Forza Horizon

Limited Collector Edition بازی معرفی شد! خریداران این نسخه جز گروه VIP میشن که این مزایا رو داره:
1. دریافت تگ و ایکان ویژه VIP در Community
2. Rival Event های مخصوص این گروه
3. دریافت هدایای ویژه از Community
4. فضای بیشتر در Storefront
5. فضای بیشتر برای عکس‌های Big Shot و ویدیوها
6. بسته‌بندی اختصاصی استیل
7. کد مخصوص جهت دسترسی به محتوای اختصاصی در شبکه لایو
8. پک ماشین روز انتشار (اطلاعاتش به زودی منتشر خواهد شد)
9. Horizon Accelerator Token Pack که ظاهرا امکان دسترسی زودتر به ماشین‌ها و مسابقات جدید رو میده
10. 5 طراحی اختصاصی برای ماشین‌های این نسخه
و ....
11. 5 ماشین اختصاصی شامل:

2012_Audi_R8_GT_Spyder_WM_695.jpg

2011_Koenigsegg_Agera_WM_695.jpg

2011_Lamborghini_Sesto_Elemento_WM_695.jpg

2012_Pagani_Huarya_WM_695.jpg

2011_RUF_Rt12R_WM_695.jpg

نه بابا.باید دورو بر 70 دلار باشه. این نسخه های لیمایتید لیک نمیشن؟:دی

نه بیشتر وقت ها قیمت بیشتر نیست. (تا بیاد ببینیم تو آمازون و اینا چجوری) معمولا برای Pre Order و اینا حساب میکنن مثل BF3 یا خیلی های دیگه که اگه Pre Order میکردی، نسخه Limited میدادن. اون ماشین های توش هم بعده یه مدت میذارن دانلود شه مجانی. مثل خیلی بازی های دیگه. منتها همیشه برای کسایی که اعتماد میکنن و بازی رو Pre ORder میکنند باید به چیزای اضافه ای در نظر بگیرن.

اون پاگانی هم اگه اشتباه نکنم انحصار شیفت2بود
انحصاری نداره پاگانی. Turn 10 به عنوان DLC دادش برای F4

به احتمال 99% همون 79$ هستش مثل فورزا 4
به سلامتی یه محیط جدید هم نشون دادن توی عکس ها :d
واقعا حیف که نمیشه ازین پک عالی استفاده کرد 8-|

خدا کنه رو یک دیسک بیاد احتمالشم کمه رو2تا باشه. فورتزا4روکه قیمت دوبرابر بود بخاطر دو دیسک!!!!الان که دلار رفته بالا و..حساب کنین اگه دو دیسک باشه چقدر میشه باید وام بگیریم برا اورجش:دی این فروشنده ها ایرونی روانی بخدا اخه یعنی چی قیمت دودیسک دوبرابر!!!

خدا کنه رو یک دیسک بیاد احتمالشم کمه رو2تا باشه. فورتزا4روکه قیمت دوبرابر بود بخاطر دو دیسک!!!!الان که دلار رفته بالا و..حساب کنین اگه دو دیسک باشه چقدر میشه باید وام بگیریم برا اورجش:دی این فروشنده ها ایرونی روانی بخدا اخه یعنی چی قیمت دودیسک دوبرابر!!!

کی 2 دیسک 2 برابر داده ؟ :)) من فورزا 4 رو خریدم 75 ( یادش بخیر :| )
اون 3 تا ماشین وسطی رو واقعا حیف شد از دست میدیم :(( خدا کنه DLC بدن . این Sesto Elemento داخلش فوق العادست . قرمزه باحالیه :d

انحصاری نداره پاگانی. Turn 10 به عنوان DLC دادش برای F4
نمیدونم پارسال شنیدم یه مدل پاگانی رو انحصاری کرده.یه مدل ماشین چیزی نیست.ولی یه برند رو انحصاری کنی اخر بی ن*****:دی

---------- نوشته در 02:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 AM ارسال شده بود ----------

کی 2 دیسک 2 برابر داده ؟ :)) من فورزا 4 رو خریدم 75 ( یادش بخیر :| )اون 3 تا ماشین وسطی رو واقعا حیف شد از دست میدیم :(( خدا کنه DLC بدن . این Sesto Elemento داخلش فوق العادست . قرمزه باحالیه :d
باور کن میگفتن160تومن حتی یکیشون فامیل بود:دی

کی 2 دیسک 2 برابر داده ؟ :)) من فورزا 4 رو خریدم 75 ( یادش بخیر :| )
اون 3 تا ماشین وسطی رو واقعا حیف شد از دست میدیم :(( خدا کنه DLC بدن . این Sesto Elemento داخلش فوق العادست . قرمزه باحالیه :d
من فورزا 4 رو میخواستم لیمیتید بخرم از دستش دادم.:| 120 تومن میشد که الان باید دوبرابر بدم.:|البته پشیمون شدم دیدم ارزش نداره.خو نداشت ولی.:دی
اون 4 تا اولیا خوبن.آئودیم خوبه باو.:( اما اما این سستو.این سرعتش پایین بود تو فورزا 4 زیاد حال نکردم.:|

من فورزا 4 رو میخواستم لیمیتید بخرم از دستش دادم.:| 120 تومن میشد که الان باید دوبرابر بدم.:|البته پشیمون شدم دیدم ارزش نداره.خو نداشت ولی.:دی
اون 4 تا اولیا خوبن.آئودیم خوبه باو.:( اما اما این سستو.این سرعتش پایین بود تو فورزا 4 زیاد حال نکردم.:|

:-o
سستو المنتو سالار بود
تیپ و قیافش همه رو ساکت میکنه...:>

یا خدا این ماشین های نسخه لیمیت رو dlc ندن نامردیه اقا :دی من Lamborghini Sesto Elemento رو چجوری بیخیالش بشم :-o
البته همون 4 رو با این همه dlc ببینیم نسخه یولتیمیت ادیشن میدن مثل 3 آیا ؟ :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or