Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

چرا کامل نزاشتی؟
4076.gif
چون توضیح واضحات بود مشخصه که لوکز بتـره
4076.gif
:biggrin1:
_________

forza horizon 2 review
گفته دو ساعت بدون وقفـه نسخه کامل شده را بازی کردیمـ
which was less than 1%
There’s potentially hundreds of hours of gameplay , and that’s before you jump into the online mode

عاقایون محترم، خواهشاً اینقدر نگید "بالای 90 - بیشتر از 90" میشه /:) زبونم لال یهو دیدین .... 8-|

من که میگم 86-87 میشه، اگه بیشتر هم شد که چه بهتر :p :d

عکس ها کاملا موهای تن رو سیخ مینمایند :d
متای بازی رو 84 پیش بینی میکنم من ;;)
با توجه به سخت گیری های این نسل یعنی اگه از 84 بیشتر شد واقعا ترکونده بازی ...

200 تا ماشین نداره, که داره.. آب هوای پویا نداره, که داره.. جهان باز نیست, که هست.. تخریب پذیر نیست, که هست.. اسمش forza نیست, که هست:d چرا بالای 90 نشه:-/

The options that are available in Forza Horizon 2 are every bit as impressive as you might expect from a social-arcade racing game in 2014. Lots of courses. Lots of perks. Lots of cars. Completely gorgeous worlds in the best bits of France and Italy. Friendly young women who handle garage services
:ninja: :دی

نسخه ی اول که فوق العاده بود و من رو بعد از یه سال بی رغبتی نسبت به بازی دوباره طرف ایکس باکس کشوند . چیزی که در نسخه اول خیلی خوب بود این توازنی بود که بازی بین Arcade بودن و شبیه ساز بودن داشت . یعنی نه اونقدر فانتزی بود که مثل NFS باشه و نه اونقدر مبتنی بر واقعیت بود که GT و F Motorsport . و اون طور که تریلر ها دارن نشون میدن گیم پلی تقریبا همونه به اضافه گرافیک نسل حاضر .

امیدوارم حالا که عرضه بازی های بدرد بخور واسه ایکس باکس وان و عرضه این کنسول در چین همزمان شده ، هک هم بشه ( انشاالله ! :d) تا ما با خیال تخت بریم یه ایکس باکس وان بخریم .

با این اسکرین شات هایی که من میبینم چیزی جز متای 100 نیست:d بلکه نقد کننده کینه ای چیزی داشته باشه بخواد نمره کم کنه!
تصاویر دیوانه کنندس

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or