Forza Horizon

پلیس عمرآ توی بازی باشه !! :دی اصلآ بازی حال و هوای پلیسی نداره آخه ! :دی
حدودآ یه ماه پیش یه خبر توی یه سایت آلمانی (اگه درست یادم باشه) اومده بود که بازی تغییرات آب و هوایی هم داره ! ولی زیاد نمیشه بهش اطمینان کرد و توی فروم های مختلف هم ملت میگفتن شاید خبر اشتباه باشه.

همون F4 هم میتونست. کلا یه بار عکس از داخل استودیو اومد که نشون میداد انجین T10 کاملا به نحوه خیلی خوبی ساپورت میکنه :d منتها باعث افت فریم میشد که T10 اصلا اینو قبول نمیکنه، راه برگشت هم نداره :d
پلیس نباشه بهتره
biggrin1.gif
خدا کنهbmwهم تو بازی باشه.چون تاحالا بجزnfsتو هیچ ریسینگ ارکید bmwندیدم

BMW هم هست. از روی تریلر تو فورم T10 ملت فعلا تا اینجا 5-6 تا BMW مختلف، که یکیش M5 2012 هست رو شناسایی کردن :d

آخرین ویرایش:
توی فورزا 4 که به یک اسم دیگست درسته؟ :-/
یعنی من برند پُرش رو ندیدم توی بازی
ولی ماشیناس تحت یک اسم دیگه توی بازی هستن

اون RUF هست که بدنه و شاسی پروشه رو میگیره، خودش میسازه
پورشه هنوز لایسنسش دست EA هست ولی یه پک پورشه برای F4 اومد که فقط پورشه داره. اینجا هم بعیده از اول تو بازی باشه.

باو پلیس چیه خز میشه بازی :d
تو یکی از تریلرها هوا روشنه یوهو تاریک میشه خیلی باحاله اگه واقعا اونجوری بود کر کر خنده میشد :d
200 تا ماشین برای بازی تو این سبک واقعا عالیه . باشد که همه رو له کنه مثل همیشه

عکس جدید ! :دی
Shelby Daytona Coupe

یه کم نگران بودم که از این جور ماشین های کلاسیک و قدیمی توی بازی نباشه ولی نگرانیم الکی بود !
ویرایش : مثل اینکه اون یکی ماشینه هم Hennessey Venom هست ولی من فقط این Shelby به چشمم اومده بود ! :دی

آخرین ویرایش:
عکس جدید ! :دی
Shelby Daytona Coupe

یه کم نگران بودم که از این جور ماشین های کلاسیک و قدیمی توی بازی نباشه ولی نگرانیم الکی بود !
ویرایش : مثل اینکه اون یکی ماشینه هم Hennessey Venom هست ولی من فقط این Shelby به چشمم اومده بود ! :دی

اریا ی سوال الان این گیم پلی هست !
چرا هیچ تریلر درست حسابی از بازی نمی دند بیرون ببینم چطوری هست اوضاع

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or