Final Fantasy XV

هر گونه صحبت در مورد داستان، شخصیت ها، مراحل و سایر عناصری که سازنده قبل از عرضه در مورد اونها صحبت نکرده رو در تگ اسپویلر قرار بدید.

برای بحث آزاد درباری داستان بازی میتونید وارد تاپیک زیر بشید:

Final Fantasy XV SPOILER THREAD

0sra_746998.jpg

Final Fantasy XV

Publisher:
Square Enix

Developer:
Square Enix Business Division 2

Director:
Hajime Tabata

Producer:
Shinji Hashimoto

Designer:
Tetsuya Nomura

Composer:
Yoko Shimomura

Genre:
Japanese Action-Role Playing

Mode:
Single-Player
Online Co-op

Release Date:

2016 ,November 29
9 آذر 1395

بعد از گذشت یک نسل از سرنوشت نامعلوم Final Fantasy Versus XIII و شخصیت جذاب و گیرای آن ناکتیس لویسیس (Noctis Lucis) بالاخره در کنفرانس چند روز گذشته سونی در نمایشگاه E3 شرکت SE دست از آزار و اذیت گیمرها برداشته و هرچند بعید بنظر می‌رسید اما آقای تتسویا نومورا خالق و کارگردان پروژه Versus از طریق یک پیام ویدئویی به معرفی بازی خود پرداخت. عنوانی که دیگر Versus و بخشی از پروژه XIII نیست و اکنون باید آن را XV و یکی از عناوین اصلی و شماره دار مجموعه بنامیم!

اما تغییرات Versus تنها شامل تغییر نام آن نشده و آنطور که بنظر می‌رسید در طول این سال‌های سکوت نومورا و تیم او بیکار ننشسته و دست به خلق عنوانی زده‌اند که از همه نظر تفاوت بسیار زیادی با نمایش اولیه بازی و طرح‌های پروتوتایپ بازی دارد. تغییرات وسیعی که از داستان تا گیم‌پلی و سبک بازی را شامل می‌شود. البته داستان، شخصیت‌ها، محیط‌ها و به طور کلی پلات داستانی بسیار نزدیک به طرح‌های اولیه بازیست و سازندگان بیشتر دست به ایجاد تغییر و نوآوری در گیم‌پلی، سیستم مبارزات و گرافیک بازی زده‌اند. بنابراین چندان دور از انتظار نیست که بناچار مجبور به معرفی مجدد بازی و نگاهی نو به Final Fantasy XV باشیم!

داستان

متاسفانه هنوز اطلاعات منسجم و کاملی در خصوص داستان XV در دست نیست و سازندگان نیز پراکنده گویی و ایجاد ابهام در قبال داستان خود را ترجیح داده‌اند اما با تمام این تفاسیر می‌توان گفت کریستال‌ها بار دیگر نقش اصلی را در داستان XV ایفا می‌کنند! کریستال‌های قدرت که بنظر می‌رسد SE علاقه بسیار زیادی به آن‌ها دارد!
البته کریستال‌ها اینبار بازیگران پشت پرده داستان XV هستند و بنابر دلایلی نامعلوم میراث باقی مانده از قدرت پیشینیان خلاصه شده در تنها کریستال باقی مانده در جهان است که توسط خاندان Lucis ها نگه داری می‌شود. خاندان Lucis از گذشته با همسایه خود Niflheim سرجنگ و دشمنی داشته‌اند و اکنون با پایان جنگ‌های قدیمی و آغاز دوران جنگ سرد تنها کریستال باقی مانده در میان آن‌ها نقطه اتکا و امید برای برقراری صلح است. حکومت Lucis با کمک گرفتن از قدرت کریستال بزرگ مانعی جادویی به دور سرزمین‌های تحت اختیار خود قرار داده است که مانع از نفوذ نیروهای متخاصم می‌شوم. اما نه تا ابد!

ارتش Niflheim آماده شعله ور کردن آتش جنگی است که آینده شخصیت‌های داستان را دربر خواهد گرفت. نیروهای Niflheim موفق به شکستن حصار قدرت کریستال شده و اکنون صلح پایان یافته است.

داستان XV روایت گر زندگی فرمی مدرن از یاکوزاهای ژاپنی همراه با ارجاعات بسیار زیاد به نمایشنامه‌های شکسپیر، خصوصا رومئو و ژولیت، است.

شخصیت‌ها

Noctis Lucis Caelum

6VnfIZq.jpg

ناکتیس لویسیس (Noctis Lusic این نام در زبان لاتین با غلط املایی به معنی روشنایی شبانه است)، شخصیت خشک و مغموم داستان که غم و اندوه از کودکی با وی عجین شده است. او وارث مسلم میراث خاندان Lucis هاست. ناکتیس که دوستانش او را Noct صدا می‌زنند دارای قدرت عجیبی است؛ قدرت دیدن نورهای بهشتی. نورهایی که خبر از نزدیکی مرگ دارند. ناکتیس قادر به حس پایان عمر دیگران است.

ناکتیس علاقه‌ای به زندگی سلطنتی و قانون مدار خود ندارد و با نادیده گرفتن قوانین مجمع سلطنتی همانند یک مترود زندگی می‌کند. دلیلی که باعث می‌شود همیشه بار زیادی از مسوولیت بر دوش محافظین و دوستانش که قصد مراقبت از او را دارند قرار گیرد. ناکتیس شخصیتی بی‌پروا و عجول داشته و حس قدرتمندی برای محافظت از کسانی که به او وفادار هستند دارد.

Gladiolus Amicitia

FVzuTCQ.jpg

به عنوان یکی از افراد خانواده Amicitia وظیفه گلادیولوس حمامیت و حفاظت از شکوه و اعتبار خاندان سلطنتی است. گلادیولوس یکی از نزدیک‌ترین دوستان ناکتیس است و دوستی میان آن‌ها فراتر از القاب و خانواده‌هاست. گلادیولوس و ناکتیس رابطه‌ای حتی نزدیک‌تر از برادر تنی دارند. کلادیولوس حفاظت از لوییسیس‌ها را نه از سر وظیفه، بلکه از سر برادری انجام می‌دهد.

Ignis Scientia

J7uR3Mw.jpg

اگنس از همان دوران کودکی و طفولیت هوش و ذکاوتی استثنایی و مثال زدنی داشته و طوری آموزش و تربیت دیده است که روزی یکی از کنسول‌های شاه آینده ناکتیس باشد. اگنس درک و اعتماد بسیار عمیق و زیادی از خود نشان داده و به همین دلیل همیشه از او برای ملتفط کردن روحیه تند و خشن ناکتیس کمک گرفته می‌شود.

Prompto Argentum

5K6psmC.jpg

دوست عیاش و دخترباز ناکتیس از دوران مدرسه. پرومپتو همیشه یک کت بی‌آستین می‌پوشد که خلاف عرف سلطنتی است اما با اینحال همیشه از هیچ تلاشی برای کمک به خاندان سلطنی مضایقه نمی‌کند.

Cor Leonis

KpzDL2H.jpg

اسطوره‌ای زنده در فرهنگ و اخلاق سرزمین Lucis، فرمانده لئونیس، که تمام هنر و جنگاوریش در نبرد را پیش کش شاه خود کرده است. لئونیس چندان رابطه خوبی با ناکتیس و دار و دسته‌اش ندارد اما افتخار او به عنوان فرمانده پادشاه باعث می‌شود همیشه مراقب آن‌ها باشد.

ffxv_group.jpg

Regis Lucis Caelum

2fAs1EH.jpg

lYPOktO.jpg

پادشاه حکومت Lucis و پدر ناکتیس.

Stella Nox Fleuret

aiSlm88.jpg

استلا (Stella Nox Fleuret نام و نام خانوادگی این شخصیت در زبان لاتین به معنی ستاره و شمیر است) یکی از اعضای خاندان Fleuret از سرزمین Tenebrae است. استلا دوست دوران کودکی ناکتیس بوده و همانند او می‌تواند اشخاص نزدیک به مرگ را حس کند.

Idola Eldercapt

RwHqPoM.jpg

r858QnA.jpg

پادشاه حکومت Niflheim. نام این شخصیت هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

شخصیت مجهول 1

AIuClhO.jpg

احتمالا یکی از اعضای حکومت Niflheim. در تریلر منتشر از بازی این شخصیت در حال صحبت با Idola دیده می‌‌شود.

شخصیت مجهول 2

siqIyYf.jpg

Ec1Gb7h.jpg

هیچ اطلاعاتی از این شخصیت در دست نیست

شخصیت مجهول 3

RTgarOR.jpg

شخصیت مجهول 4

mtUhsWM.jpg

TG08MDX.jpg

یکی از اشخاص حکومت Lucis که در نمایش بازی کنار Regis دیده می‌شود.

شخصیت مجهول 5

nXNPHUb.jpg

شخصیت مجهول 6

R9bwaul.jpg

zv2XQYD.jpg

مکان‌ها

Lucis

uokupsN.jpg

BVll1BT.jpg

حکومت Lucis متشکل از بخش‌های مدرن و امروزی است که شهرهایی نظیر توکیو و نیویورک را در ذهن تداعی می‌کند و همچین مناطق اسطوره‌ای که هنوز در آن‌ها صدای برخورد شمشیر و جادوگری شنیده می‌شود. Lucis پر از آسمان خراش‌ها و بزرگ راه‌های عریض و طویل است.

Tenebrae

محل زندگی دوست دوران کودکی ناکتیس، استلا. تنها چیزی که درحال حاضر از Tenebrae می‌دانیم این است که در این سرزمین افسانه قدیمی وجود دارد که می‌گوید کسانی که قادر به دیدن "نور" هستند قدرت‌های عجیبی بدست خواهند آورد.

Niflheim

دشمن حکومت Lucis که توسط Idola رهبری می‌شود. حکومت Niflheim برای بدست آوردن آخرین کریستال با سرزمین‌های Tonebrae، Solheim و Accordo وارد نبرد شده است.

Solheim

سرزمینی که مورد تهاجم نیروهای Niflheim قرار گرفته است.

Accordo

سرزمین زیبایی که ما در نمایش بازی شاهد حجوم نیروهای Niflheim به آن هستیم.

7eVkEmI.jpg

گیم‌پلی

گروه شامل سه نفر خواهد بود

ناکتیس لیدر گروه محسوب شده و در صورت مرگ او بازی تمام می‌شود

بقیه اعضای گروه نیز قابل بازی هستند و به راحتی می‌توانید در میان مبارزات بین آن‌ها سوییچ کنید

ناکتیس در مبارزات می‌تواند از Attack، Magic، Linkform، Warp و Summon استفاده کند

از چوکوبو، تانک و وسایل نقلیه موجود می‌توان برای جا به جایی در نقاط مختلف بازی استفاده کرد

XV دارای World Map است و قدرت بسیار بالای کنسول‌های نسل جدید به تیم سازنده اجازه داده است تا به راحتی WM و سفر با وسایل نقلیه را به بازی اضافه کند

برای استفاده از قابلیت Summon ابتدا می‌بایست این موجودات را در بازی شکست دهید. Summon در بازی دارای سیستم جدیدی به نام Rank است و Leviathan بالاترین Rank را خواهد داشت که بنظر می‌رسد اشاره به جثه عظیم آن دارد

ناکتیس در مبارزات از 5 شمشیر مختلف می‌تواند استفاده کند

ناکتیس قادر به پریدن خواهد بود و به نظر نومورا اینکار به طبیعی تر شدن بازی کمک فراوانی می‌کند

XV از تمام قابلیت‌های نشان داده شده در Agni’s Philosophy استفاده می‌کند و سعی دارد تا مرز بین CG و گیم‌پلی را کاهش دهد. همچنین با کمک موتور قدرتمند بازی تیم انیمیشن تمام صحنه‌های نمایشی را به صورت CG ساخته و داخل بازی قرار می‌دهد

ساخت بازی به موتور جدید SE یعنی Luminous منتقل شده است اما نمایش بازی در E3 مربوط به موتور قبلی بازی است. در نتیجه بازی نهای از نظر گرافیک تفاوت بسیار زیادی با نمایش‌های قبلی خواهد داشت

داستان بازی جدی، غمین و بسیار تیره و تار است اما با این حال شوخی و صحنه‌های کمیک نیز بخشی از آن است. تم بازی در یک نگاه لحظه‌های شاد و فرح بخش در اوج تراژدی و سرخوردگی است!

نومورا علاقه‌ای به ساخت یک فضای کاملا مدرن و یا افسانه‌ای ندارد. در XV ما با تلفیقی از فضاهای مدرن شهری نظیر شینجوکو با سرزمین‌های افسانه‌ای هستیم که تم مورد علاقه نومورا است

المان‌های زیادی از عناوین قبلی FF در XV حضور خواهند داشت. به عنوان مثال باهاموث و Leviathon از FFVII و FFVIII به XV آمده‌‌اند و نومورا آن‌ها را طراحی مجدد کرده است

XV ممکن است تبدیل به یک سری شده و شماره‌های دیگری از آن نیز منتشر شود

نومورا در حال بررسی احتمال اضافه کردن ویژگی‌های آنلاین به بازی است. co-op آنلاین از اهداف مورد نظر سازندگان است

SE بدنبال گسترش دادن سری FF بر روی کنسول Vita است و احتمال عرضه یک عنوان فرعی از دنیای XV برای کنسول Vita بسیار بالا و در دست بررسی است (TGS)

سکوت خبری در قبال پروژه Versus به اتمام رسیده و از این پس SE اطلاعات بیشتری را در خصوص XV با علاقه‌مندان به اشتراک خواهد گذاشت

نمایش بعدی و کامل‌تر بازی در نمایشگاه TGS در تاریخ 21 سپتامبر سال جاری خواهد بود

اثر

Yuki Matsuzawa
rxqy_15250894_1710158779301439_1696406686293575967_o.jpg

Opencritic :
Your Source for the Critical Reception of Video Games.

(Metacritic(PS4 :
Final Fantasy XV

(Metacritic(XB One :

Final Fantasy XV

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
قسمتی دیگر از مصاحبه ی نومورا در پارتی DKS3137

نومورا در این پارتی یک بار دیگر اعلام کرد که Versus عنوان انحصاری PS3 خواهد بود.همچنین به تعدادی دیگر از سوالات پاسخ داد که متن انها به این شرح است:

1_ما صحنه ای را دیدم که شخصیت زن ( دختر دامن پوش) به یک نقاشی نگاه می کند. ایا این نقاشی چیز مهمی است؟
نومورا: این نقاشی چیزی است که من می خواهم قسمتی از بازی باشد. در واقع ان صحنه ای که شما دیده اید طولانی تر است.بعد از ان صحنه دو شخصیت ( پرنس و دختر دامن پوش ) گفتگوی خود را شروع می کنند و نام انها نیز در همان جا اشکار میشود.

2_ایا تریلر هایی که در TGS امسال پخش خواهند شد همراه با صداگذاری هستند؟
نومورا: ما هنوز روی صداگذاران تصمیم جدی نگرفتیم. بنابر این به احتمال زیاد در TGS امسال تریلر ها را به زیر نویس خواهید دید.

3_ایا دختر دامن پوش مهمترین شخصیت زن بازی است؟ ایا او همان کسی نیست که قبلا با پرنس می جنگید؟
نومورا: بله. او مهمترین شخصیت زن بازی است.اگر مردم قبلا نیز کارهای مرا دیده باشند متوجه شده اند که جزییات کمی برای شخصیت های زن قایل می شوم. ولی او مهمترین شخصیت زنی است که در بین تمام کارهای من از برجستگی و اهمیت بیشتری برخوردار است. او با همه ی زن های فاینال فانتزی متفاوت است.

4_ایا این بدین معنی است که او از جانب دشمن می باشد؟ ایا او توانمند و قوی است؟
نومورا: هنوز نمی توانم جزییات را در این مورد بگویم.شخصیت او بسیار زنانه است و تمام حرکت های او بر طبق اصول و اعتقاداتش بنا شده.

5_ایا شخصیت های مردی که قبلا نشان داده شدند با پرنس دوست هستند؟
نومورا: بله. انها شخصیت های فرعی بازی هستند که در کنار پرنس حضور دارند. انها همیشه با هم هستند. انها از همان ابتداي بازي زوارد خط داستاني ميشوند.

7_ چه چیزی باعث بوجود امدن همکاری شما با Roen شد؟
نومورا: من می دانستم که طراحی لباسها ظرایف خاصی دارد که وقت ما را به شدت می گرفت. ما زمان خیلی زیادی تا عرضه این بازی فرصت نداریم و چون این بازی بر پایه ی واقعیت بنا شده است من تصمیم گرفتم که کار طراحی لباس ها را به شرکتی که همیشه مدل های روز را تولید میکند واگذار کنم.

8_ ایا پوشش و لباس های زیادی در FFXIII Versus وجود دارد؟
نومورا: طراحی لباس ها هنوز تمام نشده و در حال اجرا است. لباس هایی که در اسکرین شات های جدید نمایش داده شده اکنون از Roen قابل دسترسی می باشند.

9_ این بازی بر اساس واقعیات است. به نظر شما بازیباز چه احساسی با این بازی خواهد داشت؟
نومورا: گیمر ها در دنیایی بازی خواهند کرد که ما سعی کردیم ان را بر اساس شینجوکو ( یکی از مناطق توکیو) بسازیم. اما ظاهر شهر مانند شهر ایتالیا است. مناظر طبیعی بسیار زیادی نیز در بازی خواهند بود. من خودم حس میکنم که در حال ساخت فاینال فانتزی 7 هستم. تیمی که من با انها كار مي كنم شامل اعضا زيادي از تيم FFVII و FFVIII و KH هستند.

با تشكر:clover:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ایول نومورا!:love:

به افتخار نومورا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!:love:

پ.ن:دوستان نظرتون چی هست که Skirt Girl دشمن Prince هست ولی بعد اینجوری :love: میشن؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مجله معروف و مشهور و ... دنجکی یک مصاحبه خیلی جالب و متفاوتی رو با استاد نومورا , کارگردان و ظراح شخصیت Versus انجام داده که حاوی اطلاعات مهمی از گیم پلی بازی و روابط بین کارکتر هاست که بدون شک خواندن آن برای تمامی افراد خالی از لطف نیست:

*کمی از روند رشد کارتون برای ما توضیح بدید , آیا ما تو سال 2009 بلاخره میتونیم Versus رو بازی کنیم؟

پروژه ساخت Versus سالهاست که کلید خورده , ولی حدود دو سال هست که به صورت جدی داره روی Versus کار میشه و الان هم تیم ما سخت دارن روی این عنوان کار میکنند.اما در مورد زمان انتشار بازی من نمیتونم زمان مشخصی رو مشخص کنم , چون ما هر وقت که از نتیجه کار راضی باشیم بازی رو منتشر میکنیم , من خیلی خوشحالم که میتونم بگم که کار Versus داره به خوبی پیش میره و شاید بازی تو سال 2009 منتشر بشه.البته اگه خودشم حاظر نشه بدون شک برای نشون دادن بازی یک Playable Demo رو خواهیم داشت.

*شما میگید چند سال هست که این پروژه کلید خورده ولی چرا حدود دو سال هست که داره به صورت جدی رو بازی کار میشه؟

در اپتدا ایده ساخت بازی تو ذهن من شکل گرفت ولی من نمیتونستم کاری بکنم چون خودم و تیمم در حال کامل کردن KH2 برای اروپا بودیم و از طرفی باید منتظر تکمیل موتور بازی میشدیم.

*آیا Engine ای که Versus باهاش ساخته میشه همون Crystal Tools هست؟

بله موتور بازی همون CT هست , اما ما به دلیل سبک Versus مجبور شدیم که تغییراتی رو تو این موتور ایجاد کنیم.البته خیلی اندک.

*از سخت افزار PS3 راضی هستید؟آیا کار با PS3 خیلی سخته؟

من در اپتدا میخواستم Versus رو برای PS2 بسازم ولی وقتی قدرت کنسول PS3 رو دیدم , تصمیم گرفتم که بازی رو برای PS3 بسازم.قدرت PS3 به ما این اجازه رو داده تا تمامی ایده های خودمون رو تو بازی بیاریم.من از مدل هایی که بر اساس سخت افزار PS2 ساختم اصلا راضی نبودم ولی الان خیلی از کارم راضی هستم.کار با سخت افزار PS3 هم سخت نیست , فقط متفاوت با کارهای قبلیتون هست به این معنی که شما باید تمامی روش ها قبلیتون رو کنار بزارید و با سخت افزار جدید PS3 مچ بشید.

*اما سوال اصلی من از شما این هست که Versus دقیقا چه سبکی هست؟ آیا یک Action در سبک Hack & Slash هست یا Action-RPG یا شایدم یک بازی مثل FFVII Crisis Core؟

Versus یک بازی اکشن با المان های RPG هست.اما یک H&S محض نیست!

*یعنی دقیقا چه جوری؟ چون ما تو بازی شخصیت های دیگه ای به جز Prince هم دیدیم.آیا ان ها قابل بازی کردن هستند؟

اعضای گروه "شاهزاده" از اوایل بازی همراهش هستند و قابل بازی کردن هم هستند.اما نه به سبک بازی های RPG .یعنی Versus اینجوری نیست که شما تو مبارزات بتونید همه کارکتر ها رو کنترل کنید , ولی میتونید با ان کارکتر ها هم بازی رو به جلو ببرید!(؟) بزارید وقتی که خودتون Trailer های گیم پلی بازی رو که دیدید متوجه بشید که دقیقا سبک بازی چه جوریه!

*دشمن Prince کی هست؟میشه در رابطه با ارتباط این بازی با FFXIII توضیح بدید؟

این سوال شما الان نمیتونم جواب بدم!

*Skirt Girl اول جزو دشمنان Prince معرفی شد ولی الان ما ان رو در حال صحبت با Prince میبنیم.آیا واقعا دختر دامن پوش دشمن شاهزاده هست؟

خوب ادم ها میتونند عوض بشن!

*یکم در مورد طراحی کارکتر ها توضیح بدید.

تمامی کارکتر هایی که من تو Versus خلق کردم خاص هستند و شما مثل ان ها رو تو هیچ FF دیگه ای ندید.از همه مهم تر هم Skirt Girl هست.من واقعا روی شخصیت و طراحی این کارکتر وقت گزاشتم و مطمئن باشید که بهترین دختری هست که تو تمام FF ها دید!()
در نظر اول شاید اعضای گروه Prince شبیه گروه Originization در KH و حتی گروه Turks در FFVII به نظر بیان ولی وقتی که خود بازی رو تجربه کنید به طور حتم متوجه تفاوت انها با بقیه کارکتر ها میشید.

*آیا کارکتر های دیگه ای هم به جز این هایی که دیدیم در بازی حظور دارند؟

بله.100%!

*میشه اسم کارکتر ها رو الان بگید؟

به هیچ وجه! من میخوام خودتون اسم انها رو متوجه بشید چون نحوی معرفی کارکترها تو Versus خیلی مهم و جذابه!

*من به عنوان کسی که از اپتدا اخبار بازی رو دنبال میکرده و همه Trailer های بازی رو دیده , به نظرم میرسه که سعی میشه Versus بسیار نزدیک به FFVII طراحی بشه .حتی راننده Prince خیلی شبیه اعضا گروه Turks هست , مخصوصا نوع لباسش که منو یاد Reno میندازه.نظر شما در این رابطه چی هستش؟

راستش منم خودم موقع ساخت Versus این احساس رو دارم که دارم روی FFVII کار میکنم.البته این به این دلیل نیست که ما به عمد سعی کردیم که Versus رو شبیه FFVII طراحی کنیم.اما میتونم بگم که جو تاریک و سرد FFVII تو Versus هم وجود داره.

*آیا تو Versus هم مثل همه FF های دیگه رمنس وجود داره؟ آیا Prince عاشق کسی میشه؟

رمنس که بدون شک تو تمامی FF ها وجود داره و یکی از بخش های جدایی ناپذیر FF ها به حساب میاد.منم فقط میتونم بگم که Versus هم از این قاعده مستثنی نیست.

*در مجموع فکر میکنید که FFVersusXIII به عنوان موفقی تبدیل بشه؟

من و تیمم داریم همه تلاشمون رو میکنیم تا Versus , در خور نام FF باشه و به یک عنوان محبوب و پر طرفدار تبدیل بشه.

*ممنون که وقتتون رو به ما دادید و به سوالات ما جواب دادید.

ممنون.منم خیلی خوشحال شدم که میهمان شما بودم!(احتمالا چتر مجله بوده!)

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
ایول نومورا!:love:

به افتخار نومورا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!:love:

پ.ن:دوستان نظرتون چی هست که Skirt Girl دشمن Prince هست ولی بعد اینجوری :love: میشن؟
نه من میگم همش نقشه س! با توجه به این:

آیا تو Versus هم مثل همه FF های دیگه رمنس وجود داره؟ آیا Prince عاشق کسی میشه؟

رمنس که بدون شک تو تمامی FF ها وجود داره و یکی از بخش های جدایی ناپذیر FF ها به حساب میاد.منم فقط میتونم بگم که Versus هم از این قاعده مستثنی نیست.

پرنس عاشق این دختره میشه و بعد این دختره از احساساتش سوء استفاده میکنه!!!!!!!!!!!!:evil:
من دقیقا متوجه این جمله ش نشدم:
اینجوری نیست که شما تو مبارزات بتونید همه کارکتر ها رو کنترل کنید , ولی میتونید با ان کارکتر ها هم بازی رو به جلو ببرید
:confused::eek:

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یعنی به این زودیها منتظر نمایشی نباشیم :(
ماکان بالاخره خبری هم از اون آهنگی که قبلا صحبتش بود نشد :(

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اینجوری نیست که شما تو مبارزات بتونید همه کارکتر ها رو کنترل کنید , ولی میتونید با ان کارکتر ها هم بازی رو به جلو ببرید

اگه دقت کرده باشی گروه Prince سه چهار نفره هست , یعنی به غیر از خودش سه نفر دیگه هم هستند.منظورش این هست که این سه نفر هم قابل بازی کردن هستند ولی نه به این صورت که مثل بازی های RPG همشون تو یک مبارزه حظور داشته باشند.مثلا ممکن هست که تو یک مرحله خاص , مرد صورت زخمی , قابل بازی کردن باشه یا ... .

ماکان بالاخره خبری هم از اون آهنگی که قبلا صحبتش بود نشد

نه!!

پ.ن:راستی محمد من منظورت از ان پیغام رو نفهمیدم! پیغام خصوصی هم دادم ولی جواب ندادی!

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
طراح بازي فاينال فانتزي 13 به طور رسمي خبر از آمدن اين بازي در سال 2008 و همچنين يك دمو قابل بازي از آن را داد.

سري بازيهاي Final Fantasy از بازيهاي قديمي و سابقه دار در زمينه بازيهاي نقش آفريني (RPG) به حساب مي آيند و داراي طرفداران و شهرت بسياري در سراسر جهان به ويژه ژاپن هستند و نسخه هاي مختلف از اين سري بازي معمولآ فروشهاي نجومي و چند ميليوني را در سراسر جهان دارند.
نسخه جديد بازي كه داستانهاي جديدي را روايت خواهد كرد Final Fantasy 13 خواهد بود كه اولين بار طي كنفرانس سوني در سال 2005 در نمايشگاه E3 معرفي شد و تريلري از آن به نمايش در آمد.
از آن پس تا كنون اطلاعات كمي از اين بازي منتشر شده و تنها به معرفي چند شخصيت و داستان كمي از بازي و تعدادي تصوير محدود مي شود. از اين رو بسياري اعتقاد داشتند كه اين بازي احتمالآ در سال 2009 به جاي 2008 منتشر خواهد شد ولي مجله Famitsu در مصاحبه اي كه با آقاي تتسويا نومورا , يكي از طراحان و سازندگان اصلي بازي , داشت در خصوص تاريخ عرضه بازي از ايشان قول عرضه بازي در سال 2008 را گرفت. همچنين آقاي نومورا گفت كه آنها قصد دارند قبل از عرضه بازي دمويي از بازي را جهت تست سيستم جديد مبارزات در بازي توسط طرفداران , از طريق PlayStation Network عرضه كنند.
در مجموع بازي Final Fantasy XIII يكي از بزرگترين بازيهاي سال جاري ميلادي به شمار مي رود و بي شك در كنار عناويني نظير MGS4 و Tekken 6 جزو يكي از بزرگترين بازيهاي انحصاري Third Party كنسول PS3 قلمداد مي شود و توسط شركت Square Enix براي اين كنسول عرضه خواهد شد.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
[FONT=Times New Roman (Arabic)]راستش من اول فكر ميكردم اسم Prince Versusو بعدا" [FONT=Times New Roman (Arabic)]فهميدم Prince بوده [FONT=Times New Roman (Arabic)]است[/FONT][/FONT][/FONT]
final fantasy versus [FONT=Times New Roman (Arabic)]بهترين سي جي را داشت كه خيلي زيبا بود؟ [/FONT]

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
Rsident evil & final fantasy

[FONT=Times New Roman (Arabic)]Rsident evil final fantasy بوده كه هميشه سرنوشت كنسول ها تاثير داشته است![/FONT][FONT=Times New Roman (Arabic)]
[/FONT][FONT=Times New Roman (Arabic)]كم وزياد شدن اين بازي ها به معني كم وزياد شدن فروش كنسول ها هست؟[/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]
[/FONT]

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
Rsident evil & final fantasy

[FONT=Times New Roman (Arabic)]Rsident evil final fantasy بوده كه هميشه سرنوشت كنسول ها تاثير داشته است![/FONT]
[FONT=Times New Roman (Arabic)]كم وزياد شدن اين بازي ها به معني كم وزياد شدن فروش كنسول ها هست؟[/FONT]
دقیقا! البته بازیهای دیگه ای مثل mgs و mc و... هستن هان!!!!;)
من که عاشق هر دوتاشونم به خصوص ff:love:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
طراح بازي فاينال فانتزي 13 به طور رسمي خبر از آمدن اين بازي در سال 2008 و همچنين يك دمو قابل بازي از آن را داد.

سري بازيهاي Final Fantasy از بازيهاي قديمي و سابقه دار در زمينه بازيهاي نقش آفريني (RPG) به حساب مي آيند و داراي طرفداران و شهرت بسياري در سراسر جهان به ويژه ژاپن هستند و نسخه هاي مختلف از اين سري بازي معمولآ فروشهاي نجومي و چند ميليوني را در سراسر جهان دارند.
نسخه جديد بازي كه داستانهاي جديدي را روايت خواهد كرد Final Fantasy 13 خواهد بود كه اولين بار طي كنفرانس سوني در سال 2005 در نمايشگاه E3 معرفي شد و تريلري از آن به نمايش در آمد.
از آن پس تا كنون اطلاعات كمي از اين بازي منتشر شده و تنها به معرفي چند شخصيت و داستان كمي از بازي و تعدادي تصوير محدود مي شود. از اين رو بسياري اعتقاد داشتند كه اين بازي احتمالآ در سال 2009 به جاي 2008 منتشر خواهد شد ولي مجله Famitsu در مصاحبه اي كه با آقاي تتسويا نومورا , يكي از طراحان و سازندگان اصلي بازي , داشت در خصوص تاريخ عرضه بازي از ايشان قول عرضه بازي در سال 2008 را گرفت. همچنين آقاي نومورا گفت كه آنها قصد دارند قبل از عرضه بازي دمويي از بازي را جهت تست سيستم جديد مبارزات در بازي توسط طرفداران , از طريق PlayStation Network عرضه كنند.
در مجموع بازي Final Fantasy XIII يكي از بزرگترين بازيهاي سال جاري ميلادي به شمار مي رود و بي شك در كنار عناويني نظير MGS4 و Tekken 6 جزو يكي از بزرگترين بازيهاي انحصاري Third Party كنسول PS3 قلمداد مي شود و توسط شركت Square Enix براي اين كنسول عرضه خواهد شد.
سینا جون مطالب سایت های دیگه مثل FF.IR رو کپی نکن!! غیر قانونی هست.;)

در ضمن این خبر ماله 2 سال پیش هست! و اصلا 2008 تموم شد رفت!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر