Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

دوستان آخر من نفهمیدم قضیه مشکل این دیسک فورزا 4 چیه؟؟؟
بزاریم تو کنسول یا نه؟؟؟
توضیح دادیم بالا هم، کنسولتون فلگ میشه، شناسائی میشه اگر وصل بشید به لایو احتمال بنتون بالاست. اگر وصل نمیشید بازی کنید مشکلی پیش نمیاد. کلا برای کسائی که به لایو حتی برای آپدیت یا دانلود پچ و دمو هم وصل میشن، اجرای این بازی می تونه حکم خداحافظی با لایو رو داشته.

تو فروم هایه خارجی خوندم که بازی حتی اجرا هم بشه بعد از 15 دقیقه اتوماتیک بر میگرده تو دشبورد
الان کلی بازی هست ، پس عجله نکنید تا بعد پشیمون نشید

تو فروم هایه خارجی خوندم که بازی حتی اجرا هم بشه بعد از 15 دقیقه اتوماتیک بر میگرده تو دشبورد
الان کلی بازی هست ، پس عجله نکنید تا بعد پشیمون نشید
این چه مدلشه دیگه !؟ تو انلاین یا افلاین ؟؟؟ ... c4 میگه فریمور مشکلی نداره بعدش ادمینه میاد میگه یه تغیراتی تو lt 2 انجام میشه بعدش تو فروم ها میگن بازی باید پچ جدید بشه ..... ای بابا .... اینجا هم که اریجینال پیدا نمیشه ....

من حقیقت بخاطر این بازی میخوام یه دستگاه کپی خور دسته دو بگیرم اونایی که تست کردند بگند بازی افلاین راحت اجراشد بعد 15 دقیقه برنگشت داشبورد؟
یه اطلاعات دقیقی بدند ممنون میشم

کجا؟؟؟کی؟؟؟

دو تا از فروشگاهای معتبر زنگ زدم گفتن که بازی مشکلی نداره .. ولی با اطلاعاتی که دوستان دادنند بعید میدونم ...احه بگو چرا برای فروش یه بازی اینقدر خالی میبندید..:|

راستی بچها روی بتمن و بازی بتلفیلد این بدبختی ها نباشه ..:-&

\

آخرین ویرایش:
رفتم تو این سایت Ixtreme خوندم گفته چه آفلاین چه آنلاین فلگ میشین صبر کنین تا فیکس شه . ای خدا بدبخت شدیم
کسی اوریج نمیاره ؟ :d

یعنی ال تی پلاس جدید میدن یا نه ؟؟؟

(خوبه همچین چیزی ندن تا نخوایم دوباره بدیم بیرون ال تی بریزن)

یعنی ال تی پلاس جدید میدن یا نه ؟؟؟

(خوبه همچین چیزی ندن تا نخوایم دوباره بدیم بیرون ال تی بریزن)
اگه قرار بود ای تی جدید بیاد سایته c4 طبق معمول اپدیت میشد .... ولی فعلا خبری نیست .... من که موندم مشکل چیه .... اینم حرفای یه کاربر تو سایته c4 که بدتر گیجم کرد !
… The CIV doesn’t exists! I’m playing Forza4 from almost 2 days, and nothing happens…
The CIV was a check on a Jtag console, because of bad game rip! To fix this problem, has been relesed a 2.24 dashboard.
No problems on LiteOn LT 2.0! Come on, be serious!!!!

بازیFORZA 4 نسخه پال لیک شد....
di-GNJ4.jpg

CHECK

⊗ PAL
⊗ WAVE 13
⊗ AP2.5
⊗ SSv2
⊗ DashBoard v2.0.13599.0
⊗ RIP LT 0800
⊗ XGD3 + LT 2.0
⊗ LAYERBREAK: 2133520
⊗ Single Extraction

چی شد ؟
چرا layerbreak این بازی با gow3 &rage فرق داره ؟
مگه این بازی هم XGD3 نیست ؟ یه وقت با رایتش مشکل پیدا نکنیم......

رفتم تو این سایت Ixtreme خوندم گفته چه آفلاین چه آنلاین فلگ میشین صبر کنین تا فیکس شه . ای خدا بدبخت شدیم
کسی اوریج نمیاره ؟ :d
چرا پس پچش نمی کنند؟
سر گیرز 3 که اصلا انتظار نمیکشیدم بازی سریع پچ شد حاضر شد رفت دست ملتا :دی.
سر این ... :(.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or