Forza Motorsport 6 Apex | PC

ناشر:Microsoft
سازنده:Turn 10
پلتفرم: Microsoft Windows 10
سبک:Simulator
تاریخ انتشار: بهار امسال، بصورت دیجیتالی برای دانلود در استور ویندوز در دسترس قرار میگیرد.
The game will launch this spring as a digital download for Windows 10 store

مایکروسافت بصورت رسمی یک نسخه فرعی از Forza 6 برای ویندوز 10 رونمایی کرد.
بازی فقط در انحصار بخش فروشگاه ویندوز است.
این نسخه از بازی نسبت به بازی اصلی محدود تر بوده و بصورت رایگان برای کاربران ویندوز از طریق استور قابل دسترسی هست.
بازی داری 63 ماشین و 20 مسیر در شش منظقه مختلف جریان دارد.
بازی بصورت کامل از اب و هوای داینامیک پشتیبانی میکند.
بازی بصورت کامل از DirectX 12 استفاده میکند همچنین تا رزولوشن 4K ساپورت میکند.
تیم توسعه دهنده نسخه کامپیوتر Turn 10 می باشد.

آخرین ویرایش:

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
دوستان من بازی رو نصب کردم
داخل منوی بازی اونجا که میگه کلید A رو بزنید وقتی میزنم این پنجره باز میشه و سریع بسته میشه و دوباره توی همون منو میمونه
مشکل از کجاست؟

uqhrwrso932zx51tnu4b.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
حالا با این برنامه WSAppPkgMkr چه جوری نصبش کنم؟ توی این کادر ها چیا رو باید وارد کنم؟
میخوام توی درایو I بازی نصب بشه
شما باید اون فایل بازیو(APPX) با این برنامه باز کنی:WsAppPkgIns
برای اینکه بازی تو درایو I نصب بشه قبل از اقدام به نصب با برنامه بالا، باید بری به این آدرس
Seting/System/Storage و بعد تو قسمت Save locations اون قسمت new apps will save to رو آدرس همون درایو I بده.اگه احیانا باز بعد نصب ریخت تو درایو C، باز هم مشکلی نیست میتونی بعدا Move کنی به اون درایو.

آخرین ویرایش:

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
درود دوستان عزیز
من بازی quantum رو بیخیال شدم چون ویندوز 10 نداشتم ولی تا این بازی اومد سریع وین 10 نصب کردم چون نمیتونم از خیر این یکی بگذرم به راستی یکی از بهترین بازی ها ریسینگ هست خاطرات زیادی از بازیش روی ایکس باکس دارم
خب یه سوال:
من بازی رو که 19 گیگ بود از یکی از سایت های وطنی دانلود کردم خود سایت نوشته از طریق powershell نصب کنید ؟ پس این نرم افزاری که دوستمون توی یکی دو پست قبل اسمش رو بردن دیگه چیه؟
من بازی رو میخوام روی یه درایو دیگه غیر از c نصب کنم میتونم از طریق همون powershell این کار رو انجام بدم ؟؟؟؟؟
لطفا یه نفر زحمت بکشه به روش آماتورانه برای امثال ما توضیح بده تا ما هم از این بازی بی نصیب نمونیم ...
ممنون

• Like
Reactions: sadegh93

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
درود دوستان عزیز
من بازی quantum رو بیخیال شدم چون ویندوز 10 نداشتم ولی تا این بازی اومد سریع وین 10 نصب کردم چون نمیتونم از خیر این یکی بگذرم به راستی یکی از بهترین بازی ها ریسینگ هست خاطرات زیادی از بازیش روی ایکس باکس دارم
خب یه سوال:
من بازی رو که 19 گیگ بود از یکی از سایت های وطنی دانلود کردم خود سایت نوشته از طریق powershell نصب کنید ؟ پس این نرم افزاری که دوستمون توی یکی دو پست قبل اسمش رو بردن دیگه چیه؟
من بازی رو میخوام روی یه درایو دیگه غیر از c نصب کنم میتونم از طریق همون powershell این کار رو انجام بدم ؟؟؟؟؟
لطفا یه نفر زحمت بکشه به روش آماتورانه برای امثال ما توضیح بده تا ما هم از این بازی بی نصیب نمونیم ...
ممنون
استارت رو باز کنید تایپ کنید Developer Mode سپس اینتر کنید گزینه آخر یعنی Developer Mode رو انتخاب کرده و اوکی کنید ، سپس دوباره در منوی استارت تایپ کنید Storage اینتر کنید در پننجره باز شده در قسمت پایین قسمت New apps will save to درایو یا پارتیشنی که دوست دارید بازی توش نصب بشه رو انتخاب کنید و اوکی کنید. دوباره در منوی استارت تایپ کنید Powershell برنامه پاورشل رو اجرا کنید ، ابتدا خط زیر رو در پاورشل بنویسید :

Code:
add-appxpackage

سپس یک فاصله و فایل APPX بازی که دانلود کردید رو درون پاورشل بکشید ، آدرس فایل به خط اضافه میشه ، اینتر کنید ، منتظر بمونید نصب بازی به طور کامل به اتمام برسه ، در طول نصب پاورشل رو به هیچ عنوان بندید .

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
چه داستانی شده :|:| بازی کوانتوم بریک رو براحتی اجرا کردم ولی بازی رو به روش کابر ali هر

کار میکنم نصب نمیشه واخطار میده :-/

• Like
Reactions: sadegh93

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
مشکل قفل بودن فریم ریت و Free sync و G sync برای UWP با آخرین آپدیت مایکروسافت رفع میشه.

Unlocked Frame Rate and More Now Enabled for UWP

Unlocked Frame Rate and More Now Enabled for UWP

مایکروسافت پیشنهاد داده اگه میخواین قدرت واقعی DX12 رو روی PC تجربه کنید حتما Apex رو که مجانی هم هست تست کنید.

در آخر مایکروسافت گفته که به بعضی مشکلاتی که هنوز وجود دارن واقفه و به زودی اونهارو هم بر طرف میکنه از جمله لب تاپهایی که iGPU و dGPU دارن.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
چه داستانی شده :|:| بازی کوانتوم بریک رو براحتی اجرا کردم ولی بازی رو به روش کابر ali هر

کار میکنم نصب نمیشه واخطار میده :-/
دوستان بازی به راحتی نصب شد ولی وقتی رو ایکون بازی کلیک میکنم یه لحظه میاد ومیره مثل اتفاقی که واسه

کوانتوم بریک افتاد :|8-|

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
دوستان بازی من دانلود کردم وقتی open میزنم میگه سیستم شما ضعیفه وارد بازی نمیشه چکار کنم؟ vga g1 970 هست ram 8
دوست عزیز منم این مشکل رو داشتم با آپدیت درایور کارت گرافیک حل شد...مال من انویدیا هست و ورژن 365.10 رو نصب کردم
در حال حاضر هم روی 1080 و تنضیمات ultra خیلی عالی دارم بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر