Forza Horizon

فکر کن دمیج در حد فورزا 4 باشه . البته شاید یه گزینه بذارن براش . تصادف میکنی ماشین داغون میشه دیگه روشن نمیشه میمونی وسط راه یکی باید بیاد کمک . زنگ میزنی امداد خودرو :d
وجود تلفن همراه هم در همین لجظه تایید شد در بازی :d

داشتم تریلر E3 رو یه نگاه میکردم,متوجه یک اتفاق بسیار جالب افتادم!یعنی وقتی دیدم فکم چسبید به آسفالت...:d:d
ماشین طرف پنچر کرد...:((این یعنی اوج طراحی!راستی بوکسوات ها رو خیلی قشنگ طراحی کردن!

فکر کن دمیج در حد فورزا 4 باشه . البته شاید یه گزینه بذارن براش . تصادف میکنی ماشین داغون میشه دیگه روشن نمیشه میمونی وسط راه یکی باید بیاد کمک . زنگ میزنی امداد خودرو :d
وجود تلفن همراه هم در همین لجظه تایید شد در بازی :d

زنگ میزنی امداد خودرو،بعدش میبینی نیومد.در همین لحظه که زنگ میزنی دوستان همیار میان و جریمه میکنن.:دی
داشتم تریلر E3 رو یه نگاه میکردم,متوجه یک اتفاق بسیار جالب افتادم!یعنی وقتی دیدم فکم چسبید به آسفالت...
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif

ماشین طرف پنچر کرد...
yahoo_20.gif
این یعنی اوج طراحی!راستی بوکسوات ها رو خیلی قشنگ طراحی کردن!

آخه پ چرا من ندیدم.:| یکی بده.

اره میدونم خیلی خوبه ولی کلا از هرچی هاچ بک بدم میاد:دی

بابا ته ماشینه.جوان پسنده.:d

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

درضمن محیط بازی چقدر گستردس؟ مثلا از اینور تا اونورش چقدر طول میکشه؟

آخه پ چرا من ندیدم.:| یکی بده.

حتما Gifش رو میزارم!Coming Soon....:d
-------------------------------------------------------------------------
ماشالله بعضی از دوستان خیلی خوش سلیقه هستند.;;)آخه Ford Focus هم شد ماشین!اونم واسه بازیه Off-Road!لامصب اینقدر ماشین ل.شی هست که وقتی میخوای دریفت بزنی چپ میکنه!کلا اینجور ماشینا تو Horizon باید برن بوق بزنن!تا موقعی که Viper 13 هستش...^:)^

تا nissan GTR با corvet ZR1 هست کی میره فوکوس سوار شه.خدا کنه صدای ماشیناشم خر طراحی کنن.ماله FORZA 4 بدک نبود ولی خرم نبود:d
خدا کنه پورشه PANAMERA هم بذارن.تو محله ما دو نفر دارن هی میان از جلوم رد میشن لامصبا صدای فضاپیما میدن منم در اون لحظه با پرایدم وایستادم.حسی که اون لحظه دارم =((:-&=((

آخرین ویرایش:
تا nissan GTR با corvet ZR1 هست کی میره فوکوس سوار شه.خدا کنه صدای ماشیناشم خر طراحی کنن.ماله FORZA 4 بدک نبود ولی خرم نبود:d

اتفاقا یکی از نکات قوت Forza 4 همین صداگذاری ماشینهاست!
هر وقت صدای Maserati Qattroporte یا Aston Martin DBR9 می‌شنوم... روحم زنده میشه :d

ماشالله بعضی از دوستان خیلی خوش سلیقه هستند.;;)آخه Ford Focus هم شد ماشین!اونم واسه بازیه Off-Road!لامصب اینقدر ماشین ل.شی هست که وقتی میخوای دریفت بزنی چپ میکنه!کلا اینجور ماشینا تو Horizon باید برن بوق بزنن!تا موقعی که Viper 13 هستش...^:)^

کجاش ماشین نیست؟ ماشین به این خوبی پراید که نیست موقع دریفت چپ کنه اینهمه تو رالیا ازش استفاده میشه ما اینهمه باهاش دریفت کشیدیم !
الان هم که شده گل سر سبد Gymkhana و تمام حرکات نمایشیش رو Ken Block با همین ماشین انجام میده.

همون فورتزا3خودش خداوندگار صدا گذاری سبک ریسینگه دیگه فورتزا4بماند:دی اگه صدا گذاری اینم در حد فورتزا3باشه من راضیم:دی

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:44 PM ارسال شده بود ----------

خدا کنه پورشه PANAMERA هم بذارن.تو محله ما دو نفر دارن هی میان از جلوم رد میشن لامصبا صدای فضاپیما میدن منم در اون لحظه با پرایدم وایستادم.حسی که اون لحظه دارم =((:-&=((
دعا میکنی صدا گزاری خوب باشهکه صدایی این پورش رو گوش بدی؟؟این که صدا نداره:دی دستگاه ابمیوگیری از این صداش باحالتره:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or