Forza Horizon

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
92070.jpg

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
این بازی و تقلیدی نه چندان خوب از سه بازی بود
dirt \ test drive\ burnout
واقعا نا امید کننده بود در مقایسه با forza 4 .. با دیدن همون اول بازی اب سردی بر من ریخته شد... البته می دونم خیلی ها نظر متفاوتی دارند
اما اگه این بازی نامی غیر از forza داشت وضع خیلی فرق می کرد.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
واقعا نا امید کننده بود در مقایسه با forza 4 .. با دیدن همون اول بازی اب سردی بر من ریخته شد... البته می دونم خیلی ها نظر متفاوتی دارند

مقايسه simulation با arcade اشتباهه و به نظرم بازى اونقدر قوى بود که اون بازى هاىى که نام بردى باید در نسخه بعدیشون از این بازی الگو بگیرن .بی صبرانه منتظر نسخه بعدی هستیم :-D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من ریسینگ شبیه ساز بازی نمیکنم و فقط ارکید بازی میکنم هورایزن هم بهترین تجربه ریسینگ من تا بحال تو این نسل بوده
واقعا خارق العاده بود این بازی

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
من ریسینگ شبیه ساز بازی نمیکنم و فقط ارکید بازی میکنم هورایزن هم بهترین تجربه ریسینگ من تا بحال تو این نسل بوده
واقعا خارق العاده بود این بازی

من هردو رو بازی می کنم
بهترین سیمولیشن از نظر من forza 4 بود
و بازیه test drive رو هم اگه بشه یه کم ارکید بدونیمش بهترین ارکید بود اگه هم می گید اصلا ارکید نبود پس dirt 1.
بازم می گم این بازی به شکل بسیار اشکاری از ایده های دیگربازی سازان استفاده کرده بود
شاید دلیلی که شما ان را بهترین ریسینگ ارکید این نسل می دونید چیزی نباشه به جز
ترکیب ایده هایه ناب.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
ببخشید خوب میشه بگید بهره گیری از ایده های ناب بازی های هم سبک و غیره چه اشکالی میتونه داشته باشه؟!
اگر اینطور نباشه که اصلا" یه عنوان خوب خلق نمیشه هر عنوانیم با بهره گیری از یه چیز عام یا خاصه غیر از اینم نیست مگر این که بازی های بی در و پیکر که اصلا" ایده ای ندارن و به دنبال چیزی نیستن خلق بشن که خوب طبیعتا" هم طرفداری ندارن!
قضیه شده مثله زدن تو سر AC3 چون از RDR الهام گرفته بود این دیگه یه مطلب جا افتادس و بعضی وقتا خوده سازنده ی یه عنوان خاص میاد میگه ما از فلان بازی برای ساخت بازیمون الهام گرفتیم!
آقا یه سوال این عکسایی که با دوربین 8 مگاپیکسلیش میندازیم دقت کنید ذخیره نمیشه تو دستگاه به خاطر کیفیت و حجم بالا و اگر آنلاین باشید پیغام آپلود میده ، برای من وقتی آپلود میشه میرم تو سایتش عکسی نیست تو گالریم قضیه چیه؟!
من هردو رو بازی می کنم
بهترین سیمولیشن از نظر من forza 4 بود
و بازیه test drive رو هم اگه بشه یه کم ارکید بدونیمش بهترین ارکید بود اگه هم می گید اصلا ارکید نبود پس dirt 1.
بازم می گم این بازی به شکل بسیار اشکاری از ایده های دیگربازی سازان استفاده کرده بود
شاید دلیلی که شما ان را بهترین ریسینگ ارکید این نسل می دونید چیزی نباشه به جز
ترکیب ایده هایه ناب.

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
ببخشید خوب میشه بگید بهره گیری از ایده های ناب بازی های هم سبک و غیره چه اشکالی میتونه داشته باشه؟!
اگر اینطور نباشه که اصلا" یه عنوان خوب خلق نمیشه هر عنوانیم با بهره گیری از یه چیز عام یا خاصه غیر از اینم نیست مگر این که بازی های بی در و پیکر که اصلا" ایده ای ندارن و به دنبال چیزی نیستن خلق بشن که خوب طبیعتا" هم طرفداری ندارن!
قضیه شده مثله زدن تو سر AC3 چون از RDR الهام گرفته بود این دیگه یه مطلب جا افتادس و بعضی وقتا خوده سازنده ی یه عنوان خاص میاد میگه ما از فلان بازی برای ساخت بازیمون الهام گرفتیم!
آقا یه سوال این عکسایی که با دوربین 8 مگاپیکسلیش میندازیم دقت کنید ذخیره نمیشه تو دستگاه به خاطر کیفیت و حجم بالا و اگر آنلاین باشید پیغام آپلود میده ، برای من وقتی آپلود میشه میرم تو سایتش عکسی نیست تو گالریم قضیه چیه؟!

ok, you right , are you happy now

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
دوست عزیز صرفا" نمیخوام یه مطلبو تحمیل کنم شما هم نظر شخص خودت رو داری فقط میخواستم بگم بهره گیری از ایده ها نه تنها چیزه بدی نیست بلکه خوبم هست و...
به هر حال شما هم یه نظری داری!
ok, you right , are you happy now

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد

اگه درست یادم باشه همونجا توی گالری یه کادری سمت راست هستش پایینش نوشته Bigshot رو اون کلیک کنی میتونی دانلود کنی عکست رو

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,016
نام
اسماعیل
آهنگ show me a sign رو دانلود كردم ولي اينكه آهنگ مين منو نبود بلكه تريلر اول بازي اين آهنگ رو داشت!ممنون ميشم يكي آهنگ ميين منو رو واسم بزاره.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آهنگ show me a sign رو دانلود كردم ولي اينكه آهنگ مين منو نبود بلكه تريلر اول بازي اين آهنگ رو داشت!ممنون ميشم يكي آهنگ ميين منو رو واسم بزاره.
يه سرچ بكن forza horizon soundtrack torrent تورنتش رو گير مياري به راحتي همه آهنگاي بازي. من همون موقع كه بازي اومد دانلود كردم تو ماشين گوش ميدم حس ميكنم سوار Godzilla شدم :d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر