Nintendo Fire Emblem: Three Houses

سازنده
Intelligent Systems - Koei Tecmo
تاریخ انتشار
July 2019
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
H2x1_NSwitch_FireEmblemThreeHouses_image1600w.jpg

Fire Emblem: Three Houses

ناشر:
Nintendo
سازنده: Intelligent System, Koei Tecmo
سبک: نقش آفرینی تاکیتکال
تاریخ عرضه: 16 جولای 2019

طی E3 2018 نسخه جدید فایر امبلم برای نینتندو سوییچ تحت عنوان Fire Emblem: Three Houses معرفی شد. ضمن ارائه اطلاعاتی کوتاه، اطلاعات جامع تر در دایرکت زمستانه ی نینتندو به نمایش گذاشته شد و بازی ضمن مشخص شدن تاریخ عرضه نهایی خود، اطلاعات دیگری قبیل نسخه کالکتور ادیشن و ... را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار داد.

ستینگ داستانی بازی این بار در قاره ای به نام قاره فودلان اتفاق می افتد. شما به عنوان استاد در آکادمی کلیسای سِیروس استخدام می شوید تا معلم دانش آموزانی باشید که نماینده سه خاندان عظیم این سرزمین اند و در این حین با دیگر اساتید و دیگر دانش آموزان تعاملات متعددی خواهید داشت. این که به کدام خاندان می پیوندید و چه مسیری را در داستان جدید بر می گزینید به خودتان بستگی دارد.

بازی جدا از سیستم جدید پیرامون آکادمی خود، در مبارزات هنوز از سیستم کلاسیک و نام آشنای فایر امبلم استفاده می کند و پیرو مبارزات نوبتی و خانه محور مجموعه است.

خاندان های مهم هدایت کننده داستان بازی، خاندان های عقاب های سیاه، شیرهای آبی و گوزن های طلایی هستند
نماینده هر یک از این خاندان ها نیز به ترتیب از راست به چپ: ادلگارد، دیمیتری و کلاود هستند.

Edelgard (1).png Dimitri.png Claude_FE16.png

>پست های راهنمایی و guide<

راهنمایی نحوه کار Certification Exam ها
راهنمایی کلاس بندی ها و عملکرد آن ها

1579196440760-png.127201

E3 2018 Reveal Trailer

Nintendo Direct 2.13.2019 Trailer

آخرین ویرایش:

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
کدوم روت رو تموم کردی
چون سه تا فیرس بتل داریم تو بازی در حقیقت :D
سلام سید خوبی
من گروه عقاب سیاه رو برداشته بودم و حالتی رو رفتم که با کلیسا آلی بودم
کلا با این حساب 6 تا اندیگ مختلف میشه دید اینطور نیس؟
الانم شیرهای آبی رو برداشتم و با دید بهتری میرم دفعه اول کلا خیلی چیزا اسکیپ میشد و از دست میرفت مثلا یه مپ رو بدون باز کردن چست ها تموم میکردم اخرای بازی لازم شد از زمان برگردان استفاده کنم... توی بازی SoV هم از زمان برگردان زیاد استفاده نمی کردم... زمان برگردان توی SoV خیلی بهتره سیستمش. حتی اونجا چرخ دنده هایی بعنوان کالکتیبل هست هست هر چی بیشتر پیدا کنی ترن های بیشری میتونی عقب برگردونی زمان رو اگه بازی نکردی والنتیا رو حتما با شبیه ساز بزنش به رگ بهترین فایر امبلم هست برام حتی تا این لحظه که واقعا عاشق تری هاوسز شدم هنوزم جای والنتیا رو نگرفته برام.
راستی داستان و شروع داستان تری هاوسز قسمت های اولش الهام گرفته از بازی مسیر روشنایی هست آیک و پدرش مثل بایلث و جرالت مزدور شمشیرزن هستند.

• Like
Reactions: mr-game&watch

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کلا با این حساب 6 تا اندیگ مختلف میشه دید اینطور نیس؟
نه کلا 4 تا اندینگه

شیرهای آبی هم عالیه
و این که آره، ریشه Mercenary بودن بازی خیلی به بازی های آیک نزدیکش کرده ولی ادامه اش شبیه جنولوژی ـه

• Like
Reactions: Faruk

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام به دوستان فایر امبلمی خودم دیگه تقریبا دو هفته دیگه بازی سراسر اینتلجنت سیستم انگیج رو خواهیم داشت به امید خدا کم کم آماده بشیم برای یه فایر امبلم اصل کلاسیک که فقط و فقط محصول تیم Intelligent Systems هست

یه مثل قدیمی ژاپنی هست که میگه هر وقت حس کردی از یه نسخه فایر امبلم خوشت نمیاد بدون اشکال از خودته نه بازی :D
من اوایل نمی تونستم با این three houses کنار بیام الان کم مونده برم یه 15 16 تومن پیاده بشم اولد بگیرم که دیگه مجبور نباشم روی کامپیوتر با شبیه ساز بازی کنم.
راستی نمی دونم کسی تونسته سه سلاح افسانه ای فایر امبلم رو Forge کنه یا نه من بالاخره تونستم هر سه رو فورج کنم

Untitled.png

شمشیر مرکوریوس که توی فایر امبلم های زیادی بعنوان شمشیر افسانه ای (البته فالچیون هم جای خود داره و برترین شمشیر کل سری فایر امبلم هست)
نیزه گرادیوس و بالاخره تیرکمان افسانه ای سرزمین پارس یعنی پارثیا که توی پلات های فایر امبلم اشاره شده که متعلق به کشور ایران هست.

برای اومدن بازی Engage لحظه شماری میکنم. کاش کمی زودتر لیک بشه دانلودش کنم

• Like
Reactions: Z-fan and m.d.makan

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام
من روی کنسول بازی رو به نسخه 1.2.0 ارتقا دادم. قبلا چون روی یوزو همزمان هم DLC ها رو می ریختم هم فایل آپدیت رو دیگه نمی دونستم کدوم یک از اضافات بخاطر کدوم هست
من الان مثلا روی کنسول نمی تونم Anna رو استخدام کنم هیچ راهی نداره من دی ال سی های بازی رو اضافه کنم اکانتمم که ایرانی بودنم مشخص میشه همه چی قفله برام بازی رایگان ها رو هم نمی ذاره دانلود کنم لاکردار

ولی خدایا چه حالی میده روی اولد بازی کردن این بازی چه ظلمی کردم به خودم این همه مدت

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام
من روی کنسول بازی رو به نسخه 1.2.0 ارتقا دادم. قبلا چون روی یوزو همزمان هم DLC ها رو می ریختم هم فایل آپدیت رو دیگه نمی دونستم کدوم یک از اضافات بخاطر کدوم هست
من الان مثلا روی کنسول نمی تونم Anna رو استخدام کنم هیچ راهی نداره من دی ال سی های بازی رو اضافه کنم اکانتمم که ایرانی بودنم مشخص میشه همه چی قفله برام بازی رایگان ها رو هم نمی ذاره دانلود کنم لاکردار

ولی خدایا چه حالی میده روی اولد بازی کردن این بازی چه ظلمی کردم به خودم این همه مدت

میخوای Anna رو استخدام کنی؟
آنا جزو DLC ها نیست
تو آپدیت ها به بازی اضافه شده بود....

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نمی دونم چرا پس نیومده توی مارکت پلیس همیشه ماه 3 میومد شاید از اول باید بازی میکردم بعد آپدیت نه؟

همممم نمیدونم. یه سرچ بکن ببین پیش نیازهاش چی بود
این که تو DLC نبود رو یادمه... جزو Free Update های بازی بود

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام
این موضوع اضافه شدن آنا به کاراکتر قابل بازی از طریق دی ال سی هست و آپدیت فری نیست چک کردم ایکاش بتونم یه جوری دی ال سی های هم این فایر امبلم و هم اکسپنشن پس انگیج رو بزودی خریداری کنم مشکل پول نیست مشکل اینترنت و مشکلات تحریم و فیلتر و ایناس بگذریم. یه چیز جالبی که توی بازی تجربه کردم چند روز پیش که نمیدونم عمدی هست یا باگ پیش بینی نشده‌. من کاراکتر رو مونث برداشتم و آخر بازی هم با دروثیا که دختر هست ازدواج کردم. آخه اینو بذاریم پای همون فکت روز یا باگ ؟ توی انگیج هم یه اکت مشابه اواخر بازی وجود داره که اونجا هم میشه به هم جنس عرضه کرد نمیگم چه اکتی چون اسپویل میکنه انگیج رو.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سلام
این موضوع اضافه شدن آنا به کاراکتر قابل بازی از طریق دی ال سی هست و آپدیت فری نیست چک کردم ایکاش بتونم یه جوری دی ال سی های هم این فایر امبلم و هم اکسپنشن پس انگیج رو بزودی خریداری کنم مشکل پول نیست مشکل اینترنت و مشکلات تحریم و فیلتر و ایناس بگذریم. یه چیز جالبی که توی بازی تجربه کردم چند روز پیش که نمیدونم عمدی هست یا باگ پیش بینی نشده‌. من کاراکتر رو مونث برداشتم و آخر بازی هم با دروثیا که دختر هست ازدواج کردم. آخه اینو بذاریم پای همون فکت روز یا باگ ؟ توی انگیج هم یه اکت مشابه اواخر بازی وجود داره که اونجا هم میشه به هم جنس عرضه کرد نمیگم چه اکتی چون اسپویل میکنه انگیج رو.
آهان پس آخر سرم DLC بود؟
عجبا... من خودم DLC داشتم واسه همین نمیدونستم (بازی واسه دورانی بود که میشد راحت DLC خرید واسه بازی ها :D)

در مورد اون قضیه ازدواج های همجنسگرایی و...
تو Engage که رسما گفتن Fuck it... همه بایسکشوال ـند میتونید با هر مدل و جنس و چیزی با همه رابطه عاطفی ببندید و... خیلی فکری پشتش نبوده
تو Three Houses ولی این جوری نیست.
یه سری شخصیت های خاصه که انحصارا از هر دو جنس حلقه رو قبول می کنند. سر همینم ملت حسابی کفرشون دراومده بود که "چرا ما نمیتونیم با گلاود و دیمیتری ازدواچ گی داشته باشیم :(("
که جواب همشون "بشین سر جات" ـه :D

طبیعتا من رویکرد Three Houses رو بیشتر دوست دارم. حتی طبیعی تر می شد اگه بعضی ها فقط حالت Gay Romance داشتند و نمی شد با شخصیت جنس مخالف باهاشون ازدواج کرد. اون جوری بیشتر شخصیت می گرفتن. الان که تو Engage همه بایسکشوال اند، آدم فکر می کنه همه شخصیتا شبیه عروسک خیمه شب بازی اند و هیچ فرقی نداره انتخاب هات در موردشون

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
آهان پس آخر سرم DLC بود؟
عجبا... من خودم DLC داشتم واسه همین نمیدونستم (بازی واسه دورانی بود که میشد راحت DLC خرید واسه بازی ها :D)

در مورد اون قضیه ازدواج های همجنسگرایی و...
تو Engage که رسما گفتن Fuck it... همه بایسکشوال ـند میتونید با هر مدل و جنس و چیزی با همه رابطه عاطفی ببندید و... خیلی فکری پشتش نبوده
تو Three Houses ولی این جوری نیست.
یه سری شخصیت های خاصه که انحصارا از هر دو جنس حلقه رو قبول می کنند. سر همینم ملت حسابی کفرشون دراومده بود که "چرا ما نمیتونیم با گلاود و دیمیتری ازدواچ گی داشته باشیم :(("
که جواب همشون "بشین سر جات" ـه :D

طبیعتا من رویکرد Three Houses رو بیشتر دوست دارم. حتی طبیعی تر می شد اگه بعضی ها فقط حالت Gay Romance داشتند و نمی شد با شخصیت جنس مخالف باهاشون ازدواج کرد. اون جوری بیشتر شخصیت می گرفتن. الان که تو Engage همه بایسکشوال اند، آدم فکر می کنه همه شخصیتا شبیه عروسک خیمه شب بازی اند و هیچ فرقی نداره انتخاب هات در موردشون
ولی اینکه نمیشه با استفاده از سلاح ها اکی پی کلاس اسلحه گرفت جالب نیست توی انگیج و نسبت به تری هاوسز یه کمبود هست ولی باقی مسائل به نظرم توی انگیج بهبود هست
تمرنات بدسازیش برای ارتقای موقت یه پارامتر آسودگی بیشتر ماهیگیری اژدها سواری هم که یه مینی گیم رترو هست. امکان استخر عشق و حال که توی همین آپدیت 1.2 اضافه شد دو سه روز پیش طراحی کارت پستال پروفایل برای شرینگ آنلاین قابلیت بازی آنلاین تمست ترایال ویژگی آرنا امبلم باندینگ تغییر دادن موزیک های قسمت های مختلف. بهبود دعوت غذاخوری. اچیومنت ها و داستان همگرا و مشخص و خیلی چیزا که من شخصا خیلی دوست دارم. و شکی ندارم باب میل خیلی از فایر امبلمی های قدیمی هست. آخر سر هم مشخص شد آنا همون آنای همیشگی سری فایر امبلم نیست صرفا چند تا خواهر هستند شبیه هم و اسم همه اشون آنا هست و همگی عاشق تجارت هستند. آنا پای ثابت کل فایر امبلم ها هست. فقط توی SoV حضور نداشت توی همه اشون هست. ولی آنای این انگیج خیلی دوست داشتنیه کلا خیلی کیوت هستند کاراکترا... و پر زرق و برق ترین و پر جلوه گرافیکی ترین فایر امبلم رو شاهد هستیم.
در کل این فایر امبلم برای من اومد و بالاتر از فایر امبلم محبوبم که SoV هست قرار گرفت.

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام به فایر امبلمی ها و نینتندویی ها
آقا ما بعد کلی بازی کردن برای اولین بار تونستم کلاس دنسر رو برای دختر برنده در مسابقه رقص فعال کنم. همیشه پیام میداد که کلاس دنسر فعال شد ولی نمیدونستم تز کجا ریکلس کنم تا اینکه از قسمت اینونتوری دیدم فرد برنده کلاس یونیک دنسر کنار کلاس کامنر اضافه شده براش. کاش یه هینتی چیزی میذاشت که از فعلان جا میتونی ریکلس کنی و دنسر کنی
یه موضوعی هم ذهنمو درگیر کرد
بایلث متولد 20 هورس بو مون هست بر طبق دفتر خاطرات جرالت اگر این تاریخ رو در ابتدای بازی برای بایلث قرار بدیم اتفاق بخصوصی می افته آیا ؟
یه سوال خیلی خیلی مهم هم دارم
من کارتریج بازی رو دارم که ریجنش مال اماراته
یه نفر میگفت چون ریجنش مال اماراته تو نمیتونی براش دی ال سی یا هر گونه اکسپنشن و خرید درون برنامه ای انجام بدی آیا این حرف درسته تایید میکنید؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یه سوال خیلی خیلی مهم هم دارم
من کارتریج بازی رو دارم که ریجنش مال اماراته
یه نفر میگفت چون ریجنش مال اماراته تو نمیتونی براش دی ال سی یا هر گونه اکسپنشن و خرید درون برنامه ای انجام بدی آیا این حرف درسته تایید میکنید؟

فکر نکنم ربطی داشته باشه
سوییچ کلا ریجن فری ـه. نباید به خاطر این که بازی ات یه ریجن خاصه نذاره DLC بریزی با اکانتت

• Like

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
فکر نکنم ربطی داشته باشه
سوییچ کلا ریجن فری ـه. نباید به خاطر این که بازی ات یه ریجن خاصه نذاره DLC بریزی با اکانتت
مرسی سید جان
یه مدته که در دوراهی اینم که دستگاه رو مادچیپ کپی خور کنم یا اکسپنشن های فایر امبلم بخرم بصورت اورجینال‌‌.
در کل دلم رضا نیست برای کپیخور به روش سخت افزاری.
ولی واقعا باید کنسول نینتندو کپیخور بشه وقتی ایران زندگی می کنی.
باید یه سر بیام تهران ببینم جایی هست که برام خرید درون برنامه ای رو انجام بده یا نه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر