Forza Horizon

نمیدونم این چیه از کجاش در آورده . سایت خود فورزا و فروم بازی زده 23 . همه عالم و آدم گفتن 23 تو چسبیدی به همین یه سایت که معلوم نیست از کجا اومده ؟ :d

28614834748164340395.jpg

97010830936564879294.jpg

33131463906595739334.jpg

07304151232308256732.jpg

نمیدونم این چیه از کجاش در آورده . سایت خود فورزا و فروم بازی زده 23 . همه عالم و آدم گفتن 23 تو چسبیدی به همین یه سایت که معلوم نیست از کجا اومده ؟ :d

باو خودم همه اینارو میدونم.گفتم شاید دیر تر بدن که البته به دستان دوستان هکر 20 روز زود تر لیک خواهد شد.:دی

باو خودم همه اینارو میدونم.گفتم شاید دیر تر بدن که البته به دستان دوستان هکر 20 روز زود تر لیک خواهد شد.:دی

20 روز چیه!!! ناسلامتی انحصاریه تا مثل FM 4 یه چند صد نفر فلگ و بن نکنه بدستمون نمیرسه . مثل witcher 2 نیست که 2 هفته قبل از عرضه لیک شد
در مورد تاریخ هم 23 هستش

N A V i D iii @

لامبو پیش کانتیننتال سوسکه :d . ولی جدی روز به روز داره ماشینای خوفتری به بازی اضاف میشه

20 روز چیه!!! ناسلامتی انحصاریه تا مثل FM 4 یه چند صد نفر فلگ و بن نکنه بدستمون نمیرسه . مثل witcher 2 نیست که 2 هفته قبل از عرضه لیک شد
در مورد تاریخ هم 23 هستش

اینطوریام نیست.Forza 4 همون روز خودش عرضه و لیک شد.

پ.ن: یه ماشین هست که توی برنامه ی Top Gear توی یک شبی بود داشت با ماشین جاگوار میرفت مجری اصلی که موتور دیزلی و بنزینی داشت.ته ماشینه.اونو بزارن.دیگه هیچی نمیخوایم ازشون.:|:x

اوه اوه ببینید اینجا چی داریم ما :| این Ultimate Aero یه چیزیه در حد بوگاتی . سرعت و شتاب عالی اما هندلینگ و ترمز کلا تعطیل :d خیلی هم درازه . عقب ماشین کلا واسه خودش میره تو پیچ

:d

در ضمن ماشین فقط امضام :d

پ.ن: یه ماشین هست که توی برنامه ی Top Gear توی یک شبی بود داشت با ماشین جاگوار میرفت مجری اصلی که موتور دیزلی و بنزینی داشت.ته ماشینه.اونو بزارن.دیگه هیچی نمیخوایم ازشون.:|:x

یعنی حسین این جمله رو افلاطون هم بیاد نمی‌تونه تفسیر کنه و چیزی از توش درآره!! :d

خود جرمی کلارکسون تو همون برنامه گفت که این ماشین در صنعت Race برای بریتانیا یک جور ناموس حساب میشه و باعث افتخاره!
بهتر بهش گفته بشه ناموس بریتانیایی...:d

دیگه نمیدونم چی بگم.همون ناموسم بهتره.دیووانه کنندس لامصب.بندازی تو اون جاده ها و .... :|:x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or