Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

vampire2300

کاربر سایت
Jan 5, 2013
257
خوب همون طور که تو لیک هفته پیش معلوم شده بود، و همچنین از پست بالای آقای محمد، دیشب فورزا LiveStream مربوط به آپدیت سری 17 رو به نمایش گذاشتند.
بزرگترین تغییر بازی تو این آپدیت، همین اضافه شدن مد Battle Royal یا Eliminator بوده که البته از اول آپدیت 16 داشته بهش هینت داده میشده (تقریبا تمام کامیون های حمل بار بازی تو این مدت با عکس این گیم مد آپدیت شده بودند).
به طور خلاصه مکانیزم عملکرد بازی تو این مد به صورت زیر هست:
در بازی در ابتدا 72 پلیر در یک مپ قرار دارند، و مطابق بقیه بازی های Battle Royal در ابتدا بازیکن ها فضای به نسبت بزرگی برای مانور دادن دارند و این فضا به مرور کاهش پیدا میکنه (اگر اشتباه نکنم حدود 20 دقیقه زمان میبره تا این فضا به حداقل مقدار خودش برسه). در ابتدا شما با ماشین هایی خیلی ساده در مپ بازی رو شروع میکنید، ماشین ها بر اساس پرفورمنس که دارند به 10 لول مختلف تقسیم میشند، و راه های متنوعی وجود داره که شما ماشین خودتون رو ارتقا بدید. به طور کلی این روش ها فعلا به دو دسته تقسیم میشند، دسته اول از راه انجام مسابقات Head-to-Head با دیگر بازیکن های موجود در مپ انجام میشه، و اگر شما برنده مسابقه باشید به شما انتخاب استفاده از یک ماشین لول بالاتر و یا ماشین شخص مقابل رو میده، نفر دوم هم متعاقبا از دور بازی حذف میشه. نحوه فعال شدن این مسابقات هم به صورت اتوماتیک هست و اگر یکی از بازیکن ها به فاصله مشخصی از نفر دوم برسه بازی به صورت اتوماتیک اون دو نفر رو وارد مسابقه Head-to-Head میکنه و شروع این مسابقه ها انتخابی نیست. روش دوم هم مشابقه Supply Drop ها هست، که خوب زمان گردش تو بازی ممکن هست به مناطقی برسید که با دود آبی مشخص شدند و اگر اولین نفر به این منطقه برسید ماشین شما هم لول آپ میشه. در نهایت مپ به مرور محدوده کمتری رو ساپورت میکنه تا در آخر به یک حداقل مقداری میرسه. بعد از این اگر مثلا 10 نفر بازیکن هنوز در بازی وجود داشته باشند بازی مدتی صبر میکنه، و بعد از اون یک ناحیه خاص از نقشه کلی FH4 رو مشخص میکنه و مشابه مسابقات Free Roam Rush هر کسی اول به اون محل برسه برنده نهایی بازی هست. مشخصا در این مرحله آخر اون محدودیت دسترسی هم که قبل تر اعمال شده بوده حذف میشه.

به جز مد بالا در این آپدیت 8 ماشین جدید به بازی اضافه میشه. که متاسفانه یا خوشبختانه 6 تا ماشین از این 8 تا ماشین کلی مربوط به کارخانه Renault میشه. یا توجه به اینکه تو این آپدیت تعداد نسبتا زیادتری ماشین به بازی اضافه شده، من این ماشین ها رو به دو دسته کلی تقسیم میکنم. یکی ماشین هایی که با پیشرفت تو رنکبندی کلی مسابقات Eliminator به شما داده میشه، یکی هم ماشین هایی که با کامل کردند Festival Playlist سری 17 قابل آزاد کردن هستند.
اولین ماشین Toyota Supra 98 هست که از فردا برای همه از دو راه متفاوت قابل دسترس هست. روش اول شما با یک بار بازی کردن مد بالا و لول آپ شدن تو سبک مسابقات Eliminator به صورت مجانی میشه به این ماشین دسترسی داشته باشید، روش دوم هم پرداخت 220،000 واحد پولی بازی در داخل AutoShow بازی هست. صدا این ماشین برخلاف نسخه های قبلی سری Forza دوباره ضبط شده و از کیفیت بالایی برخورداره.
دومین ماشینی که با پیشرفت تو مسابقات Eliminator و رسیدن به رنک 10 آزاد میشه Renault Megane R26.R 2008 هست. ماشین بعدی که جدید نیست ولی اولین باره برای همه افراد در دسترس قرار میگیره Porshce 911 GT3 RS Pre-order Edition هست و در رنک 20 این سری مسابقات قابل آزاد کردن هست. آخرین ماشین آزاد شده تو این حالت هم Mercury Cougar Eliminator هست و در رنک 24 قابل آزاد کردن هست.

ماشین هایی جدیدی که تو با بازی کردن Festival Playlist سری 17 قابل آزاد کردن هستند هم مطابق زیر هستند.
Renault Alpine A110 2017
Renault Clio 03
Renault Megane Rs 2018
Renault Clio 2016
Renault Clio 197

نکته جالب هم خوانی تعدادی از این ماشین ها با لیست لیک شده 120 تایی هفته پیش هست! که تا حدودی اون رو ساپورت میکنه!
دم فورزا گرم هر اپدیتی بیشتر میده بیشتر جذبش میشم احتمالا بخاطر اینکه عشق ماشین توی خونم هستش
206 هم جز ماشین های لیک شده اس امیدوارم هر چه زودتر توی بازی ببینمش
حیق شد اون فراری پاستیا رو از دست دادم بخاطر قطع سراسری نت :/

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
اساتید یه سوال داشتم اینکه بازی رو از کجا باید فهمید که تموم شده ؟ تو حالت آفلاین

لول 150 هستم الان و اینکه خیلی مراحل رو گذروندم و ریس جدیدی به نقشه اضافه نمیشه ..

ممنونم

• Love
Reactions: kamyy

vampire2300

کاربر سایت
Jan 5, 2013
257
اساتید یه سوال داشتم اینکه بازی رو از کجا باید فهمید که تموم شده ؟ تو حالت آفلاین

لول 150 هستم الان و اینکه خیلی مراحل رو گذروندم و ریس جدیدی به نقشه اضافه نمیشه ..

ممنونم
همه ریسها رو رفته باشی یعنی تموم شده
ولی هر هفته ایونت های جدید میاد که اونا رو بری ماشین های خاض و کمیاب میده بهتون

• Like
Reactions: masoud21 and AZMAC

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
آقا این‌ تویوتا سوپرا عجب ماشین خفنیه یه تیون ریس همینطوری خودم زدم پرواز میکنه لامصب یطوری شتاب داره انگار کلا 500 کیلو وزنشه

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: Cj_sa

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
آقا این‌ تویوتا سوپرا عجب ماشین خفنیه یه تیون ریس همینطوری خودم زدم پرواز میکنه لامصب یطوری شتاب داره انگار کلا 500 کیلو وزنشه

Sent from my G3112 using Tapatalk
اون ۱۲۰ ماشینی که قرار بود اضافه بشه کی میاد ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
یه سوال، چطوری بعضیا رکورد سرعت 560 کیلومتر بر ساعت توی دوربین ثبت کردن؟!! چیت زدن؟! مگه میشه؟
بیشتر گلیچ هست این رکورد ها، البته بعضی موارد که میبینید مثلا با ماشین کلاس C و D رکورد های بالا زدن اونا چیت میشه، چون برای گلیچ زدن هم باز ماشین یک حداقل قدرتی رو باید داشته باشه. حالا اینکه چطوری این کارها رو انجام میدند خدا میدونه. شاید به Developer Build بازی دسترسی دارند، شاید ماد انجام میدند و ....
ولی الان تو بازی ماشینی هست که بدون گلیچ و ... با تیون مناسب تا 520 کیلومتر و حتی کمی بالاتر هم بره.

• Like
Reactions: Sir Daniel

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خیلی زیاد و الکی فورزا داد مایکروسافت این نسل،به نظر من هر نسل یه فورزا هورایزون کافیه،یه فورزا اصلی.کم و کاستی هم فورزا 4 نسبت به سه داره.
اتفاقا Forza Horizon یکی از بهترین سری های ریسینگه که هر نسخه تنوع فوق العاده بالایی داره. به شخصه هر بار که بخوام Forza Horizon بازی کنم نسبت به محیط اشون بازی میکنم و اصلا Horizon 4 نسخه های قبلی رو کنار نزده و کیفیت هر نسخه عالیه. متای همه نسخه ها رو به رشد بوده. بازی واقعا آدمو به پرواز در میاره نمیدونم چرا میگین زیادی داد :D
بعد Test Drive Unlimited هیچ کس تصورشو هم نمیکرد شرکتی بتونه انقدر به اندازه Playground Games بتونه یه چنین تجربه ای تو این سبک درست کنه.
حرف شما درباره Forza Motorsport درسته چون قابلیت های بازی خیلی الکی بالا پایین میشه (Loot Box های F7 رو کجای دلم بزارم آخه :D ) و خیلی از همون تغییرات میشد رو F6 اعمال بشه.

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
دوستان این پرش northbound (همون که بالای تونله) فصل زمستون رو چطوری باید 221 متر بزنیم؟!! من رسما نموده شدم با 50 نوع ماشین و تیون مختلف امتحان کردم لامصب 210 - 215 متر دیگه رکوردمه، اعصابمو داغون کرده
بعد این مسابقات آنلاینم که رسما 80 درصدش بستگی به ماشین و تیونش داره و 20 درصد نهایت مهارت رانندگیه، بارها دیدم طرف کله پا شده تو مسیر بعد در ادامه به واسطه سرعت بالای ماشینش جوری ازم جلو زده پشمام ریخته :)):|، کاش یه مدی اضافه میشد میشد با ماشینای یکسان هم مسابقه داد، ماشالا انقدر تنوع ماشینم زیاده.
وضعیت نت هم که خداروشکر همیشه افتضاحه و من الان دارم با پینگ 280 بازی میکنم:-t

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان این پرش northbound (همون که بالای تونله) فصل زمستون رو چطوری باید 221 متر بزنیم؟!! من رسما نموده شدم با 50 نوع ماشین و تیون مختلف امتحان کردم لامصب 210 - 215 متر دیگه رکوردمه، اعصابمو داغون کرده
بعد این مسابقات آنلاینم که رسما 80 درصدش بستگی به ماشین و تیونش داره و 20 درصد نهایت مهارت رانندگیه، بارها دیدم طرف کله پا شده تو مسیر بعد در ادامه به واسطه سرعت بالای ماشینش جوری ازم جلو زده پشمام ریخته :)):|، کاش یه مدی اضافه میشد میشد با ماشینای یکسان هم مسابقه داد، ماشالا انقدر تنوع ماشینم زیاده.
وضعیت نت هم که خداروشکر همیشه افتضاحه و من الان دارم با پینگ 280 بازی میکنم:-t
در مورد سوال اول پیشنهاد من استفاده از hoonigan rs200 هست با یک تیون برای کلاس X به راحتی تمام موارد آفرود رو انجام میده، واقعا هیولا هست این ماشین، اگر این ماشین رو ندارید (از اونجایی که فقط جایزه فصلی بوده یا در زمان های خاص از Forzathon point باید استفاده میکردید) میشه از TVR Speed 12 استفاده کنید، تیون های یا کلاس X یا S2 عدد بالا، که برای آفرود باشند. در ادامه هم سعی کنید از سمت راست تپه (همون تونل زیرتون) به سمت پایین حرکت کنید، اونجا هایی شیب زیاد میشه و ماشین از سطح زمین جدا میشه، سرعت رو کم کنید که چسبندگی به زمین داشته باشید و بعدش بیشتر سرعت بگیرید.

برای آنلاین هم من چند صفحه قبل یک سری ماشین پیشنهاد دادم، گرچه الان ماشین های جدیدتری نسبت به اون پست اضافه شده، و بعضی ماشین های اون پست هم به طور کلی بن شدند ولی هنوز هم تقریبا اونا جواب گو هستند، اگر علاقه داشتید من رو به عنوان دوست اضافه کنید چند باری باهم مسابقه بدیم، شاید بتونم به شما کمک کنم. (البته مدتی از بازی دور بودم، دست فرمونم به خوبی قبل دیگه نیست و سوتی زیاد میدم)

• Like
Reactions: Sir Daniel

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
در مورد سوال اول پیشنهاد من استفاده از hoonigan rs200 هست با یک تیون برای کلاس X به راحتی تمام موارد آفرود رو انجام میده، واقعا هیولا هست این ماشین، اگر این ماشین رو ندارید (از اونجایی که فقط جایزه فصلی بوده یا در زمان های خاص از Forzathon point باید استفاده میکردید) میشه از TVR Speed 12 استفاده کنید، تیون های یا کلاس X یا S2 عدد بالا، که برای آفرود باشند. در ادامه هم سعی کنید از سمت راست تپه (همون تونل زیرتون) به سمت پایین حرکت کنید، اونجا هایی شیب زیاد میشه و ماشین از سطح زمین جدا میشه، سرعت رو کم کنید که چسبندگی به زمین داشته باشید و بعدش بیشتر سرعت بگیرید.

برای آنلاین هم من چند صفحه قبل یک سری ماشین پیشنهاد دادم، گرچه الان ماشین های جدیدتری نسبت به اون پست اضافه شده، و بعضی ماشین های اون پست هم به طور کلی بن شدند ولی هنوز هم تقریبا اونا جواب گو هستند، اگر علاقه داشتید من رو به عنوان دوست اضافه کنید چند باری باهم مسابقه بدیم، شاید بتونم به شما کمک کنم. (البته مدتی از بازی دور بودم، دست فرمونم به خوبی قبل دیگه نیست و سوتی زیاد میدم)

ممنون دوست عزیز
پستای قبلی شمارو توی این تاپیک خوندم همشون بسیار مفید بودن
فقط انتقادم به این بود که بخش مسابقات آنلاین یکم زیادی به خاطر این تنوع ماشین ها پیچیده میشه
اگه اینترنت افتضاحم اجازه داد حتما ادتون میکنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر