PlayStation Final Fantasy XVI

سازنده
Creative Business Unit III
تاریخ انتشار
June 2023
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
Opera Snapshot_2022-04-08_114535_na.finalfantasyxvi.com.png
Some are kings, some knights, some naught but pawns—but all shall play
.their part in a game guided by the unforgiving hand of fate

-----------------------------------------------------------------------------------

استدیو سازنده: Square Enix Creative Business Unit III
ناشر: Square Enix
کارگردان: Hiroshi Takai
کارگردان خلاق و نویسنده اصلی: Kazutoyo Maehiro
کارگردان هنری: Hiroshi Minagawa
طراح شخصیت ها: Kazuya Takahashi
تهیه کننده: Naoki Yoshida
آهنگساز: Masayoshi Soken
پلتفرم: PS5
تاریخ انتشار: 22 ژوئن امسال (1 ام تیر ماه)

"شخصیت های اصلی"

"کلایو راسفیلد"
1683049798817.png

"جاشوا راسفیلد"
1683049928661.png

"جیل واریک"
1683050245354.png

Opera Snapshot_2022-04-09_165551_na.finalfantasyxvi.com.png
"ولیستیا"
Opera Snapshot_2022-04-08_111824_na.finalfantasyxvi.com.png

"آیکون‌ها و دامیننت‌های آن‌ها"

Opera Snapshot_2022-04-08_114149_na.finalfantasyxvi.com.png

"قلمروها های داخل ولیستیا"

Opera Snapshot_2022-04-08_113134_na.finalfantasyxvi.com.png
Opera Snapshot_2022-04-08_113350_na.finalfantasyxvi.com.png

"تریلر معرفی بازی"

Opera Snapshot_2022-04-08_114842_na.finalfantasyxvi.com.png

.تمامی اطلاعات پست اول توسط Reza.zareei ترجمه شده است.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

bruh

تیمش خداست

ملت خیلیا اینجا هنوز با اعجوبه شماره 14 آشنا نیستن چون آنلاینه و به صورت پیش فرض بازی آنلاین رو بد میدونن (هرچند ممکنه بعضیا الان خلافش رو بگن ولی حرفای قدیمشون یادمه :D ) ولی شماره 14 اگه بهترین شماره کل سری نباشه حتما جز بهتریناست. داستان و شخصیت پردازیی که من تو 14 دیدم تو هیچ FFئه دیگه ای ندیدم تا این حد داستانش خیلی خیلی معرکه و عمیقه

الانم که گفتن نویسنده بازی کار همون بچه های Heavenswardئه که عالیه. یکی از بهترین داستانای سیاسی مذهبیی بود که تو یه بازی دیدم

من به شخصه به همه تضمین میدم که بازی شاهکار در میاد :D

یه نفر بخوای اسم ببری از اسکوئر که هنوز عقل سالم داره همین یوشیه

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دقت کردین یکی از دیالوگای تریلر این بود که «گور بابای کریستال» یا همچین چیزی؟ قشنگ مشخصه دیگه حالشون از اون پروژه Fabula Nova Crytalis (؟) بهم می‌خوره. :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
از ستون های اصلی اسم فاینال فانتزی من فقط داشتن داستان خوب رو تو تریلر دیدم .
چیزی از موزیک خفن آنچنانی ، طراحی کرکتر خفن ، گرافیک خفن ندیدم .
گیم پلی هم نمیدونم چی دربارش فکر کنم . ولی در کل الان حس خوبی ندارم بهش ولی فکر میکنم بازیه خیلی خوبی بشه فقط مجبوریم با خودمون کلنجار بریم یکم و کنار بیایم که چرا اون چیزایی که از یه فاینال میخواستیم توش نیست و همینجوری که هست قبولش کنیم .

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
موزیک خدایی خیلی خوب بود.
---
فعلا کرکتر اصلی بی اسمه تا ببینیم، با اینحال من با طراحی اش مخصوصا پیری هاش شدید حال میکنم. از اون جو مزخرف پانک هم در اومدیم.
یحتمل تا یکی یا دوسال دیگه هم وقت دارن.
فقط امیدوارم زیاد بین تایم لاین ها سوییچ نشیم و صرفا بخش مقدمه بازی باشه.

• Like
Reactions: Sepi_60

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
کلا تریلر گنگی بود، من چیزی که ازش دیدم تلفیق FF با Witcher بود! یه RPG تک نفره غربی تو همون ستینگ و دنیای فانتزی.

اگه بنا به انتخاب بود من یه چیز فانتزی شرقی مثل XII میخواستم، اما XVI اگه داستان و شخصیت پردازی خوبی داشته باشه باهاش اوکیم که انصافی تیم XIV از این نظر عالین! FF14 از نظر داستان و گیم پلی و اینا خیلی خوبه! همینو رو داستانش خوب کار کنن و گرافیکشم بهتر کنن اینجوری نسل قبلی نباشه یحتمل چیز خوبی از توش در بیاد و کم کم فن های معترض رو راضی کنه!

• Like
Reactions: Outer Heaven

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
از اون جو مزخرف پانک هم در اومدیم.
چرا مزخرف ؟ برای تنوع خوبه که سری جو و اتمسفر دیگه ای داشته باشه ولی حال و هوای 7 و به خصوص 13 ( که یه جورایی sci fi fantasy محسوب میشه ) به شخصه برام فوق العاده بود

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
به نظر که داستانش که خیلی خوب میزنه، طرف اول تریلر میگه من ازت محافظت میکنم ولی تا میرسه به آخرش میخواد یارو رو بکشه، هایپ:D
از جو و محیطش هم خیلی خوش ماومد، منو یاد The Last Story میندازه:D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
بازی بیشتر به این MMORPG‌ها شبیه بود. بر منی که FF15 فاجعه بوود، این تغییر قشنگ میزد. هر‌چند از سیستم مبارزاتی بازی که مثل DMC شده، خوشم نیومد ولی در کل اتمسفر بازی رو پسندیدم.

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بازی بیشتر به این MMORPG‌ها شبیه بود. بر منی که FF15 فاجعه بوود، این تغییر قشنگ میزد. هر‌چند از سیستم مبارزاتی بازی که مثل DMC شده، خوشم نیومد ولی در کل اتمسفر بازی رو پسندیدم.

من خیلی نسبت بهش برزخم:D یعنی نه خوشم امده و نه بدم میاد و فکر میکنم بازی بدیه:D منتظرم نمایش های بیشتر بیاد و ببینم چطوری میشه:D داستان خوب باشه ولی نظرم مثبت میشه:D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
تو بازی گویا حداقل ۲ پادشاهی وجود داره. تو بازی اشیائی هستن که بهشون "کریستال" میگن که قدرت زیادی هم دارن و برای هر دوپادشاهی خیلی مهم هستن. مخصوصا توانایی مقاومت این کریستال‌ها در برابر بیماری هستش که از قراری داره تو سراسر کشور گسترش پیدا میکنه.البته اینا تحلیل‌هایی هست که از این تریلر بدست اومده.

There are at least two conflicting kingdoms who possess objects known as crystals. These are powerful objects that hold much importance to both kingdoms, especially in their ability to resist a blight that is seemingly spreading across the land. A dramatic voice says, "The legacy of the crystals has shaped our history for long enough," so it seems the focus will be on somehow destroying these objects or lessening their influence.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
فقط موزیک تریلر از جایی که ایفریت میاد تا آخر...
چقدر سوپر حماسیه...
هر دفعه موهای طنم سیخ میشه... :D:D

خیلی حس فاینال ۳ بهم میداد...
یا اون دراگوون سفید...

خیلی وقت بود دراگوون ِ درست حسابی ندیده بودم...

:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر