Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

بازیFORZA 4 نسخه پال لیک شد....
di-GNJ4.jpg

CHECK

⊗ PAL
⊗ WAVE 13
⊗ AP2.5
⊗ SSv2
⊗ DashBoard v2.0.13599.0
⊗ RIP LT 0800
⊗ XGD3 + LT 2.0
⊗ LAYERBREAK: 2133520
⊗ Single Extraction
منبع تون رو میتونید بگید اخه ما هرچی گشتیم خبری نبود(هیچ لینکی برای دان نیومده بود)

منتظریم!
آخرین تریلری که دیدم اونی بود که آقاه تو تاکسی بود، بعد سوار آستون مارتینر شد ژانگولر زد و این حرفا. اواخرش که میگه اگه طالب فیزیک، گاز ترمر و .... هستید بیاید فورتزا بازی کنید خیلی تحریکم کرد اصن یه طوراییم شد!

این لیک شده داستانش چیه؟ یکم زوده ها!

منتظریم!
آخرین تریلری که دیدم اونی بود که آقاه تو تاکسی بود، بعد سوار آستون مارتینر شد ژانگولر زد و این حرفا. اواخرش که میگه اگه طالب فیزیک، گاز ترمر و .... هستید بیاید فورتزا بازی کنید خیلی تحریکم کرد اصن یه طوراییم شد!

این لیک شده داستانش چیه؟ یکم زوده ها!

اولا اگه میشه لینکشو بده منم ببینم
دوما بازی فردا منتشر میشه دیگه . 11 اکتبر . :d

چرا نمیاد پس؟ :( من از صبح دارم همه جارو میگردم نیست بازیش ...

بازی انگار مشکلی نداره فقط برای کسائی که لایو باز هستن اگر استفاده کنند باید بیخیال کنسولشون بشند :دی.

برای ما که انلاین بازی نمیکنیم مشگلی نیست .. من هنوز foza3 هم وقت نکردم ببرم اخر:> :dاینکه forza 4.... بچهای که انلاین میزنن نگران نباشید فوقش با یه پچ ردیف میشه;;)>:d

چرا نمیاد پس؟ :( من از صبح دارم همه جارو میگردم نیست بازیش ...

بازی انگار مشکلی نداره فقط برای کسائی که لایو باز هستن اگر استفاده کنند باید بیخیال کنسولشون بشند :دی.

بازی اومده و فکر کنم اجرا هم بشه ...
مديريت:
از قرار دادن لينك سايت هاي فروشنده بازي خودداري كنيد.

نوید جون تو تاپیک تریلر های جدید هستش.
اینم لینک:
HD

دچار پرتی از زندگی شدم!:biggrin1:

آره رفتم دیدم همونجا دستت درد نکند !
ولی این ماشین مثل خر میره ها . واقعا فوق العادست . یه مدل جدید ازش توی دمو بود که نمیدونم چی بود اما فکر کنم جدیدترین مدل Aston Martin بود خیلی نازه این ماشین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or