Forza Motorsport 5

ljbne94mfwwq9f8w92xv.jpg

Forza Motorsport 5 برای کنسول XBOX ONE معرفی شد
معرفی کنسول جدید ماکروسافت با نمایش کوتاهی از بازی ریسینگ معروف استودیو Turn 10 همراه بود ..
هنوز اطلاعات کاملی از این بازی مخابره نشده و به زودی باید شاهد این اطلاعات باشیم..

67yipv1hwekxur1rh5bd.jpg

آخرین ویرایش:
پس این مایکروسافت اجازه داده بود به EA فراری رو بزارن تو NFS حالا EA نمخیواد در ازای اون یه چیزی بده؟!:dمرگ بر EA جهانخوار:d
EA باید به هویتش پایبند بمونه و خیری به کسی نرسونه:|
تازه شانسمون گفته مثل فیفا نرفته همه چیزو لایسنس کنه!:d

EA قبلا اجازه داد تو فورتزا 4 سری پورشه به صورت DLC عرضه بشه دیگه، حالا اینام اینبار اومدن تو ان اف اس استفاده کردن. فکر نکنم تو سری بعد این خبرها باشه مگه اینکه این همکاری ادامه داشته باشه

89511245318476198988.jpg

آقا این عکس راسته ؟
اگه آره که خرید XB1 واجب شد

بله راسته. توی گیم پلی هم بسیار نزدیک هست کیفیت ماشین به همین عکس. سری Forza مخصوصا از نسخه 4 به بعد واقعا مرز بازی و واقعیت رو داره کم رنگ می کنه.
طبیعی هست که توی گیم پلی با اضافه شدن بار هوش مصنوعی و پردازش محیط اطراف کمی فرق کنه ولی بازم هوش از سر من می بره همون گیم پلی.
شما توی هر بازی که از نظر گرافیکی معروفه نگاه کنی مثلا انچارتد , به کات سین هاش که نگاه کنی می بینی خوب واقعا جزئیاتی که از بدن کاراکتر ها و صورتشون نشون میده واقعا
ریزتر و دقیق تر از خود گیم پلی بازی هست. اونجا همه توان دستگاه صرفا صرف پردازش همون شات های محدود تر مورد نظر کات سین می شه و طبیعیه که هر چقدر هم که سخت افزار قوی تری داشته
باشیم باز همین قضیه خواهد بود که حداقل یه تفاوت 10% بین اینجور نماها و گیم پلی هست.دارن سعی می کنن به حداقل برسونن این موضوع رو ولی به هر حال هست.
ولی من همچنان به کیفیت ماشین ها توی گیم پلی هم نگاه می کنم واقعا برام مسحور کنندست.
25592348136402369278.jpg

آخرین ویرایش:
بله راسته. توی گیم پلی هم بسیار نزدیک هست کیفیت ماشین به همین عکس. سری Forza مخصوصا از نسخه 4 به بعد واقعا مرز بازی و واقعیت رو داره کم رنگ می کنه.
طبیعی هست که توی گیم پلی با اضافه شدن بار هوش مصنوعی و پردازش محیط اطراف کمی فرق کنه ولی بازم هوش از سر من می بره همون گیم پلی.
شما توی هر بازی که از نظر گرافیکی معروفه نگاه کنی مثلا انچارتد , به کات سین هاش که نگاه کنی می بینی خوب واقعا جزئیاتی که از بدن کاراکتر ها و صورتشون نشون میده واقعا
ریزتر و دقیق تر از خود گیم پلی بازی هست. اونجا همه توان دستگاه صرفا صرف پردازش همون شات های محدود تر مورد نظر کات سین می شه و طبیعیه که هر چقدر هم که سخت افزار قوی تری داشته
باشیم باز همین قضیه خواهد بود که حداقل یه تفاوت 10% بین اینجور نماها و گیم پلی هست.دارن سعی می کنن به حداقل برسونن این موضوع رو ولی به هر حال هست.
ولی من همچنان به کیفیت ماشین ها توی گیم پلی هم نگاه می کنم واقعا برام مسحور کنندست.
25592348136402369278.jpg
کاملا درسته اینم اضافه کنم از لحاظ نور پردازی بازی همون 10% هم کم نداره و کاملا با بخش autovista برابره.بازی هم کاملا نسل بعدیه و تا تجربش نکنین متوجه نمیشین.
فعلا هم که بی رقیبه:d.(تو نسل بعد منظورمه:-" )

25592348136402369278.jpg

من به خاطر گرافیکش نگفتم میخواستم بدونم این ماشین تو forza هست یا نه ؟ چون گمون نکنم هیچ ریسینگی LaFerrari داشته باشه . سبکشم شبیه سازه و دوست دارم تو عالم مجازی هم که شده تجربه کنم این ماشینا رو
من کیفیت شبیه سازی خیلی برام مهمتره تا گرافیک تو سیمولاتورها و اگر حرفه ای ها این سری رو تایید کنن سعی میکنم حتما تجربش کنم.

من به خاطر گرافیکش نگفتم میخواستم بدونم این ماشین تو forza هست یا نه ؟ چون گمون نکنم هیچ ریسینگی LaFerrari داشته باشه . سبکشم شبیه سازه و دوست دارم تو عالم مجازی هم که شده تجربه کنم این ماشینا رو
من کیفیت شبیه سازی خیلی برام مهمتره تا گرافیک تو سیمولاتورها و اگر حرفه ای ها این سری رو تایید کنن سعی میکنم حتما تجربش کنم.

چرا! NFS:Rivals این ماشین رو داره.

من کیفیت شبیه سازی خیلی برام مهمتره تا گرافیک تو سیمولاتورها و اگر حرفه ای ها این سری رو تایید کنن سعی میکنم حتما تجربش کنم.​

از لحاظ شبیه سازی که Forza بهترین شبیه ساز هست ;)
فورتزا5 هم فکر کنم داره ,من از این چیزا سر در نمیارم ولی این همونی نیست که تو پیست آلپ نشون دادن؟
:biggrin1:
پاگانی نبود اون؟:d

آهان:دی شبیه ن :دی
از نظر ظاهری منظورم همونیه که حسین گذاشته,از نظر اسمی هم منظورم همونیه که افشین میگه :دی
گیر ندین :دی ولی شبیه همون عکسیه که حامد گذاشته:دی

آهان شبیه ن :دی
از نظر ظاهری منظورم همونیه که حسین گذاشته,از نظر اسمی هم منظورم همونیه که افشین میگه :دی
گیر ندین :دی ولی شبیه همون عکسیه که حامد گذاشته:دی
کلا از نظر مایی که پول خرید این ماشینا رو نداریم از ماکسیما بالاتر همه La Ferrari محسوب میشه:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or