Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گیم پس روی ویندوز هم اکتیو میشه ؟ یه گیم پس یک ماهه بگیرم میشه فورزا رو روی پی سی بزنم ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

سلام اگر گیم پس بر روی اکانتت فعال کنی، بازیهای Play Anywhere لیست رو میتونی روی PC بازی کنی

البته لیست Play Anywhere بازیهای Game Pass انچنان مفصل نیست ولی خب:

Gears of War 4
Halo Wars 2
Halo Wars: Definitive Edition
ReCore
Riptide GP: Renegade
Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
Super Lucky's Tale
Sea of Thieves
Robocraft Infinity *
State of Decay 2
Disneyland Adventures
Ruiner
Rush: A Disney Pixar Adventure Achievements
Snake Pass

Forza Horizon 4 (Oct 2, 2018)

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.
اگر بخوایم در حالت آفلاین بازی کنیم جز مولتی چه چیز مهمی رو از دست میدیم؟
تغییر فصول ربطی به آنلاین یا آفلاین بودن نداره که؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چرا میزنی؟هر موقع تو بخوای کرک میشه؟

کجا زدم باو؟ :-?? هر موقع CODEX بخواد, کــرک میشه. ولی اگه یه نگاهی به گذشته بندازیم, احتمالش زیاده که زود ردیفش کنه. ولی اینا همش حدسیاته و هیچ چیزی معلوم نیست... B-)

• Like
Reactions: Paradise Lost

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
یکی از دوستان مردونگی کنه لینک دانلود بازی رو بده دیگه تا قبلاز 10 مهر دانش کنم بتونم زود بازی کنم با گیم پس
یعنی کسی به دانلود بازی دسترسی نداره :-w

بابا کاری نیس که لینک دراوردن کافیه یه هارد بزنید به کنسول بازی توش یکمی دان کنید بعد با اون نرم افزار تبدیل حالت هارد تو ویندوز بازش کنین تو یکی از فایل ها چند مگی لنک مشخصه (با نوت پد ++ )

vampire2300

کاربر سایت
Jan 5, 2013
257
سلام فوزرا کرکی اصلا حال نمیده
مزه واقعیش توی انلاین هسنش که بمب خنده اس
الان با 100 تومن هم میتونی اشتراکی بگیرید که همه دی الی سی ها براتون باز میشه و انلاین بزنید
ولی حالا خالا ها منتظر کرک بودنش نباشید
اگه هم کرک شد توی کف دی ال سی های جدید میمونید
تازه اعلام شده ابان و اذر میخوان دو تا دی ال سی بدن بیرون که یکیش مال هالووین هستش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سلام فوزرا کرکی اصلا حال نمیده
مزه واقعیش توی انلاین هسنش که بمب خنده اس
الان با 100 تومن هم میتونی اشتراکی بگیرید که همه دی الی سی ها براتون باز میشه و انلاین بزنید
ولی حالا خالا ها منتظر کرک بودنش نباشید
اگه هم کرک شد توی کف دی ال سی های جدید میمونید
تازه اعلام شده ابان و اذر میخوان دو تا دی ال سی بدن بیرون که یکیش مال هالووین هستش
کودکس در عرض یک روز مثل بقیه بازیا ویندوز استور کلکش رو میکنه میخواد صد تا اپدیت هم براش بیاد بیاد ولی خوب قبول دارم ایونت های بازی که همگی انلاین خیلی کیف میدن انلاینش هم که گسترده تر شده خودم حداقل امکان اشتراکی میگیرمش کیفش رو ببرم ....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من از افتتاحیه بازی ویدیو زیاد دیده بودم :D ولی وقتی خودت کنترلر بدست میگیری اصلا یک حس دیگه ایی داره، اون حس اشنای برگشت دوباره به Horizon و ...

در کل یک ساعتی فرصت شد بازی کنم مثل همیشه همه چی عالی :D ولی گرافیک روی X1 معمولی شبیه به نسخه قبلی هست و از این لحاظ سوپرایز خاصی در انتظار دارنده های نسخه معمولی One نیست

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
من از افتتاحیه بازی ویدیو زیاد دیده بودم :D ولی وقتی خودت کنترلر بدست میگیری اصلا یک حس دیگه ایی داره، اون حس اشنای برگشت دوباره به Horizon و ...

در کل یک ساعتی فرصت شد بازی کنم مثل همیشه همه چی عالی :D ولی گرافیک روی X1 معمولی شبیه به نسخه قبلی هست و از این لحاظ سوپرایز خاصی در انتظار دارنده های نسخه معمولی One نیست
کلیت گرافیک که همونه ولی یه سری جزییات رو بهتر کردن و به نظرم گرافیکش در مجموع بهترین چیزی هست که روی X1 وجود داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر