Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
من دمو رو دانلود کرذم.اما نمیدونم چطور با فلش انتقال بدم.لطفا یکی به زبان ساده به من بگه چه کار کنم.آموزش رو چندین بار خوندم اما هر کاری کردم دمو رو تشخیص نمی ده.با اون برنامه کپی میکنم مینویسه done اما تشخیص نمیده.چه کار کنم؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من دمو رو دانلود کرذم.اما نمیدونم چطور با فلش انتقال بدم.لطفا یکی به زبان ساده به من بگه چه کار کنم.آموزش رو چندین بار خوندم اما هر کاری کردم دمو رو تشخیص نمی ده.با اون برنامه کپی میکنم مینویسه done اما تشخیص نمیده.چه کار کنم؟
من با نرم افزار های مختلفی امتحان کردم نمیشد (Disc Is Unreadable) میاورد. (از روی فلش اجرا میکردم :d) تا بالاخره Horizon رو پیدا کردم که خیلی راحت میشه باهاش ریخت و بدون مشکل اجرا کرد.

منم بازی کردم واقعا گرافیک و نورپردازی و صداگذاریش محشره. گیم پلیش هم خیلی بهتر و طبیعی تر شده. توی درجات سختی بالا فیزیک بازی خودشو خیلی خوب نشون میده. تقریبا تمام مشکلاتی که فورتزا 3 داشت (اشکالاتی که خودم میگرفتم) همشون عالی شدن و پیشرفت خیلی خوبی داشتن. الان بعد بازی کردن دمو عطشم برای تجربه نسخه اصلی بازی 100 برابر شد.:d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من با نرم افزار های مختلفی امتحان کردم نمیشد (Disc Is Unreadable) میاورد. (از روی فلش اجرا میکردم :d) تا بالاخره Horizon رو پیدا کردم که خیلی راحت میشه باهاش ریخت و بدون مشکل اجرا کرد.

منم بازی کردم واقعا گرافیک و نورپردازی و صداگذاریش محشره. گیم پلیش هم خیلی بهتر و طبیعی تر شده. توی درجات سختی بالا فیزیک بازی خودشو خیلی خوب نشون میده. تقریبا تمام مشکلاتی که فورتزا 3 داشت (اشکالاتی که خودم میگرفتم) همشون عالی شدن و پیشرفت خیلی خوبی داشتن. الان بعد بازی کردن دمو عطشم برای تجربه نسخه اصلی بازی 100 برابر شد.:d

یعنی چی ؟ من دمو رو دانلود کردم روی DVD5 با سرعت 2 و 2.4 رایتش کردم ( روی 2 تا DVD5 ) و روی فلش هم تست کردم ! در هر سه حالت دمو رو میشناسه ولی میگفت بازی نمیتونه اجرا بشه و دوباره دانلودش کنم ! به شما هم همین پیام رو میداد و با Horizon مشکلت رو حل کردی یا نه، فقط روی دیسک نمیتونستی رایتش کنی ؟ :-/ یه توضیح مفصلتری میدی و یه لینک دانلود این برنامه ای که میگی ؟ :d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یعنی چی ؟ من دمو رو دانلود کردم روی DVD5 با سرعت 2 و 2.4 رایتش کردم ( روی 2 تا DVD5 ) و روی فلش هم تست کردم ! در هر سه حالت دمو رو میشناسه ولی میگفت بازی نمیتونه اجرا بشه و دوباره دانلودش کنم ! به شما هم همین پیام رو میداد و با Horizon مشکلت رو حل کردی یا نه، فقط روی دیسک نمیتونستی رایتش کنی ؟ :-/ یه توضیح مفصلتری میدی و یه لینک دانلود این برنامه ای که میگی ؟ :d
رو DVD که کلا رایت نکردم یعنی امتحان نکردمش. :d ولی رو فلش میریختم توی GL نشون میداد ولی وقتی میزدم وارد بازی بشه ارور میدادش. یعنی با xtaf و modio دو سه بار ریختم رو فلش کار نکرد ولی وقتی با horizon ریختم خیلی ساده اجرا شدش. دیگه علتشو نمیدونم ولی خوب بالاخره اینطوری تونستم اجراش بکنم.
وقتی با xtaf و modio دمو Ace Combat : AH رو میریختم اونو کلا نمیشناخت. ولی اونم با horizon راحت اجرا شد.

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
منم بالاخره تونستم دمو رو بازی کنم
فکم افتاد زمین !! فوق العاده بود واقعا ، همه چیش عالی بود و حرفی واسه گفتن نمیذاره در یک کلام شاهکار !
سوپر هایپ شدم :D

sagedmo

کاربر سایت
Jan 31, 2011
14
رو DVD که کلا رایت نکردم یعنی امتحان نکردمش. :d ولی رو فلش میریختم توی GL نشون میداد ولی وقتی میزدم وارد بازی بشه ارور میدادش. یعنی با xtaf و modio دو سه بار ریختم رو فلش کار نکرد ولی وقتی با horizon ریختم خیلی ساده اجرا شدش. دیگه علتشو نمیدونم ولی خوب بالاخره اینطوری تونستم اجراش بکنم.
وقتی با xtaf و modio دمو Ace Combat : AH رو میریختم اونو کلا نمیشناخت. ولی اونم با horizon راحت اجرا شد.

من این برنامه رو گرفتم اما نمیدونم چطوری رمو رو باهاش انتقال بدم.میشه لطف کنی بگی.ممنون

---------- نوشته در 02:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:45 AM ارسال شده بود ----------

device explorer نوشته 0 device loader و فلش مموری رو نمیشناسه.باید چه کار کنم؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,087
تک تک موسقی های بکار رفته در این دمو زیبا و خیلی خوب هستن. فیزیک که غوغا ست :D. rivals mode ام که صحبتی ازش نیشه بیــتره :D.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199
منم دمو رو گرفتم.

از نظر بصری پیشرفت خیلی خوبی داشته، همینطور کاکپیت و حس سرعت. نورپردازی عالیه و طراحی محیط فوق العادست! انقدر این کوه ها و دوردست و کلا محیط زیبا طراحی شده من چند بار وسط ریس از شدت مبهوت شدگی رفتم تو باقالیا:D
این مُد Rivalsـش هم به شدت خوشم اومد. عجیب رقابتی است...:D

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
برای استفاده از این ریوال مود حتما گلد میخواد؟
یا سیلور هم باشی جواب میده؟
==================
دوستان در مورده نحوه رایت دمو و اجرا شدن یا نشدنش خواهش میکنم تو تاپیکهایه مربوطه بحث کنید
این صحبتها واقعا جاش اینجا نیست

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
خوب من هم تست کردم فیزیک خیلی روان تر شده بود ولی اون حالت Grip رو نداشت ولی باز بهتر و همه پسند تر بود نور پردازی فوق العاده بود البته دوست دارم همین نور پردازی رو با ماشین های Gloss هم تو تونل ببینم ولی در مورد متالیک که فوق العاده بود. in the end thanks Turn10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر