PlayStation FORSPOKEN

سازنده
Luminous Productions
تاریخ انتشار
January 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

161670

IN A WORLD NOT HER OWN
WHERE RESOLVE WILL BE TESTED
TRUTHS WILL BE QUESTIONED
AND DEVOTIONS WILL BE DOUBTED
SHE WILL RISE

استدیو: LUMINOUS PRODUCTIONS
ناشر: SQUARE ENIX
پلتفرم ها: PS5 و PC
تاریخ انتشار:

Luminous_Productions_logo.png

استدیو سال 2018 توسط اسکور انیکس تاسیس شد و بیشتر اعضای استدیو کسایی ان که قبلا رو final fantasy xv کار کرده بودن (در واقع استدیو همون Business Division 2 قبلیه)

مدیر فعلی: Takeshi Aramaki
147030

152235

Project_Athia_Teaser_Screenshot_1-1480x833.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_2-1480x620.jpg Project_Athia_Teaser_Screenshot_3-1480x619.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_4-1480x833.jpg Project_Athia_Teaser_Screenshot_5-1480x833.jpg

Project_Athia_Teaser_Screenshot_6-1480x833.jpg

152236

maxresdefault (1).jpg

PROJECT ATHIA Teaser Trailer

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
سلام دوستان وقت بخیر
کسی این گیمو بازی کرده ؟
من از Valkyrie elysium خوشم اومد اونم بخاطر گیم پلی بازی، اینم اگر گیم پلیش خوبه مشکلی با گرافیک و داستان ندارم، مگر اینکه دیگ خیلی تو در و دیوار باشه ...
گرافیکی از نظر هنری بدک نیست ولی داستان و طراحی مراحل رسما ریییی...ن اما کور گیم پلی و این سیستم جادوهاش چیز خوبیه و سرگرم کننده س. مپش هم شدیدا پر شده از ایتم ها و نیمچه ماموریت های مزخرف و بی خاصیت. در کل از نظر جهان باز بودن نسخه بازیافتی بازیای یوبیسافته. تنها نکته مثبتش همون گیم پلیش هست که بازم ارزش خرج کردن نداره بنظرم صبر کنید رو سرویس میاد.

• Like
Reactions: reza8

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
614
یا خدا ... اوضاعش خیلی بده پس
ممنون از راهنمایی دوستان
شاید از گیم پلی و گرافیکش خوشتون بیاد بعضیا که خیلی خوششون امده . من خودم elysium را بازی نکردم ولی با چیزایی که دیدم اون خیلی بازیه بهتریه تا forspoken . به نظرم تا یه تخفیف بزرگ براش صبر کنید یا وایستید کرک بشه

• Like
Reactions: reza8

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
721
نام
reza
شاید از گیم پلی و گرافیکش خوشتون بیاد بعضیا که خیلی خوششون امده . من خودم elysium را بازی نکردم ولی با چیزایی که دیدم اون خیلی بازیه بهتریه تا forspoken . به نظرم تا یه تخفیف بزرگ براش صبر کنید یا وایستید کرک بشه
ممنون از راهنماییت دوست عزیز
همین کار رو میکنم 👌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر