Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که اپدیت کردم هیچ مشکلی ندارم خوشبختانه فقط همچنان بعد از نیم ساعت می پره بیرون باید همچنان با اون فایله بازی کنم

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام دوستان من قبلا به راحتی انلاین بازی میکردم ولی الان یکی دو روزه حتی یک مسابقه هم نتونستم انلاین برم از ایرانسل استفاده میکنم
میخام پارس انلاین مخصوص بازی بگیرم به نظرتون مشکل از کجاست چاکار باید بکنم
در ضمن من تنظیماتی رو دست نزدم جدیدا اینطوری شده فیلتر شکن پولی هم دارم اونم میزنم بی فایدست به بقیه بازی مثلا طراحی های انلاین و حراجی دسنرسی دارم
ولی مچ نمیشه انلاین زد
اگر کسی میدونه خاهشا کمک کنه ممنون.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
اینجا همه بازی رو اورجینال گرفتن؟ یا با اکانت... و شیرینگ و اینجور چیزا هم میشه بازی رو خرید؟ (اگر میشه که یه سایت خوب لطف کنید :) ) ممنون

6344444

کاربر سایت
Nov 3, 2011
32
سلام دوستان
من بازی MicrosoftForzaHorizon4Demo رو دانلود کردم با فرمت EAppxBundle و نصب هم کردم اما اجرا نمیشه همش ارور 0x803f8001 میده
استور رو ریست کردم و ...
بازم نمیشه
آیا راهی هست؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سلام دوستان
من بازی MicrosoftForzaHorizon4Demo رو دانلود کردم با فرمت EAppxBundle و نصب هم کردم اما اجرا نمیشه همش ارور 0x803f8001 میده
استور رو ریست کردم و ...
بازم نمیشه
آیا راهی هست؟
فیتلر شگن یا DNS میخواد اول اینو امتحان کن :
178.22.122.100

اگه جواب نداد فیتلر شگن

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا سعی کنید حتما این ماشین ferrari 599 XX evolution رو که برای 50 درصد کردن festival playlist این هفته هست رو آنلاک کنین، به شدت ماشین پر سرعتی هست، در حال حاضر رسما سریعترین ماشین بازیه اگر نرف نشه! من خودم تا 315 mph باهاش top speed زدم. تو کلیپ های مختلف تا 325 هم فعلا رکورد داره! جالبیش اینه با این سرعت به شدت ماشین خوش هندلینگ هست. (البته ماشین از نظر شتاب خوب بهترین ماشین نیست و همچنین به طور کلی بهترین handling رو هم نداره!)
جدا از صحبت بالا هنوز هم اگر کسی از دوستان علاقهمند بود من هم پایه دور همی بازی کردن هستم. ID Xbox live aref1372 (کاش این ماکرو هم یکبار تغییر اسم مجانی داشت مثل سونی!)

همش این ارور میاد
View attachment 104997

دوست عزیز شما اول بازی رو از استور ماکرو که مجانی هست بزنید دانلود بشه، بعد مطابق اموزشی که دارین بازی رو نصب کنید. خیلی واضح گفته بازی رو تو اکانت خودتون ندارید و گوشه تصویر هم همون free که نوشته معلومه هنوز روش کلیک نکردین که اضافه بشه! (احتمالا باید بنویسه owned)

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من از طریق پاورشل نصب میکنم
یعنی اول برم با اکانتم بازی رو دانلود بزنم داخل استور بعد متوقف کنم و از طریق شل نصب کنم و اجرا کنم؟
دقیقا به همین صورت (تو پست قبل مختصرتر براتون گفتم). دانلود رو بزنین، یک مقداری صبر کنید که مثلا 100 mb دانلود بشه، دانلود رو نگه دارید، بازی رو از طریق پاورشل نسب کنید، برید دانلود رو resume کنید، احتمالا 10 دقیقه طول بکشه، اگر آخرین ورژن بازی رو دانلود کرده باشید و آپدیت خاصی لازم به دانلود نباشه، بعدش میتونین بازی رو اجرا کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر