Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
یکم بیشتر جمع کن Enzo Ferrari بگیر ، خیلی چیز خفنی ـه ، Handling ـش خداست یعنی به راحتی از کنترل ـت خارج نمیشه ... از نمای کاکپت هم خیلی خوشگله ، تازه رفتم تو کارش عجب چیزیـــو از دست داده بودم تا حالا :d .
آقا یه پاگانی زوندا بهم جایزه داد بازی . یه کاری کرد که همه ی ماشینام از چشمم افتادن ! عجب خفنه این ماشیییییییییییییییییییییی ین . خارق العاده س !!
فکر کنم تو Forza 3 یه پاگانی داشتم واسه کلاس R2 بود ... وای که چه وحشی بود ، خیلی راحت باهاش میزدم تو در و دیوار ! واقعا بدم میومد ازش ! :d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
خـــُـــب ... بنده مفتخرم اعلام کنم که بلاخره این Ferrari Affinity Level را تونستم به 50 برسونم :d در این راه سختی های زیادی کشیدیم و خون های زیادی نیز ریخته شد :d تقریبا 45 ساعت میشه گفت طول کشید کامل کردنش ، ولی الان حس خوبی دارم کلا :d .
ولی آخر هم این جمعه نیامد ! ... سه شنبه آمـــد :d .

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
احتمال این هست که مثل شماره سه DLC های بازی روی دیسک عرضه بشه؟
من عاشق این ماشین های اضافه شدم ولی دسترسی به لایو ندارم.:(
راهی نیست که DLC ها را با کامپیوتر دانلود کرد و به کنسول منتقل کرد؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
احتمال این هست که مثل شماره سه DLC های بازی روی دیسک عرضه بشه؟من عاشق این ماشین های اضافه شدم ولی دسترسی به لایو ندارم.:(راهی نیست که DLC ها را با کامپیوتر دانلود کرد و به کنسول منتقل کرد؟
اره احتمالش خیلی زیاده خودمم خیلی منتظرشم ولی باید1سال صبر کنی

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,077
نام
AmiR
من لول 42 هستم
فراري انزو رو کي جايزه ميده؟
ميخوام بخرمش ميترسم جايزه بده ما هم خريده باشيمش ضايع شيم پولمون به فنا بره
پول کافي هم دارم

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من لول 42 هستم
فراري انزو رو کي جايزه ميده؟
ميخوام بخرمش ميترسم جايزه بده ما هم خريده باشيمش ضايع شيم پولمون به فنا بره
پول کافي هم دارم

بخر.انزو جز جایزه ها نیست.من Level 52 هستم و تا آخرین جایزه را دیدم و خبری از انزو نبود.خودم هم منتظر بودم جایزه بده که نداد و خریدمش.عاشق این ماشینم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,180
نام
حسین
چقدر راحت و خوب میشه تو این بازی پول در آورد:d2 تا ماشین کلاس R1 که خود بازی بهم جایزه داده بود رو گذاشتم تو auction و سه سوت خریدنش.دونه ایی 500 هزارتا فروختم.الان پولم شده 4.5 میلیون.چندتا ماشین دیگه هم گذاشتم که اگر فروش بره به 7 میلیون میرسه.برم الان ببینم فروش رفت یا نه:d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
اقا این بازی کی تموم میشه ورلد تورش منظورمه اصلا تموم میشه؟راستی این ماشینایی که خودش جایزه میده بیشتر از 100 cr نمیشه فروخت؟این اقا که میگه 500هزارتا فروختم از کجا میفروشه تو لایو ؟؟؟

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اقا این بازی کی تموم میشه ورلد تورش منظورمه اصلا تموم میشه؟راستی این ماشینایی که خودش جایزه میده بیشتر از 100 cr نمیشه فروخت؟این اقا که میگه 500هزارتا فروختم از کجا میفروشه تو لایو ؟؟؟
World Tour ـش که به نسبت کـــل بازی خیلی کوتاهه ، 10 تا Season هست که واسه من فکر کنم حدود 20-25 ساعت طول کشید :d اصل کاری Event List هستش ...
نه ، ماشینایی که خودش میده را نمیشه بیشتر از این فروخت اما اونایی که خودت میخری چرا ... آره تو لایو بقیه میخرن و اینا :d .

فعلا رفتم تو کار تنوع و اینا :d ... 16.8% از بازی کامل شده بعد از حدود 51 ساعت بازی کردن ، آدم باباش در میاد تا 100% بشه ، تا اون موقع من بچه دار شدم :d .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,244
نام
نـــــــویـــــــــد
فعلا رفتم تو کار تنوع و اینا :d ... 16.8% از بازی کامل شده بعد از حدود 51 ساعت بازی کردن ، آدم باباش در میاد تا 100% بشه ، تا اون موقع من بچه دار شدم :d .

آره با این مدل بازی کردنت تا Halo 4 تموم نمیشه بعد میمونه تا 10-12 سال دیگه که 3-4 تا Forza جدید میاد و کلا نمیتونی هیچکدوم رو 100% کنی :d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
آره با این مدل بازی کردنت تا Halo 4 تموم نمیشه بعد میمونه تا 10-12 سال دیگه که 3-4 تا Forza جدید میاد و کلا نمیتونی هیچکدوم رو 100% کنی :d
بابا اصلا چند وقته قید Halo را زدم به خاطر این ، همش دارم Forza میزنم ، اما نمیشه لامصب خیلی طولانیه :d ... ولی خب به هر حال بهتره اینطوری ؛ از نظر Value فوق العاده هست بازی ، یعنی با 85 هزار تومنی که واسش دادم نمیتونم بیشتر از این سرگرمی تصور کنم ! :d [ I can't imagine more entertainment value out of 85T :d ]
انتظار اینکه بشه Forza یا Halo را کامل کرد کلا بیجا هستش واسه افرادی مثل من ... :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,244
نام
نـــــــویـــــــــد
بابا اصلا چند وقته قید Halo را زدم به خاطر این ، همش دارم Forza میزنم ، اما نمیشه لامصب خیلی طولانیه :d ... ولی خب به هر حال بهتره اینطوری ؛ از نظر Value فوق العاده هست بازی ، یعنی با 85 هزار تومنی که واسش دادم نمیتونم بیشتر از این سرگرمی تصور کنم ! :d [ I can't imagine more entertainment value out of 85T :d ]
انتظار اینکه بشه Forza یا Halo را کامل کرد کلا بیجا هستش واسه افرادی مثل من ... :d

آره این بازی هارو باید تفریحی بازی کنی تا چندین سال هم موندگاری دارن نگران نباش :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر