Forza Motorsport 6 Apex | PC

ناشر:Microsoft
سازنده:Turn 10
پلتفرم: Microsoft Windows 10
سبک:Simulator
تاریخ انتشار: بهار امسال، بصورت دیجیتالی برای دانلود در استور ویندوز در دسترس قرار میگیرد.
The game will launch this spring as a digital download for Windows 10 store

مایکروسافت بصورت رسمی یک نسخه فرعی از Forza 6 برای ویندوز 10 رونمایی کرد.
بازی فقط در انحصار بخش فروشگاه ویندوز است.
این نسخه از بازی نسبت به بازی اصلی محدود تر بوده و بصورت رایگان برای کاربران ویندوز از طریق استور قابل دسترسی هست.
بازی داری 63 ماشین و 20 مسیر در شش منظقه مختلف جریان دارد.
بازی بصورت کامل از اب و هوای داینامیک پشتیبانی میکند.
بازی بصورت کامل از DirectX 12 استفاده میکند همچنین تا رزولوشن 4K ساپورت میکند.
تیم توسعه دهنده نسخه کامپیوتر Turn 10 می باشد.

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
اتفاقا پروجکت کارز بی نهایت بازی زیبایی هست. لذت رانندگی رو من با تویوتا جی تی 86 تو این بازی فهمیدم. بدون شک بعداز سری dirt بهترین ریسینگی هست که واسه پی سی اومده. البته خدارو صد هزار مرتبه شکر که فورزا هم داره به این لیست اضافه میشه.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
نسخه بتا پنجشنبه هفته دیگه عرضه میشه.

سیستم مورد نیاز: :lol:

uadczj2qvphh3893dfwi.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

uadczj2qvphh3893dfwi.jpg

مارو باش فکر میکردیم با DX12 بازیها به منابع سخت افزاری کمتری نیاز دارن ولی انگار خیال خامی بیش نبود.
RAM 12 GB
VRAM 4 GB
:-w:)]

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مارو باش فکر میکردیم با DX12 بازیها به منابع سخت افزاری کمتری نیاز دارن ولی انگار خیال خامی بیش نبود.
RAM 12 GB
VRAM 4 GB
:-w:)]
این بازی های غول نرم افزار دنیا هستن که سیستم مورد نیازشون انقدر بالاست بازی های دیگه که از نسخه 12 استفاده کردن نسبتا خوب بودن مثل tomb raider
فقط نمیدونم این مایکروسافت چه مرگشه بازی هاش اینجورین:|:)):)):-j
بازی های مایکرو با این همه ادعا فقط یه پورت اشغال رو pc بودن نه بیشتر:-j:-j:-j
موقع حرف زدن باشه خوب از pc حمایت میکنن ولی موقع عمل کردن:-&:-&:-&

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقت کردین به سیستم مورد نیاز و پورت بازی هایی که مایکرو جدیدا داره میده؟ 12 تا 16 گیگ رم؟ VRAM از 4 تا بیش از 6؟ 30 گیگ فضای خالی؟ گرافیک 970؟ :)
بعد پورت درب و داغون و غیر بهینه بازی هاش هم کالا مشخصه اوضاعشون. با این وضعیت احتمال میدم و امیدوارم زودتر از GFWL بساط جدیدشون رو جمع کنن و برن. اینا فکر کردن ملت همه از جیب خلیفه میبخشن و ابر کامپیوتر توی خونه هاشون دارن.

Breakdown

کاربر سایت
Mar 24, 2016
170

uadczj2qvphh3893dfwi.jpg

من فورتزا 6 رو x1 بازی کردم گرافیکه خیلی عالی داره فقط آآ یکم مشکل داره روی پی سی که باید همه چی عالی ترم شده باشه.مینیممش که خیلی خوبه ریکامندش برا 60 فریم روی 1080 چیز عجیبی نیست الان هرکی بخواد 1080 و 60 فریم رو ستینگای بالا بازی کنه باید حتما یه gtx970 داشته باشه ترن 10 وقتی میگه 60 فریم منظورش اینه که 59 فریم نباید اجرا بشه همیشه باید بالا 60 فریم اجرا بشه که مینیمم 60 فریم باشه.

• Like
Reactions: m.morcielago

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا 970 بشه 1080 60 فریم گرفت که عالیه دیگه چی می خواید؟ اما مشکل اینجاست اینا خالی بندیه اخر سر با 980ti هم میاد زیر 60 فریم البته قراره با درایور جدید dx12 خیلی بهتر بشه بتای جدید nvidia که dx12 tomb در حد dx11 کرده و دیگه خبری از افت فریم هم درش نیست این در حالیه که استفاده از cpu هم کمتر شده

• Like
Reactions: Annunaki ™

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بابا 970 بشه 1080 60 فریم گرفت که عالیه دیگه چی می خواید؟ اما مشکل اینجاست اینا خالی بندیه اخر سر با 980ti هم میاد زیر 60 فریم البته قراره با درایور جدید dx12 خیلی بهتر بشه بتای جدید nvidia که dx12 tomb در حد dx11 کرده و دیگه خبری از افت فریم هم درش نیست این در حالیه که استفاده از cpu هم کمتر شده
داداش 60@1080 رو که خود X1 هم به راحتی اجرا کرده
تجربه هم تاحالا نشان داده بازیهای که مایکرو داده از لحاظ فیچرهای گرافیکی تفاوتی با نسخه کنسولی ندارن مثل گرز و کوانتوم
حالا سوال اینه که چرا گفته 970؟
چرا gpu خود X1 که ضعیفتر از 7850 هست تونسته از پس بازی تو 60@1080 بربیاد اون موقع اینجا 970 نیاز هست؟؟
چرا 12 گیگ رم؟
ضمن اینکه من شک دارم با همین سیستمهایی که گفته هم بشه راحت بازی کرد

• Like
Reactions: sadegh93

Breakdown

کاربر سایت
Mar 24, 2016
170
تجربه هم تاحالا نشان داده بازیهای که مایکرو داده از لحاظ فیچرهای گرافیکی تفاوتی با نسخه کنسولی ندارن مثل گرز و کوانتوم
چرا gpu خود X1 که ضعیفتر از 7850 هست تونسته از پس بازی تو 60@1080 بربیاد اون موقع اینجا 970 نیاز هست؟؟
چرا 12 گیگ رم؟
برادر گل گرافیک بازیو رو پی سی با ایکس باکس مقایسه میکنی؟ فرق 2xaa با 4xaa واسه یه بازی 1080 که 60 فریم باید تحویل بده یوهو میشه 1 ملیون اختلاف تو قیمت کارت گرافیک.شک نکن این بازی رو پی سی بقیه چیزاش مثل سایه و این چیزا بهترم هست اون سیستم توصیه شده هم برا همینه که بازی رو 1080 60 با کیفیت بالاتر از ایکس باکس بشه بازی کرد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چرا 12 گیگ رم؟

البته گیرز هم کوانتوم بهترن گرافیکی فرقش کمم نیست من جفتشم در 1 دیدم اما اختلاف انچنان هم نیست عین تام ریدر که 1 نسل با هم فرق گرافیکی دارن.

به هر حال این ترفند ماکروسافتم هست دیگه اگر نداری n تومن سیستم بیا 1 بخر اگرم داری داستان همینه البته انصافا در انحصاری ها معجزه هم می کنن همین forza 6 گرافیک به راحتی بالاتر از project cars هست که 970 هم درش 60 فریم ثاب نمی ده بعد 1 حتی 1 لحظه هم زیر 60 نمیاد. خلاصه همینم که عرضش می کنه باز جای شکر داره برا pc بازا درستش اینه کل اصلا عرضش نکنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر