Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ترجمه خبری که تو اون سایت آلمانی گذاشته شده با Google Translate این میشه :

After about three weeks ago, the rumors of a Forza Motorsport 4 "Game of the Year" edition for the first time compressed, we reported that the publication is now apparently only a formality.

In contrast to the "Essentials" edition, which is already available and with only one DVD offers limited content, this version contains the full range of Forza Motorsport 4 plus 21 additional vehicles .

The Forza Motorsport 4 "Racing Game of the Year" edition is from 1 March 2013 available for about 30 euros be. This will now have brought the French colleagues of forzamotorsport.fr in experience.

که خوب داره میگه این پک GOTY Edition علاوه بر بازی اصلی 21 ماشین اضافه داره ، که عجیبه ! کسی میدونه که تمام DLC های بازی دقیقا چند تا ماشین به بازی اضافه کردن ؟!

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
ترجمه خبری که تو اون سایت آلمانی گذاشته شده با Google Translate این میشه :

که خوب داره میگه این پک GOTY Edition علاوه بر بازی اصلی 21 ماشین اضافه داره ، که عجیبه ! کسی میدونه که تمام DLC های بازی دقیقا چند تا ماشین به بازی اضافه کردن ؟!

خوب ایندفعه خبری از کل DLC ها نیست روی دیسک. فقط 2 تا پک American muscle pack و اخرین پک dlc سپتامبر داخل دیسک هستن که فقط 21 ماشین اضافی دارن.در حالی که کل dlc ها نزدیک به 150

ماشین به بازی اضافه می کردن از جمله 30 مدل بسیار زیبا از پورشه.Microsoft دیگه حاضر نیست کلاهی که دفعه قبل سرش رفت رو تکرار کنه.کل dlc های FM3 رو زد روی دیسک هیچ 100 هزار نسخه هم نفروخت

و پایریت شد رفت پی کارش.دیگه حواسش جمع شده از این سوتیا نمی ده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
میگم قضیه این کاربران VIP چیه؟؟ چه امکاناتی داره؟ آخه یادمه یه پیغام تو مسیج سنترم اومد راجع به همین!

5 تا مشاین اضافه داشتن
Bugatti SS , Noble , Labmo Superlaggera , Ferrari 458 Challenge , RUF RT 12 R

چندتا Slot اضافه برای ذخیره کردن عکس
پک پورشه رو با تخفیف 1200 پوینت میخریدن . 400 تا کمتر
مسابقات مخصوص ماهانه و دریافت ماشین های مخصوص

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بچه ها من دستگاه رو که ال تی 3 کردم بازیم اجرا نمیشه ولی روی هارد نصب میشه ! مشکل از کجاست ؟ (نیدفور اسپید ران هم همینجوری هست)

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
بچه ها من دستگاه رو که ال تی 3 کردم بازیم اجرا نمیشه ولی روی هارد نصب میشه ! مشکل از کجاست ؟ (نیدفور اسپید ران هم همینجوری هست)
باید بری update بازی رو برای lt3 بگیری تا بتونی بازیرو اجرا کنی(چون بازی تو lt2 هستش نمیتونی رو lt3 بدون این update اجرا کنی)
تو google یه سرچ کن آموزش اجرای بازیهای lt2 روی lt3 آموزش این کار هستش

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
باید بری update بازی رو برای lt3 بگیری تا بتونی بازیرو اجرا کنی(چون بازی تو lt2 هستش نمیتونی رو lt3 بدون این update اجرا کنی)
تو google یه سرچ کن آموزش اجرای بازیهای lt2 روی lt3 آموزش این کار هستش

اگر تایتل آپدیت رو میگی انجام دادم ولی باز اجرا نشد

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
اگر تایتل آپدیت رو میگی انجام دادم ولی باز اجرا نشد
پس برو یه forza 4 lt3 بگیر:d
البته در مورد تایتل آپدیت تو اون سایته که میری از هر بازی چند تا گذاشته برو تک تکشونو امتحان کن بالاخره یکیش میخوره من خودم خیلی بازی lt2 با این روش تست کردم

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
Forza.Motorsport.4.Racing.GOTY.PAL.XBOX360-iNSOMNi

GOTY دادن بیرون ؟

پست 3037:
خوب ایندفعه خبری از کل DLC ها نیست روی دیسک. فقط 2 تا پک American muscle pack و اخرین پک dlc سپتامبر داخل دیسک هستن که فقط 21 ماشین اضافی دارن.در حالی که کل dlc ها نزدیک به 150

ماشین به بازی اضافه می کردن از جمله 30 مدل بسیار زیبا از پورشه.Microsoft دیگه حاضر نیست کلاهی که دفعه قبل سرش رفت رو تکرار کنه.کل dlc های FM3 رو زد روی دیسک هیچ 100 هزار نسخه هم نفروخت

و پایریت شد رفت پی کارش.دیگه حواسش جمع شده از این سوتیا نمی ده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر