Forza Horizon

مپش هر چقدر هم بزرگ باشه فکر نکنم به بزرگی مپ Test Drive برسه. :d 80 درصد زمانی که کلا TD بازی میکردم رو تو جاده ها بودم فقط. :d امیدوارم اینم محیطش به اندازه کافی بزرگ باشه.

یه مسابقه بود تو TD فقط 1 ساعت طول کشید.:| اینم باید اونطوری باشه.اگر نباشه خیلی بد میشه.

البته تیمشون نزدیک 110 نفر هست، نه 187 نفر :دی ولی خب تیم Turn 10 هم باهاشون همکاری میکنه و از نظر تعداد نفرات کمبودی ندارن. اینو هم در نظر داشته باشیم که اعضای Playground اکثرا از خبره های سبک Racing هستن و رو بهترین بازی های Racing چند سال اخیر کار کردن. کلا تیم هیولایی دارن :دی

بشمار یبار دیگه!:d187 نفرن!:dفک کنم اعضای T10 هم هستن ما بینشون!:d
در مورد حرف دومت هم که باید بگم اینا یه چیزی از خبره هم اونورتر هستن.اینا نابغه های Codemaster بودند که با Dan GreenWalt (^:)^) رابطه خوبی داشتند.از موقعی که FM رو می بینند,عاشقش میشند و به Dan GreenWalt (^:)^) پیشنهاد ساخت FH رو میدن.و اینگونه بود که Horizon متولد شد...

بشمار یبار دیگه!:d187 نفرن!:dفک کنم اعضای T10 هم هستن ما بینشون!:d
در مورد حرف دومت هم که باید بگم اینا یه چیزی از خبره هم اونورتر هستن.اینا نابغه های Codemaster بودند که با Dan GreenWalt (^:)^) رابطه خوبی داشتند.از موقعی که FM رو می بینند,عاشقش میشند و به Dan GreenWalt (^:)^) پیشنهاد ساخت FH رو میدن.و اینگونه بود که Horizon متولد شد...

مثل اینکه گرینوالت دیگه فقط ساخت بازی ریسینگ راضیش نمی کنه رو اورده به ساخت استودیوی ریسینگ:d

خب همون طور که می دونید پورشه در انحصار EA هست و از اول هم معلوم بود توی بازی نیست ولی امروز به طور رسمی اعلام شد که پورشه تو بازی نیست :دی دیگه علاقه مندان به پورشه خیالشون راحت شد که ماشین مورد علاقشون تو بازی نماینده ای نداره :دی

خب همون طور که می دونید پورشه در انحصار EA هست و از اول هم معلوم بود توی بازی نیست ولی امروز به طور رسمی اعلام شد که پورشه تو بازی نیست :دی دیگه علاقه مندان به پورشه خیالشون راحت شد که ماشین مورد علاقشون تو بازی نماینده ای نداره :دی
پس اون فورزا 4 چی بود؟:|:|:|

پ.ن:خبرای بد رو توی اسپویل قرار بدید.:|
:دی

دوست عزيز منبع داري؟

به قرآن اگه مایکروسافت اجازه استفاده ماشین های Dodge و Ferrari رو به EA بده,من میرم در جفت کمپانی ها رو تخته میکنم!)x
پورشه همون لیاقتش NFS هست,لیاقت جاده های Horizon رو نداره...

با این Ford Raptor همه ماشین هارو میشه لـــِه کرد رفت جلو . توی فورزا 4 که باهاش بازی میکردم قشنگ به اندازه ی یه ماشین از بقیه ماشین های شاسی بلند بالاتر بود :d
به معنای واقعی یه تانکـــه

واقعا نبود پورشه تو ذوغ میزنه

با این Ford Raptor همه ماشین هارو میشه لـــِه کرد رفت جلو . توی فورزا 4 که باهاش بازی میکردم قشنگ به اندازه ی یه ماشین از بقیه ماشین های شاسی بلند بالاتر بود :d

سُرعت مُرعت یوخته..

چه حالی میده با این فورد چپ کنی! تو پیست Ladera تقریبا سر هر پیچ چپ کردم... خیلی خوش گذشت :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or