Forza Horizon

یه جایی هستش که توی یک نقطه سه تا چلنج هست که با هرکدوم کلی پول بت میده
البته خیلی سخت هستشو من به زور یکی شو گرفتم
اولی باید با یه بوگاتی ویرون ss فلان رکورد سرعت رو بزنی
دومی باید با یه لامبورگینی میورا(؟) بدون اینکه صدمه ببینه بری یه عکس مخصوص بندازی
سومی هم با یه موستانگ 2010 باید حرکات موضون انجام بدی تا به یه امتیاز خاصی برسه
کسی تونسته اینارو بگیره؟

اولی که تست سرعته
دومی هم میری جای دوربین بعد باید یه عکس هنری خوشگل بندازی که هم ماشین توش باشه هم منظره پشتش بیفته:x

منتها این سومی مبهم بود اصلا نفهمیدم چیکار باید کرد
20000pts باید بگیری اون وقت من 1000 تا هم نتونستم بگیرم :d

کسی نمیدونه داستانش چیه؟

یه جایی هستش که توی یک نقطه سه تا چلنج هست که با هرکدوم کلی پول بت میده
البته خیلی سخت هستشو من به زور یکی شو گرفتم
اولی باید با یه بوگاتی ویرون ss فلان رکورد سرعت رو بزنی
دومی باید با یه لامبورگینی میورا(؟) بدون اینکه صدمه ببینه بری یه عکس مخصوص بندازی
سومی هم با یه موستانگ 2010 باید حرکات موضون انجام بدی تا به یه امتیاز خاصی برسه
کسی تونسته اینارو بگیره؟

ماشین هاشم خودش میده.

راستی قضیه پیدا کردن ماشین ها چیه؟

اولی که تست سرعته
دومی هم میری جای دوربین بعد باید یه عکس هنری خوشگل بندازی که هم ماشین توش باشه هم منظره پشتش بیفته:x

منتها این سومی مبهم بود اصلا نفهمیدم چیکار باید کرد
20000pts باید بگیری اون وقت من 1000 تا هم نتونستم بگیرم :d

کسی نمیدونه داستانش چیه؟

من فقط لامبورگینی رو تونستم رد کنم
اون دوتای دیگه رو نتونستم
اون موستانگ هم نشد
چجوریه؟

من فقط لامبورگینی رو تونستم رد کنم
اون دوتای دیگه رو نتونستم
اون موستانگ هم نشد
چجوریه؟

کاری نداره که بابا

با سرعت بین ماشین لایی بکش + دریفت و از این دیوونه بازیا. من بیشترم از 20 هزار تا گرفتم.

راحت می تونید بگیرید.

دیروز بازی رو خریدم و وقتی بازی شروع شد دیدم 60 فرم نیست کلی خورد تو ذوقم یه چند دیقه بازی کردم اصلا خوشم نیومد!

امروز گفتم بذار حالا یه بار دیگه بازی کنیم شاید خوب باشه..فقط تو یه جمله میتونم بگم دیوونش شدم>:d<

شاهکاره بازیش یعنی بقدری مناظر بازی و گرافیکش اینا باحال و قشنگ ساختن اصلا تو مخیله نمیگنجه! خیلی دوست داشتم ببینم کلرادو چه شکلیه و واقعا الان عکسای کلرادو رو دیدم فهمیدم تا حدود زیادی شبیه سازی کردن..

تو هیچ بازی ایی تا به امروز همچین دشبوردهای پرجزیات و باکیفیتی از ماشین ندیدم و نخاهم دید! تو شب چراغای امپر ماشینارو انقدر طبیعی ساختن که انگار نه انگار سخت افزار اکس باکس ماله 7 8 سال پیشه!

خلاصه نصف عمرتون برفنا اگه بازی نکنیدش!

همین اول کاریم نمیدونم چی شد از طرف جامعه فورتزا سواران یدونه سالین رپتور با پرفورمنس 900 بهم داده وحشتناک راه میره!

منم تازه بازیشو گرفتم و خوشم اومد

من forza قبلیرو داشتمو بازی کردم نمیدونم level چند بودم و لی تو این بازی بهم با Save بازی قبلی 5 - 6 تا ماشین داد ایا برای همه همین 5-6 تاس ؟؟ اگه برای کسی فرق میکنه چجوری بیشتر داره ؟؟

دیروز بازی رو خریدم و وقتی بازی شروع شد دیدم 60 فرم نیست کلی خورد تو ذوقم یه چند دیقه بازی کردم اصلا خوشم نیومد!

داداش مگه 30 فریم با 60 فریم چقدر فرقشونه که شما میخواستی بازی رو فقط به همین خاطر بزاری کنار ...

والا من که هر کاری میکنم نمیتونم فرق بین 60 و 30 فریم رو تشخیص بدم :-/

چون چشم انسان فکر نمیکنم فریم بالای 30 رو بتونه تشخیص بده ...

داداش مگه 30 فریم با 60 فریم چقدر فرقشونه که شما میخواستی بازی رو فقط به همین خاطر بزاری کنار ...

والا من که هر کاری میکنم نمیتونم فرق بین 60 و 30 فریم رو تشخیص بدم :-/

احتمالا تلویزیونت motion plus داره که خودش فرم اضافه میکنه و فرق یه بازی 60 و 30 رو نمیشه دیگه فهمید.
زمین تا اسمون فرقشونه 30 و 60 !

این هورایزن اگه 60 بود بعید نبود بهترین ماشین سواری تاریخ تا الان لقب بگیره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or