Nintendo Fire Emblem : Engage

سازنده
INTELLIGENT SYSTEMS
تاریخ انتشار
20th January 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
shot1.jpg

ch1.jpg

آنونسمنت (نکاتی در باره پلات و سرزمین جدید الیوس) :
در نبرد علیه اژدهای مغلوب، چهار پادشاهی با قهرمانانی از دنیاهای دیگر ائتلاف کردند تا این شر عظیم را از بین ببرند. هزار سال بعد، این مهر سکوت تضعیف شده و اژدهای سقوط کرده در شرف بیدار شدن مجدد است. به عنوان یک اژدهای مقدس، از استراتژی‌های غنی و سفارشی‌سازی قوی برای رسیدن به سرنوشت خود استفاده کنید. حلقه‌های نشان را جمع آوری کنید و آرامش را به سرزمین الیوس بازگردانید.

با قهرمانان نمادین بازی‌های قبلی سری فایر امبلم هم تیم شوید :
در قسمت جدید فایر امبلم داستان کاملاً جدیدی را شاهد خواهیم بود، قهرمانان شجاعی مانند مارس،شاهزاده آلته‌آ و سلیکا شاهدخت سرزمین زوفیا را با قدرت حلقه‌های نشان احضار کنید و قدرت آنها را به گروه خود اضافه کنید. علاوه بر ادغام ظواهر، بازی نشان آتش : اعتلاف به شما امکان می دهد تسلیحات، مهارت ها و سایر موارد را از این قهرمانان افسانه‌ای در نبرد به ارث ببرید. سیستم نبرد تاکتیکال و نوبتی با گروه جدیدی از شخصیت‌ها به سبک بازی بازگشته که می‌توانید آن‌ها را سفارشی کنید و با آنها مئتلف شوید تا استراتژی خود را با دقت طراحی کنید.

اژدهای الیوس :
احتمالاً بسیاری از شما فایر امبلم بازها قبلاً یک اژدهای مغلوب را می‌شناسید. مثلاً گریما از بازی اوج گیری. تصویری که در اینجا (با توجه به تیزر آنونس بازی) از اژدها به تصویر کشیده شده است به نظر می‌رسد یک جانور متفاوت است، شبیه به اژدهای تحول یافته ای که سری کبری مانند بر روی بدنش قرار گرفته.احتمالاً شکل انسان مانند احاطه شده در شعله‌های بنفش، شکل انسانی این آزدهاست.

اسکرین شات ها :

تیزر آنونسمنت بازی : [ دانلود ویدیو ]

Attachments

• shot1.jpg
    shot1.jpg
    784.8 KB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
خب اینم از فایر امبلم بعدی که خب جای تشکر داره که سبک تاگتیاکال و نوبتی سنتی سری حفظ شده یه پلات جدید به نام الیوس هم به جمع پلات های بازی اضافه شد. یه بار دیگه امیدم برای ساخت یه ریمیک از نسخه های رتروی بازی تبدیل به یاس شد. من نمیدونم چرا فیدبک ها نسبت به ریمیک فایر امبلم گایدن یعنی شادوز اف والنتیا بد بود اونقدر که باعث شده همچنان سازنده ها قید ریمیک دادن به نسخه های رترو رو بزنن در حالیکه نظر شخصی من اینه طرفداران سنتی و عناوین رتروی فایر امبلم خواهان ریمیک هایی از نسخه های قدیمی بخصوص ژنولوژی آف هولی وار هستند. حالا بگذریم بپردازیم به نسخه جدید جایی که به قول دوستان معمای کله جویکانی هم حل شد و درست مثل بایلث تری هاوسز کاراکتر قابل تغییر نام هستند ایشون غیر از کله جویکانی بودنش چشماش هم رنگشون تا به تا هست یکیش آبی یکی قرمز و نسخه مونث هم داره همونطور که توی آرت ها هم دیده میشه. به نظر میاد یه نسخه پیور و خالص از سبک حقیقی و سنتی فایر امبلم در این نسخه شاهد باشیم جایی که آنتاگونیست اصلی هم ظاهرا مثل شادو دراگون یه اژدها هست. اصولا فلسفه کلی فایر امبلم همین مبارزه با اژدهای تاریکی هست که برای ژاپنی ها اصولا مظهر شر و تاریکی هست. نکته جالبی هم که نظر بنده ارو جلب کرد حضور مارس و سلیکا هست که توسط حلقه امبلم میشه فراخوانی و به پارتی اضافه کرد. فقط من هر جا رو گشتم پیدا نکردم که تیم توسعه دهنده متشکل از چه گروه هایی هست توی سایت نینتندو هم من گشتم چیزی نبود ولی به نظر میاد پس از سه نسخه متوالی همکاری با کوئی این نسخه هم یه کار کورپوریتیو باشه امیدوارم خروجی کار مثل three houses خوب باشه شخصا با نسخه های واریورز که هک ان اسلش بودند حال نکردم.

boxart.jpg
باکس آرت اولیه بازی​

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب اینم از فایر امبلم بعدی که خب جای تشکر داره که سبک تاگتیاکال و نوبتی سنتی سری حفظ شده یه پلات جدید به نام الیوس هم به جمع پلات های بازی اضافه شد. یه بار دیگه امیدم برای ساخت یه ریمیک از نسخه های رتروی بازی تبدیل به یاس شد. من نمیدونم چرا فیدبک ها نسبت به ریمیک فایر امبلم گایدن یعنی شادوز اف والنتیا بد بود اونقدر که باعث شده همچنان سازنده ها قید ریمیک دادن به نسخه های رترو رو بزنن در حالیکه نظر شخصی من اینه طرفداران سنتی و عناوین رتروی فایر امبلم خواهان ریمیک هایی از نسخه های قدیمی بخصوص ژنولوژی آف هولی وار هستند. حالا بگذریم بپردازیم به نسخه جدید جایی که به قول دوستان معمای کله جویکانی هم حل شد و درست مثل بایلث تری هاوسز کاراکتر قابل تغییر نام هستند ایشون غیر از کله جویکانی بودنش چشماش هم رنگشون تا به تا هست یکیش آبی یکی قرمز و نسخه مونث هم داره همونطور که توی آرت ها هم دیده میشه. به نظر میاد یه نسخه پیور و خالص از سبک حقیقی و سنتی فایر امبلم در این نسخه شاهد باشیم جایی که آنتاگونیست اصلی هم ظاهرا مثل شادو دراگون یه اژدها هست. اصولا فلسفه کلی فایر امبلم همین مبارزه با اژدهای تاریکی هست که برای ژاپنی ها اصولا مظهر شر و تاریکی هست. نکته جالبی هم که نظر بنده ارو جلب کرد حضور مارس و سلیکا هست که توسط حلقه امبلم میشه فراخوانی و به پارتی اضافه کرد. فقط من هر جا رو گشتم پیدا نکردم که تیم توسعه دهنده متشکل از چه گروه هایی هست توی سایت نینتندو هم من گشتم چیزی نبود ولی به نظر میاد پس از سه نسخه متوالی همکاری با کوئی این نسخه هم یه کار کورپوریتیو باشه امیدوارم خروجی کار مثل three houses خوب باشه شخصا با نسخه های واریورز که هک ان اسلش بودند حال نکردم.

View attachment 272428
باکس آرت اولیه بازی​

دمت گرم بابت متن و اطلاعات و عکس ها

فقط مارس و سلیکا نیستن
انگار یه Lord از هر کدوم از فایر امبلم های اصلی تو بازی تحت ساختار Emblem ها حاضرن.
تو اسکرین ات های میشه سیگورد و میکایاه و روی هم دید که Pair شدن با شخصیت ها

من با داستان و وایب که حال نکردم
ولی از اون جا کلا بازی خیلی حال و هوای Anniversary داره و اینا خیلی مهم نیست
عوضش UI بازی واقعا خیلی تمیز تر شده
گیم پلی هم به نظر خیلی به بازی های کلاسیک سری نزدیک تر شده (weapon triangle برگشته به طور مثال، ساختار مپ ها منظم تر شده و...)

کاور آرت بازی هم خیلی قشنگه :x

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
دمت گرم بابت متن و اطلاعات و عکس ها

فقط مارس و سلیکا نیستن
انگار یه Lord از هر کدوم از فایر امبلم های اصلی تو بازی تحت ساختار Emblem ها حاضرن.
تو اسکرین ات های میشه سیگورد و میکایاه و روی هم دید که Pair شدن با شخصیت ها

من با داستان و وایب که حال نکردم
ولی از اون جا کلا بازی خیلی حال و هوای Anniversary داره و اینا خیلی مهم نیست
عوضش UI بازی واقعا خیلی تمیز تر شده
گیم پلی هم به نظر خیلی به بازی های کلاسیک سری نزدیک تر شده (weapon triangle برگشته به طور مثال، ساختار مپ ها منظم تر شده و...)

کاور آرت بازی هم خیلی قشنگه :x
قربانت یکم سرم شلوغ شد هفته گذشته میخواستم هفته پیش پست بذارم که قسمت امروز بود من سیگورد رو دیدم ولی میکایا رو نهواقعا عالی میشه بشه لرد ها و کاراکتر های کلاسیک رو احضار کرد یکی از کاراکترهای مورد علاقه ام همین سیگورد هست اونم بخاطر عنوان ژنولوژی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
قربانت یکم سرم شلوغ شد هفته گذشته میخواستم هفته پیش پست بذارم که قسمت امروز بود من سیگورد رو دیدم ولی میکایا رو نهواقعا عالی میشه بشه لرد ها و کاراکتر های کلاسیک رو احضار کرد یکی از کاراکترهای مورد علاقه ام همین سیگورد هست اونم بخاطر عنوان ژنولوژی

میکایاه خیلی ریز تو یکی از اسکرین شات های گیم پلی میتونی ببینی آیکون اش کنار یکی از کاراکترهاست. روی هم همین طور
به خاطر رزولوشن پایین تریلر نمیشه درجا دیدشون

HGY007

کاربر سایت
Sep 27, 2016
13
نام
mamad
فکر میکنید نیازه که یه نفر همه فایر امبلم های قبلی رو بازی کرده باشه ؟
من نگران این نیستم که یسری هارو نشناسم میترسم یهو دهن وا کنند و کل سرگذشت خودشونو بازیشونو تعریف کنند .

• Like
Reactions: Faruk and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فکر میکنید نیازه که یه نفر همه فایر امبلم های قبلی رو بازی کرده باشه ؟
من نگران این نیستم که یسری هارو نشناسم میترسم یهو دهن وا کنند و کل سرگذشت خودشونو بازیشونو تعریف کنند .

بعیده همچین کاری کنن
احتمالا یه سری چیزها از داستان هاشون بگن ولی کلا محدود میشه به ایستراگ و اگه ندونی کامل متوجه شون نمیشی که بخواد اسپویل باشه
(اگه هم نخوای قبلی ها رو بازی کنی که اصن هیچی، نمیخواااد نگران باشی :D)

HGY007

کاربر سایت
Sep 27, 2016
13
نام
mamad
بعیده همچین کاری کنن
احتمالا یه سری چیزها از داستان هاشون بگن ولی کلا محدود میشه به ایستراگ و اگه ندونی کامل متوجه شون نمیشی که بخواد اسپویل باشه
(اگه هم نخوای قبلی ها رو بازی کنی که اصن هیچی، نمیخواااد نگران باشی :D)
نه اتفاقا شروع کردن از پایین دارم میام بالا . shadow dragon و sov رو بازی کردم . ولی انصافا ۴ ماه وقتی نیست که بشه ۱۳ تا فایرامبلم رو تموم کرد . امیدوارم در حد همون ایستراگ که میگی باشه که اگه بدونی میدونی اگه ندونی نه .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نه اتفاقا شروع کردن از پایین دارم میام بالا . shadow dragon و sov رو بازی کردم . ولی انصافا ۴ ماه وقتی نیست که بشه ۱۳ تا فایرامبلم رو تموم کرد . امیدوارم در حد همون ایستراگ که میگی باشه که اگه بدونی میدونی اگه ندونی نه .

نه احتمالا در همون حده
منم شاید از پایین که نه
ولی از Geanalogy ها استارت بزنم

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
توی آخرین پادکست نیت دی هیت، نیت مجددا گفت ریمیک هولی وار در دست ساخت هست و آخر 2023 یا اوایل 2024 عرضه میشه. خلاصه اینکه اینگیج رو به عنوان پیش غذا بزنید به بدن تا غذای اصلی از راه برسه.

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام ببین قبل این کار با من مشورت میکردی دیگه. اولین بازی که باید بازی کنی درسته که عنوان شادو دراگون هست ولی باتوجه به اینکه یه ریمیک کامل داره دیگه نیازی به انجام سه عنوان اولی نیست
ببینید عنوان شادو دراگون بعد عنوان گایدن ریمیک میشه و داستان بوک دو هم اضافه میشه همین بوک دو یه عنوان مجزا داره برای کنسول دی اس خود شادو دراگون هم همینطور
در نتیجه شما لازمه که انجام فایر امبلم اصلی که کاراکتر اصلیش مارس هست رو موکول کنید به دو تا عنوان دی اس
که چون گرافیک جدید تری دارن بهتره که موکول بشه برای بعد
دومین عنوان هم که عنوان مورد علاقه منه یعنی گایدن با نقش پردازی آلم که همین عکس آواتارمم هست خودش بهترین ریمیک رو داره و عنوان اولتیمیت و نهایی کنسول 3DS هست اینم باید موکول بشه به آخر
پس برای شروع باید برید سراغ ژنولوژی آف وار به رهبری سیگورد که بی نهایت لذت بخشه داستانش هم خیلی باحاله حالت استراتژیک هم پیدا کرده توی این نسخه بعد این نسخه باید عنوان تراسیا۷۷۶ که ادامه همین ژنولوژی هست و لرد بازی هم کسی نیست جز شاهزاده لیف خوشتیپ و دوست داشتنی بعد اون میتونید سراغ سه گانه عناوین گیم بوی برید که بایندیگ بلید و بلیزینگ اسوورد و سنگ مقدس هستند سومی کاملا تکی و مجزا هست ولی دو تای اولی حالت سری دارن فلش بک هست بلیزینگ اسوورد.
بعدش مسیر روشنایی و سپیده روشنایی
و بعد هم میتونید awakening و fates و نهایتا شادو آف والنتیا که ریمیک گایدن هست و بعد هم three houses
واریورز 3ds رو هم به کل فراموش کنید چون اصولا یه اسپین آف ضعیف و حاشیه ای هست سبکشم که ربطی به فایر امبلم نداره
بازم هر سوال و راهنمایی خواستید بگید در خدمتم

HGY007

کاربر سایت
Sep 27, 2016
13
نام
mamad
ممنون بابت راهنماییت . three houses و three hopes رو البته بازی کردم
بعدش دقیقا متوجه نشدم درمورد بازی های مارث چی گفتی . این shadow dragon که من بازی کردم نسخه ds بوده . ds بغیر از شدو دراگون و new mystery of the emblem مگه نسخه دیگه ای هم داره ؟
من برام مهم نیست که یه نسخه با گرافیک امروزی تر بازی کنم و بعدش پشت سرش برم سراغ یه نسخه قدیمی مثل genealogy گرافیکش اذیتم نمیکنه
عکس پروفایلتم اصلا متوجه نشده بودم آلمه

• Like
Reactions: Faruk and Z-fan

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
ممنون بابت راهنماییت . three houses و three hopes رو البته بازی کردم
بعدش دقیقا متوجه نشدم درمورد بازی های مارث چی گفتی . این shadow dragon که من بازی کردم نسخه ds بوده . ds بغیر از شدو دراگون و new mystery of the emblem مگه نسخه دیگه ای هم داره ؟
من برام مهم نیست که یه نسخه با گرافیک امروزی تر بازی کنم و بعدش پشت سرش برم سراغ یه نسخه قدیمی مثل genealogy گرافیکش اذیتم نمیکنه
عکس پروفایلتم اصلا متوجه نشده بودم آلمه
خواهش میکنم دوست من
اولین عنوان فایر امبلم همون شادو دراگون هست که اشاره آنتاگونیست اصلی بازی مدیوس هست البته همه آتیش ها از گور اون گارنیف لعنتی بلند میشه که داستانش رو خودتون میدونید. بعد درست کردن این اولین عنوان اینا اومدن نسخه بعدی یعنی دوم بازی رو یه عنوان به اسم گایدن دادن که حول یه افسانه هست که توی یکی از سرزمین های دور دست در غرب سرزمین بزرگ آکانه آ هست به اسم والنتیا بعد موضوع مربوط به اون رو در غالب یه بازی خیلی سنگین ارائه دادن که قابلیت اکسپلور و جهان آزاد داشت بازی که خیلی خیلی سنگین شده بود جزو یکی دو بازی وحشتناک سنگین و پیچیده نسل NES بود این بازی فایر امبلم گایدن و براش یه کارتریج سفارشی ساختن کارتریجش از خود کنسول گرونتر داشت در میومد بعدش دیگه کنسول رو تبدیل کردند به سوپر نینتندو و عنوان سومی شد بازم ریمیک همون شادو دراگون با کمی خلاصه سازی که یه ادامه هم براش درست کرده بودند که شاهزاده هاردین امپراطور هست و داستان ادامه پیدا میکنه دیگه پلات آرکانه آ و مارس کلا بسته میشه تا اینکه برای هر دو تا book که توی عنوان سوپر نینتندو وجود داشت و خلاصه هم بودن دو تا عنوان جداگانه ساخته میشه برای کنسول DS که خیلی مفصل و ریز و جزئیات نه تنها اصلا حذفیات چپتر و کاراکتر نداشته بلکه اضافات هم هست و کاملا باعث شده انجام دادن دو تا عنوان قدیمی شون کار بیهوده ای باشه
گایدن هم که ریمیک جذابش sov هست میاد نهایتا میرسه به ژنولوژی که انگار قراره ریمیکش بیاد بعد انگیج این ژنولوژی واقعا منو درگیر خودش کرد خیلی بازی دلبری هست لامصب حتما بازیش کن توی تاپیک اصلی فایر امبلم من رام ترجمه انگلیسی رو گذاشتم اون بهترین رام موجود هست. ولی درگیرش بشی شاید یک سال هم کافی نباشه برای انجامش مگه اینکه کاملا آگاهانه بازی کنیش و چیزیو از دست ندی کلی سکرت و چیزای مخفی و نکته داره اینکه کی عاشق کی بشه چجوری بشه و کی بشه خودش واسه خودش داستان داره درست ازدواج صورت بگیره ادامه بازی کاملا متفاوت میشه. جوری طراحی شده که سرنوشت بازی از لحاظ کاراکترها متفاوت میشه. کلا بازی عجیبه و اگه ریمیکش بیاد شک ندارم جنون آمیز ترین فایر امبلم کل سری خواهد بود

• Like
Reactions: Z-fan and HGY007

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر