Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
توgcبهترین ریسینگ شد معلومه نمایشش فوق العاده بوده چون نمایش بقیه هم عالی بودمخصوصا dc
فورتزا3.4بهترین ریسینگ سال شدن رقبای بزرگی رو شکست دادن ولی امسال کار فورتزا سخت تره.grid.gt6.dc.nfs
اتفاقا امسال کار فورزا راحت تره، چون چنان کیفیت بالایی داره که محاله رقبا به این زودی بهش برسن
الان فورزا 5 مثل کرایسیس 1 در زمان خودش هست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
همون فورتزا4هم مو نمیزد ولی اینجا از واقعیت هم قشنگ تره

البته الان دیگه فورزا4 با واقعیت مو میزنه مثلا هورایزن با وجود جهان باز بودن بازم از فورزا4 جلوتره. البته شکی تو شاهکار بودن 4 تو زمان خودش نیست:d

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
البته الان دیگه فورزا4 با واقعیت مو میزنه مثلا هورایزن با وجود جهان باز بودن بازم از فورزا4 جلوتره. البته شکی تو شاهکار بودن 4 تو زمان خودش نیست:d
horizon تو نور پردازی خیلی بهتر از فورزا 4 هست، ولی تو تعداد چند ضلعی های استفاده شده در طراحی ماشین ها فورزا 4 خیلی بهتر از horizon هست و فورزا 4 رو 60 فریم اجرا میشه ولی horizon تو 30 فریم. به نظر من تو طراحی ماشین ها فورزا 4 خیلی سرتره.
البته برا من ثابت شده. من تو هردو بازی از ماشین فراری 458 italia اسکرین شات گرفتم. تو فورزا 4 چراغ ماشین کاملا گرد بود ولی تو horizon دور چراغ کاملا گرد نبود
فکر نکنی من مخالف horizon هستم و بگم این بازی رو به اندازه فورزا 4 دوس دارم. و میتونم بگم خیلی لذت بخشتر از فورزا 4 هست
تو horizon مجبور بودن به خاطر محیط باز بودن بازی از بعضی جاهای بازی بزنن(تعداد پلی گان و فریم بازی).

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اتفاقا امسال کار فورزا راحت تره، چون چنان کیفیت بالایی داره که محاله رقبا به این زودی بهش برسن
الان فورزا 5 مثل کرایسیس 1 در زمان خودش هست
الان اگه اکثر نقد های فورتزا4 رو بخونی میبینی که تو فورتزا5انتظارات که منتقدین داشتن برارد نشده و100درصد رو امتیازات و جوایز تاثیر میذاره
رقبا هم خیلی قوی هستنgt6که عالی شده واکثرمشکلات5رو رفع کرده.dc هم که فوق العادست.girdهم عالی بود
البته الان دیگه فورزا4 با واقعیت مو میزنه مثلا هورایزن با وجود جهان باز بودن بازم از فورزا4 جلوتره. البته شکی تو شاهکار بودن 4 تو زمان خودش نیست
گرافیک ماشین های فورتزا4هنوز بهترینه
ولی گرافیک محیط هورایزن بهتره.البته اون پست کوهای الپ تو فورتزا4درحد نسل بعده مخصوصا کوه ها خیلی واقعین:D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
Forza Motorsport 5 Day One Car Pack - Three-car pack features Lamborghini, Audi, and Ford; each with a Day One-themed livery and custom tuning package created by Turn 10:
  • 2010 Audi TT RS Coupe: Stuffed stem to stern with modern tech, the TT RS is the first TT model to carry Audi’s famed RS badge – a distinction that’s earned on the track from the moment you step on the gas.
  • 2013 Ford Focus ST: Debuting with the same 247-hp 2.0-liter turbocharged EcoBoost engine from the much larger Ford Explorer SUV, the new Ford Focus ST packs a serious punch.
  • 2011 Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera: Like great sculpture, the Superleggera’s chiseled form is carefully considered for maximum impact. That’s where the similarities end, however, because this work of art is best appreciated when it’s moving at top speed.

محتویات Day One Edition

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
حالا که بازی داره کم کم عرضه میشه. پس از عرضه بازی Drivatar ما هم رانندگی یاد می گیره، کل فرزا باز ها رو به رقابت دعوت می کنم ;).

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
گرافیک ماشین های فورتزا4هنوز بهترینه
ولی گرافیک محیط هورایزن بهتره.البته اون پست کوهای الپ تو فورتزا4درحد نسل بعده مخصوصا کوه ها خیلی واقعین:D
اون کوها واقعی هستند یعنی عکس هستند ولی با یک تکنیک جالب بهشون حجم دادن و 3 بعدی شدن در مورد گرافیک ماشین فورزا 4 خیلی بیشتر هورایزون عمل کرده و تصاویر نسخه 4 خیلی خیلی شارپ تره و مثل هورایزون مات نیست این 2 بازی رو پشت سر هم بازی کنید متوجه میشید

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
مثل اینکه بازی شامل مسابقات آنلاین 24 نفره هست، اینجا دیگه واقعا این شکلک رو می طلبه
84.gif
یکی که حوصله ـش میشه ترجمه کنه :D
Forza 5 to Feature 120 Cars and 24-Player Online Races - CraveOnline
بخدا ادم این خبرا رو میخونه جیگرش اتیش میگیره منه بدبخت ارزو به دلم موند یه بار FM4 رو بدون لگ بازی کنم تا نخورم به بقیه برم تو باقالیا حالا فک کن 24 نفر هم باشن :|

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
یه لینک دانلود تریلر گیم پلی بزارید با کیفیت 720...
کیفیتش زیاد بالا نباشه که حجم زیاد ببره!!
ممنونم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر