حرف بزنین، اول به لینک زیر مراجعه کنین، ساپورت اولش یک روبات هست، اگر مشکلتون رو حل نکنه، وصل میکنه به چت با یک ساپورت انسانی، خیلی با حوصله مشکلتون رو حل میکنن ایشالا
https://support.microsoft.com/en-us/contactus/
واقعا ممنون .
مشکل حل شد با همین روشی که گفتید :Rose:

• Like
Reactions: ArefTheGreat

saman_sasi2001

کاربر سایت
Sep 4, 2017
7
سلام
من تو پاورشل مشکل دارم
بعد از ورود به فولدر بازی
این ارورو میده
خواهش می کنم کمک کنین چن روزه تو کف این بازیم!
windows 10 enterprise
version 1511

Attachments

• eror.png
    eror.png
    344.8 KB · مشاهده: 13

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
سلام
من تو پاورشل مشکل دارم
بعد از ورود به فولدر بازی
این ارورو میده
خواهش می کنم کمک کنین چن روزه تو کف این بازیم!
windows 10 enterprise
version 1511
از این روش برو:
برو تو پوشه خود بازی (همون فولدری که میخوای بازیو رجیستر کنی) اون بالا سمت چپ روی File کلیک کن،Open Windows Poweshell as administrator کلیک کن.
دیگه نیاز نیست که تو پاورشل آدرس بنویسی،تحت همون آدرس باز میشه و فقط کد نصب بازی رو داخلش کپی پیست کن.
1.JPG 2.JPG

• Like
Reactions: ArefTheGreat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر