Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کلیت گرافیک که همونه ولی یه سری جزییات رو بهتر کردن و به نظرم گرافیکش در مجموع بهترین چیزی هست که روی X1 وجود داره.

گرافیک که درسته بهترین چیزی هست که تا حالا من روی One تجربه کردم ولی از جهتی گفتم که ممکنه بچه ها اسکرین شات های نسخه X1X رو دیده باشن و انتظارات یکم غیر مقبول باشه :D

وگرنه سایه درخت ها تو محیط جنگلی نسبت FH3 خیلی بهتر شده، تخریب پذیری درخت ها و ایتم های کنار جاده و ... خیلی بیشتر شده

===
حرف درباره بازی زیاده ولی به جرات میگم تا وقتی که فصل پاییز نیامده، انگار که بازی اصلا شروع نشده. اصلا پاییزش یک دنیای دیگست

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
گرافیک که درسته بهترین چیزی هست که تا حالا من روی One تجربه کردم ولی از جهتی گفتم که ممکنه بچه ها اسکرین شات های نسخه X1X رو دیده باشن و انتظارات یکم غیر مقبول باشه :D

وگرنه سایه درخت ها تو محیط جنگلی نسبت FH3 خیلی بهتر شده، تخریب پذیری درخت ها و ایتم های کنار جاده و ... خیلی بیشتر شده

===
حرف درباره بازی زیاده ولی به جرات میگم تا وقتی که فصل پاییز نیامده، انگار که بازی اصلا شروع نشده. اصلا پاییزش یک دنیای دیگست
علی جان یه سوال
این تغییر فصل ها تو حالت افلاین مگه اتفاق نمیفته؟
مثلا یک سری مراحل رو برم و فصل خودش تغییر بکنه یا حتی مثلا دستی بشه تغییرش داد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
علی جان یه سوال
این تغییر فصل ها تو حالت افلاین مگه اتفاق نمیفته؟
مثلا یک سری مراحل رو برم و فصل خودش تغییر بکنه یا حتی مثلا دستی بشه تغییرش داد

سلام چرا تغییر فصل ها تو حالت افلاین رخ میده ولی از همون اول اجازه دسترسی به تمام فصل ها رو بهت نمیده :D

بازی اول در تابستون شروع میشه و تقریبا باید 7 8 تا مسابقه انجام بدی و میرسی فصل پاییز که از لحاظ زیبایی واقعا ناب هست

من الان باید یکی دوتا مسابقه دیگه بدم تا برسم فصل زمستون، اینکه میشه دستی در اینده فصل ها رو تغییر داد یا نه رو دقیق خبر ندارم ولی قبلا گفته بودن بعد از اینکه تمام فصل هارو یکبار دیدی اتوماتیک یکبار هر هفته عوض میشه

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
دوستان میشه تا یه درصد خاصی از بازی رو دانلود کرد بعد رفت داخل بازی؟! مثل بعضی بازی های کنسول که بقیش background دانلود میشه...64 گیگ خیلیه 8->

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کلیت گرافیک که همونه ولی یه سری جزییات رو بهتر کردن و به نظرم گرافیکش در مجموع بهترین چیزی هست که روی X1 وجود داره.
نقد بازی رو Xbox x انجام بدید بهرام احتمالا در دسترسش هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از نظر من که گرافیکش خیلی بهتر شده مخصوصا جزئیات داخل ماشین ها بعدشم سایه ها با جزئیات با نورپردازی کلا از هر لحاظی بهتر شده مخصوصا کنترل ماشین ها که حالا کاملا دقیق و حساب شده هست قبلا اصلا با 1 سری ماشین هاش نمی شد مسابقه داد همش الکی لیز می خورد یا کنترلش از دست می رفت خلاصه که این بازی باید در ارشیو هر گیمری باشه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
من الان رفتم تو این سایت
چرا انقد قیمت این بازی ها پایینه؟
تازه اومدم رو PC
اینا قانونیه؟؟؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
بازی رو روی اکانت خودشون بصورت قانونی میخرن و بعد اکانت رو روی استور خریدار ها لاگین میکنن(بخاطر همین ارزونه) و چون اکانت خود شما روی اپ اکس لاکس لاگین شده همه سیو ها و اچیومنت ها روی اکانت خودتون ذخیره میشه و خطر بن شدن کاهش پیدا میکنه و میشه انلاین هم بازی کرد.
در جواب سوال اخرتونم نه قانونی نیس:D

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
بازی رو روی اکانت خودشون بصورت قانونی میخرن و بعد اکانت رو روی استور خریدار ها لاگین میکنن(بخاطر همین ارزونه) و چون اکانت خود شما روی اپ اکس لاکس لاگین شده همه سیو ها و اچیومنت ها روی اکانت خودتون ذخیره میشه و خطر بن شدن کاهش پیدا میکنه و میشه انلاین هم بازی کرد.
حالا درکل چجوریه؟
توصیه میشه؟
مثل اکانت هکی کنسوله یا ظرفیتی؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
من الان رفتم تو این سایت
چرا انقد قیمت این بازی ها پایینه؟
تازه اومدم رو PC
اینا قانونیه؟؟؟

قدیما با 10 هزار تومن میشد!! 4-5 تا بازی اولی که مایکرو رو داده بود برای PC مثل QB-forz 7-gears 4-1 و غیره رو با 10 تومن گرفت! الان دقیقا قیمتش 10 برابر شده فقط برای یک بازی:|:-"8-| و این روش هم خیلی پایداره ! الان من تو این روش 6-7 تا بازی رو دارم هنوز بعد 1 اسال نیم هستشون و قابلیت بازی دارن و میشه انلاین بازیششون کرد، و اچیمونت و سیو هاشون رو تو اکانت خودتون هم داشت! و اصلا بنو غیره ای در کار نیست، تا وقتی که که اپ یا ویندوز بایپس یا کرک شده رو اکانت استفاده کنی!

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ

برای اکس باکس هم میشه استفاده کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر