Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
اين ويديوي 13 دقيقه اي عالي هست مخصوصا بارون و وسعت محيط مثلا اواسط ويديو يارو با ماشين كلا ميره داخل جنگل و از ميون درختا ميون بر ميزنه:d(نه مزرعه يا جاده) كه چيز جديدي بود
در كل واقعا عالي بود خوش بحال بازيكناش:x

فقط دوستان من چند تا افت فريم ديدم مخصوصا وقتي چند تا ماشين كنار هم بودن تو نسخه نهايي كه نخواهد بود اين چيزا؟؟؟

.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,174
نام
Ehsan
فقط دوستان من چند تا افت فريم ديدم مخصوصا وقتي چند تا ماشين كنار هم بودن تو نسخه نهايي كه نخواهد بود اين چيزا؟؟؟

با توجه به شناختی که از ثبات نرخ فریم سری فورتزا دارم واقعاً بعید میدونم توی نسخه نهایی حتی از روی 30، نیم سانت هم تکون بخوره :d

پیشنهاد میکنم آنالیز دیتیجال فاندری در مورد FM 5 رو ببینید تا به حرف من ایمان بیارید :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
این ویدئو 13 دقیقه ای عالی بود، خصوصا اون جایی که میره تو جنگل اصلا یه حس باحالی داره :D فکر کن تو یه شب بارونی و تاریک بزنی به جنگل، میشه Alan Wake! :D این ترک برداشتن شیشه های کنار رو هم من قبلا ندیده بودم، جالب بود :D

- - -ویرایش - - -

اینا رو از نمایش بازی تو Twitch گرفتم:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
چقدر سخته دیدن این ویدئوها و تصویرها، وقتی نمیتونی خودت بازیش کنی!
3572.gif

امیدوارم نسخه 360 هم چیز خوبی باشه. حتی اگه عین نسخه قبلی هم باشه برای من کافیه و کلی حال میکنم! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,181
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا زیبا و چشم نواز است البته ازین استودیو کمتر ازین هم انتظار نمیرفت . تنها مشکل نسخه ی اول کوتاه بودن بازی بود که بحمدالله برطرف شده

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
واقعا زیبا و چشم نواز است البته ازین استودیو کمتر ازین هم انتظار نمیرفت . تنها مشکل نسخه ی اول کوتاه بودن بازی بود که بحمدالله برطرف شده
نوید تو بازی رو عینه برق و باد میجویی میزاری کنار چیکار کوتاه بودن بازی داری؟:d من راحت 200-250 ساعت نسخه ی اول رو انجام دادم هنوز احساس میکنم به بازی کم لطفی کردم:d
بازی خیلی خوبه قشنگ نمایش هاش روند صعودی داشته هم نمایش هم کیفیت، نگفتن دمو تا کی هست؟ شاید امشب بزارم دانلود قشنگ چشمک میزنه به آدم:d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,990
1 کوتاه نبود، یعنی واسه یه ریسینگ زمانش معمولی بود ولی اینقدر خوب بود بازی گذر زمان حس نمی شد دلت میخواست بیشتر تو محیط بچرخی بازم.

البته اون dlc که چلنج هارو اضافه کردن خیلی خوبه کلی زمان میبره کامل کردن همه مدال ها.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

2 سیزن پس هم داره ؟
ویرایش: صفحه قبل رو دیدم داره :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
9s7mfzdc9a0qr00kja8t.gif

Hype Level: President

- - -ویرایش - - -

سایت Metro Game Central حسابی تو کف بازی مونده :D
I want to give a thumbs up to whoever was involved in creating the launch trailer for Forza Horizon 2, I think it’s brilliant

The soundtrack, the footage, the way it’s been made makes me want to watch it again and again. It’s like they’ve took the best bits from Fast and Furious, Need For Speed, Project Gotham Racing, Gone in Sixty Seconds and put them all in one game

It looks absolutely amazing, I’ve booked the first weekend off in October to play it and can’t wait to try out the demo tomorrow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر