Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
چرا نمیشه بدون وی پی دانلود کرد؟ قبلا این مشکل رو نداشت. را ه حلی داره؟ سرعت دانلود با وی پی خیلی کمه
نه راه حل دیگه ای نداره.
چارش سایتهای دانلود ایرانیه که من ندیدم جایی آپدیت های جدید بزاره.

اسکویر واقعا این لانچر داغون به هیچ جاش نیست، سالهاست ملت باهاش مشکل دارن ولی هیچ کاری نمیکنه.
حتی EA پارسال لانچر Swtor حذف کرد وکاملا تحت استیم کردش.
امیدوارم یکروزی حداقل نسخه استیم اینطور بشه.

آخرین ویرایش:

Absolute

کاربر سایت
Jul 24, 2021
1
سلام دوستان, من الان حدود 2 ماهه دارم سعی میکنم اکانت درست کنم ولی همیشه اررور i2501 میده, تمام راه حل هایی که بود امتحان کردم نشد (با وی پی ان و بدون وی پی ان, ریجن های مختلف, با نت گوشی, با 5 تا بروزر مختلف) کسی نمیدونه راهش چیه؟ برای استیم.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
سلام دوستان, من الان حدود 2 ماهه دارم سعی میکنم اکانت درست کنم ولی همیشه اررور i2501 میده, تمام راه حل هایی که بود امتحان کردم نشد (با وی پی ان و بدون وی پی ان, ریجن های مختلف, با نت گوشی, با 5 تا بروزر مختلف) کسی نمیدونه راهش چیه؟ برای استیم.
سلام دوست عزیز
من متاسفانه روی استیم بازی نمی‌کنم و برای همین نمی‌تونم کمکی انجام بدم.
ولی دوستان دیگر بازی کردند، عجیب هست که کسی ریپلای نکرده روی صحبت شما 🤔🤔🤔

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
فقط باید vpnهای مختلف تست کنی ،هیچ راه دیگه ای نداره.
برای ریجن خاصی مثل روسیه میخوای بسازی؟
اون کشوری که موقع ساخت اکانت انتخاب میکنی باید با ریجن VPN یکی باشه.

اگه نه برات مهم نیست که ریجن کجا باشه، میتونی بدی یکی دیگه برات بسازه.
من اروپا، آمریکا میتونم بسازم، چون فعلا vpn روس ندارم، اگه خواستی پی ام بده برات ردیف کنم.
برای چندتا از بچه های دیگه هم ساختم، کلا این مرحله از بازی خیلیهارو فراری داده، اسکوئر هم به هیچ جاش نیست.
اما خب تا اونجایی که نسخه روس با این قیمت ماهانه به ماها میده، من ناراحتی از این بابت ندارم، فقط یکم حوصله میخواد این اولش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Inoeex

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
… با این طرح جدید … نمی‌دونم که می‌تونم امیدی داشته باشم که Endwalker رو بازی کنم یا نه 😑😑😑
حالا جدا از این طرح و داستان هاش، جایی رو می‌شناسید که بشه Endwalker رو ازش تهیه کرد؟ من روی ویندوز بازی می‌کنم و استیم هم ندارم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
… با این طرح جدید … نمی‌دونم که می‌تونم امیدی داشته باشم که Endwalker رو بازی کنم یا نه 😑😑😑
حالا جدا از این طرح و داستان هاش، جایی رو می‌شناسید که بشه Endwalker رو ازش تهیه کرد؟ من روی ویندوز بازی می‌کنم و استیم هم ندارم.
اینترنت میگی؟
همیشه یک راه پیدا میشه، نگران نباش.
مثل همیشه یک سری طرح جدید دارن برای چپاول کردن پول ملت، آخرش هم هیچی.

برای ویندوز نسخه استاندارد 40 دلاری میشه.
از خود سایت باید بخری.
Capture.JPG

سایت واسطه ای که خرید دلاری انجام بده یا کسی پیدا کن برات بخره.

yopi_rd

کاربر سایت
Jul 28, 2021
1
فقط باید vpnهای مختلف تست کنی ،هیچ راه دیگه ای نداره.
برای ریجن خاصی مثل روسیه میخوای بسازی؟
اون کشوری که موقع ساخت اکانت انتخاب میکنی باید با ریجن VPN یکی باشه.

اگه نه برات مهم نیست که ریجن کجا باشه، میتونی بدی یکی دیگه برات بسازه.
من اروپا، آمریکا میتونم بسازم، چون فعلا vpn روس ندارم، اگه خواستی پی ام بده برات ردیف کنم.
برای چندتا از بچه های دیگه هم ساختم، کلا این مرحله از بازی خیلیهارو فراری داده، اسکوئر هم به هیچ جاش نیست.
اما خب تا اونجایی که نسخه روس با این قیمت ماهانه به ماها میده، من ناراحتی از این بابت ندارم، فقط یکم حوصله میخواد این اولش.
salam bara manam misazi dashi ? discord yopi#5098

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
اینترنت میگی؟
همیشه یک راه پیدا میشه، نگران نباش.
مثل همیشه یک سری طرح جدید دارن برای چپاول کردن پول ملت، آخرش هم هیچی.

برای ویندوز نسخه استاندارد 40 دلاری میشه.
از خود سایت باید بخری.
View attachment 218879

سایت واسطه ای که خرید دلاری انجام بده یا کسی پیدا کن برات بخره.
بله نت رو می‌گم، البته فکر‌ کنم تا بخواد انجام بشه ما حداقل پایان داستانی که شروع شده رو خواهیم دید.

چون یوشی‌پی گفته بود از ۶/۱ به بعد داستان جدیدی شروع میشه و ما هم همراه جدیدی خواهیم داشت که من تقریبا مطمئنم که منظورش کی هست. کسی که توی ۵/۳ بهش قول دادیم در ماجراجویی ها و سفر ها با خودمون ببریمش 🙌🏻
صرفا چون نمیخوام اسپویل بشه اسم نمی‌برم.

ولی حالا نت که جدا، من اول باید سیستمم درست بشه، امیدوارم این شنبه دیگه انجام بشه. ۱۰ روزه که اشتراکم داره می‌سوزه 😑

راستی ریچ و ازمون گلد بازی رو تا کجا رفتند هر کدوم؟ من روی گوشی چون چیزی نصب ندارم نمیتونم توییچ رو باز کنم. کنجکاوم بدونم تا کجا رفتند بازی رو

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من این مشکلو داشتم با عوض کردن براوزر و وی پی ان حل شد. وی پی ان هم با کشوری که انتخاب کردم یکی نبود. اگر براوزرهای مختلفو امتحان کردی نشده. وی پی انتو عوض کن.

v1per2k

کاربر سایت
Aug 10, 2021
3
سلام. من اکانت ساختم ولی چه توی لانچر و چه توی سایت وقتی که میخوام سی دی کی رو وارد کنم که ثبت نام تموم شه بره، ارور i2501 میده. کصم خل شده از بس که تلاش کردم و نشده. هم خودم و هم رفیقم برامون همین ارور رو میده. کسی از دوستان تونسته از این مرحله عبور کنه که بتونه ما رو راهنمایی که چه کاری باید انجام بدیم؟؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
سلام. من اکانت ساختم ولی چه توی لانچر و چه توی سایت وقتی که میخوام سی دی کی رو وارد کنم که ثبت نام تموم شه بره، ارور i2501 میده. کصم خل شده از بس که تلاش کردم و نشده. هم خودم و هم رفیقم برامون همین ارور رو میده. کسی از دوستان تونسته از این مرحله عبور کنه که بتونه ما رو راهنمایی که چه کاری باید انجام بدیم؟؟
100 بار تو همین تاپیک گفتیم این ارور بخاطر vp-n عه
باید vp-n بزنید پراکسی اینام کار نمیکنه یه چیز درست حسابی ویندسی اکسپرسی چیزی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر