Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

این مرحله که فراری داده باید زودتر از هواپیما برسی رو نمیتونم رد کنم حتی روی easy هم نمیتونم، نمیدونم چی کار کنم.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
داااش دریفت میزنی؟:D
راستش خیلی وقت نیست که Forza رو دارم و تا حالا دریفتش رو نرفتم :p ولی خب حتماً باید جالب باشه. کلاً با ماشینهای کلاسیکش بیشتر حال می کنم. ضمناً ایا هیچ کلوبی ویژه ایرانی ها زده شده؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
درود

این مرحله که فراری داده باید زودتر از هواپیما برسی رو نمیتونم رد کنم حتی روی easy هم نمیتونم، نمیدونم چی کار کنم.
سوال رو توی تاپیک Horizen میپرسیدی زودتر به جواب میرسیدی
ولی
همون مرحله که با F40 باید بریم؟ (شاید هم F50)
اون واقعا سخت ترین مسابقه اش بود
من آخرین مسابقه, اون رو انجام دادم
1: باید چند بار بری که پیست رو کلا حفظ بشی
2: به هیچ وجه نباید به دیوار برخورد کنی
3: آخرای مسیر {فکر کنم 2 پیچ آخر بودند} به جای اینکه با سرعت بپیچی و تیکه ای از مسیر رو خارج از جاده بری, باید یه نیش ترمز بگیری و از توی خود مسیر بری
این تیکه آخر مسیر جایی هست که معلوم میشه برنده میشی یا میبازی
موفق باشید

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
قابل توجه دوستانی که هنوز اچیومنت Unicorn Hunter رو نگرفته‌اند یا دوست دارند Unicornهاشون بیشتر بشه:
1. به Rival Mode برید و در بخش Monthly در Live Challenge #9 شرکت و کاملش کنید. فرقی نمی‌کنه زمانتون چقدر باشه.
2. به اینجا برید و با پرفایل لایوتون ساین این بشید و ماشین مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
به همین سادگی! فقط باید همه این کارها رو قبل از ساعت 12 امشب (5شنبه) بکنید.
اوایل هفته بعد Gift براتون ارسال میشه... File Depot رو چک کنید... بعد از دانلود، اچیومنت ظاهر میشه!
660445.jpg

آخرین ویرایش:

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
سلام بچه ها دستم به دامنتون!! کسی این dlc pre order رو داره؟؟؟
من برا لیدر بورده فوجیمی اینا میخواستم ماشین ruf gtr8 رو میخواستم:(
خواهشا کمک من crysis 1 رو خریدم 1600 پوینت vip هم دارم با اینا میدم فقط اون pre order پک رو میخوام
کسی هست؟؟

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
سلام بچه دستم به دامنتون!! کسی این dlc pre order رو داره؟؟؟
من برا لیدر بورده فوجیمی اینا میخواستم ماشین ruf gtr8 رو میخواستم:(
خواهشا کمک من crysis 1 رو خریدم 1600 پوینت vip هم دارم با اینا میدم فقط اون pre order پک رو میخوام
کسی هست؟؟
اینجا می‌تونی پک رو تهیه کنی و اگه پک رو نمی‌خوای اینجا می‌تونی فقط ماشین موردنظرت رو تهیه کنی.

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
اینجا می‌تونی پک رو تهیه کنی و اگه پک رو نمی‌خوای اینجا می‌تونی فقط ماشین موردنظرت رو تهیه کنی.

:D اِ خدایی میشه خرید؟!!!
مرسی داش میدونم میشه خرید!!! فقط الان افتادم به پی سی ی قرون ندارم بیخی دستون درد نکنه بچه ها یه وامی چیزی میگیرم!! ممنون دیگه نمیخوام! ببخشی مزاحمتون شدم

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
:D اِ خدایی میشه خرید؟!!!
مرسی داش میدونم میشه خرید!!! فقط الان افتادم به پی سی ی قرون ندارم بیخی دستون درد نکنه بچه ها یه وامی چیزی میگیرم!! ممنون دیگه نمیخوام! ببخشی مزاحمتون شدم
فیمتش زیاد نیست! من راه معمول رو گفتم و به هیچ وجه قصد توهین به شعور جنابعالی رو نداشتم!!!

من تمام مسابقات Event list رو تموم کردم ولی هنوز اچیومنت 60 تایی Forza World Tourer برام باز نشده...کسی میتونه کمک کنه!؟؟
باید تو همه پیستها مسابقه داده باشی... بعضی از پیستها تو Event List نیست مثل فوجیمی. اگه event list رو کامل کردی، پبستهایی که باقی می‌مونند اینها هستند:
1. Fujima Kaido:
Full Circuit
Full Circuit Reverse
Old Hill Climb
Old Down Hill
New Hill Climb
New Down Hill
2. Hockenheimring:
Drag 1/4-mile
3. Infineon Raceway
Drag 1/4-mile
4. Nürburgring Nordschleife:
Full Circuit
5. Sedona Raceway Park
Drag 1/8-mile
Drag 1/4-mile
Drag 1/2-mile
Drag Mile
6. TopGear:
Drag 1/4-mile
Drag 1/2-mile
Drag Mile
فرقی نمیکنه آنلاین یا آفلاین مسابقه بدی... لازم نیست برنده بشی. اگه اچیومنت باز نشد، از لیدربورد چک کن تو کدوم پیست زمان نداری، برو توش مسابقه بده.

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درود

دوستان چجوری میتونم واحد های خود بازی رو تغییر بدم ؟ میخوام تو منوی بازی ، قدرت ماشین هارو با Horse Power نشون بده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر