Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
انجام دادن کانتنت مربوط به relic weapon ها برای من جالب تر هست از side quest ها.
از نظر من quest های WoW از side quest های 14 جالب تر و جذاب تر بودند.

البته این رو هم باید ذکر کنم که من به جز Bozja که برای shadowbringers بود هیچ کدوم از کانتنت های relic weapon های قبل رو نرفته بودم.
Bozja که به شدت جذاب بود، مخصوصا اینکه zone های بزرگی داشت و همیشه شلوغ و پر از player بود.

هیچ منبع خبری موثقی از این موضوع نیست، تنها چیزی که باعث شده که این موضوع در ذهن افراد شکل بگیره لیست leak شده از Nvidia هست.
هر چند که تقریبا تمام چیزهایی که توی اون لیست بود، تحقق پیدا کرد.
فکر میکنم فقط FF9 و FF Tactics از اون لیست همچنان سرنوشت نامشخصی دارند.

در کل من خوشحال میشم که از 6 تا 10 و حتی 12 رو Remake کنن، چون از حرکت سری FF به سمت اکشن راضی نیستم و برای من مطلوب نیست که از 16 به بعد همشون اکشن باشن و بدتر از اون اینکه در بازی فقط یک شخصیت رو کنترل کنم.
منظورم این نبود که عاشق ساید گوئست ها بودم اتفاقا موقع انجام دادنشون داشتم جون میدادم :D
نمیدونم چی بود فازم میخواستم ساید گوئست ها رو انجام بدم :D

بعد اینکه relic اگه خیلی خوشگل و خفن باشه اتفاقا انجام دادنش حال میده ولی heavensward به نظرم خوشگل تر بودن من واسه 4 تا از جاب هام گرفتم ( در این حد اونموقع ها بیکار بودم :D )
امروز که داشتم relic ها رو میدیدم واقعا heavensward خیلی بهتر از بقیس نمیدونم endwalker قراره چجوری باشن

• Like
Reactions: tirdad666

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
نسخه free trial جدید (البته نمیدونم از کی اینجوری شده من تازه خبرشو دیدم :D)
مثه اینکه کپ لولش شده تا لول 60 محدودیت هاش هم یجورایی انگار یه پلیر روح هستین باهاش فقط میتونین فعلا بازی کنین لظت ببرین:D

خوبه دیگه اگه تازه میخواین بازی رو شروع کنین کلی تو وقتتون و پولتون صرفه جویی میشه
میتونین همه جاب ها رو لول 60 کنین همه relic weapon هایی که تا لول 60 اومدن و همه داستان ها رو برین همه mount خفنا رو بگیرین تا لول 60 کلی محتاوا داره :D خودش 1 سال طول میکشه ( یا بیشتر:D
بعدش تازه شروع کنین به خریدن بازی:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,328
نام
مــاکــان
مثه اینکه کپ لولش شده تا لول 60 محدودیت هاش هم یجورایی انگار یه پلیر روح هستین باهاش فقط میتونین فعلا بازی کنین لظت ببرین:D

خوبه دیگه اگه تازه میخواین بازی رو شروع کنین کلی تو وقتتون و پولتون صرفه جویی میشه
میتونین همه جاب ها رو لول 60 کنین همه relic weapon هایی که تا لول 60 اومدن و همه داستان ها رو برین همه mount خفنا رو بگیرین تا لول 60 کلی محتاوا داره :D خودش 1 سال طول میکشه ( یا بیشتر:D
بعدش تازه شروع کنین به خریدن بازی:D
یه 2سالی هست اینطوریه :D

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
حقیقتا من نمیتونم دوباره بشینم msq های arr رو انجام بدم میدونم اینبار دیگه فوت میکنم :D
و تو اون اکانتم همه رو لول 70 فول مکس گرده بودم منتظر میمونم وقتش بیاد برگردم با اکانت قدیمیه خودم البته پسووردش یادم نیست:D
جالبه ایمیلی هم که زدم یادم نیست☠️ ولی حتما یجوری میشه برش گردوند حالا موقعی که خواستم برگردم پیگیری میکنم

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
خب من تصمیمم رو گرفتم
دارم free trial رو دانلود میکنم
هدفم اینه که بشینم فعلا تا وقتم کمه و پسوورد اکانتم یادم نیست 💀
روزی 20 دقیقه نیم ساعت تا ساله دیگه که وقتم آزاد میشه بازی کنم
همه چیو فول کنم هرچند ممکنه اینبار دیگه مفقود الاثر بشم 💀
بعد ساله دیگه بازی رو کامل بخرم و ادامه بدم

چون تو خواب هم دارم خواب ffxiv رو میبینم نمیتونم تحمل کنم ; (

آخرین ویرایش:

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
من خیلی گرفتار بودم در این مدت و نتونستم نظری بدم
در ضمن جزیره ام هم به Rank آخر رسید و دارم فکر میکنم بعدا در موردش یک پست بذارم و توضیح بدم

خیالت راحت ito کارگردان ff9 هیچ پروژه ی در حال ساخت معرفی شده ای نداره حتما داره روی ریمیک 9 کار می کنه
یه بازی خیلی عجیب غریب این مدت ساخت فقط ولی بله درست میگی شما، خیلی وقت هست که پروژه ی بزرگی کار نکرده اصلا.

خیلی وقته این طوری هست، فکر می کنم از اواخر Stormblood این طوری شد
یه پلیر افسانه ای هست که توی FREE TRIAL همه چیو فول مکس کرده :D
Estelle Bright | FINAL FANTASY XIV, The Lodestone
من بازی رو با ترایال شروع کردم در زمان ARR. اون موقع محدودیت level داشت و اون هم 20 بود و محدودیت زمانیش هم 2 هفته بود.
من توی 2 هفته همه ی job ها رو به 20 رسوندم
حتی crafter ها و gatherer ها رو
خب من تصمیمم رو گرفتم
دارم free trial رو دانلود میکنم
هدفم اینه که بشینم فعلا تا وقتم کمه و پسوورد اکانتم یادم نیست 💀
روزی 20 دقیقه نیم ساعت تا ساله دیگه که وقتم آزاد میشه بازی کنم
همه چیو فول کنم هرچند ممکنه اینبار دیگه مفقود الاثر بشم 💀
بعد ساله دیگه بازی رو کامل بخرم و ادامه بدم

چون تو خواب هم دارم خواب ffxiv رو میبینم نمیتونم تحمل کنم ; (
چه کاریه ؟ خب شما همین وقت رو بذار روی اکانت اصلی خودت
چون یادمه ذکر کرده بودی که مشکلت وقت هست و نه هزینه ی شارژ کردن

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
چه کاریه ؟ خب شما همین وقت رو بذار روی اکانت اصلی خودت
چون یادمه ذکر کرده بودی که مشکلت وقت هست و نه هزینه ی شارژ کردن
میدونی آخه نمیخوام روزی 30 دقیقه وقت بذارم وقتی دارم پول میدم
باید تا اونجایی که میشه پولمو حلال کنم :D

• Like

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
من بازی رو با ترایال شروع کردم در زمان ARR. اون موقع محدودیت level داشت و اون هم 20 بود و محدودیت زمانیش هم 2 هفته بود.
من توی 2 هفته همه ی job ها رو به 20 رسوندم
حتی crafter ها و gatherer ها رو
تا لول 20 خیلی همه چی سریع انجام میشه خب
اینکه بخوای همرو لول 60 کنی ممکنه وسطش فوت کنی
مخصوصا موقع لول آپ کردن gatherer ها😖

آخرین ویرایش:
  • Like

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
میدونی آخه نمیخوام روزی 30 دقیقه وقت بذارم وقتی دارم پول میدم
باید تا اونجایی که میشه پولمو حلال کنم :D
کاملا قابل درک و منطقی هست
تا لول 20 خیلی همه چی سریع انجام میشه خب
اینکه بخوای همرو لول 60 کنی ممکنه وسطش فوت کنی
مخصوصا موقع لول آپ کردن gatherer ها😖

بله درسته اما من این طور یادمه که اون اوایل در ARR، انقدر هم راحت نبود و طول میکشید.
همچنین جون اوایل بازی بود، همون آشنا نبودن به بازی و نبودن اطلاعات و Guide هم مزید بر علت بود.
من این طور خاطرم هست که چندین شب رو نخوابیدم که همه ی job رو به 20 رسوندم وگرنه نمیشد.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
کاملا قابل درک و منطقی هست

بله درسته اما من این طور یادمه که اون اوایل در ARR، انقدر هم راحت نبود و طول میکشید.
همچنین جون اوایل بازی بود، همون آشنا نبودن به بازی و نبودن اطلاعات و Guide هم مزید بر علت بود.
من این طور خاطرم هست که چندین شب رو نخوابیدم که همه ی job رو به 20 رسوندم وگرنه نمیشد.
احتمالا الان مقدار EXP مورد نیاز واسه لول آپ شدن رو کمتر کردن زود تر میشه لول آپ کرد چون من 1 ساعت بازی کردم لول 10 شدم
الان خوبیش اینه که کل مپ بازه میشه همه چیو دید یادمه قبلا باید همه قسمتا رو میرفتیم تا تو نقشه باز بشه
فقط بدیش اینه که اولش که هنوز فقیریم نمیشه با پول تلپورت کنیم همش باید راه برم که وسطش از خستگی شهید میشم 💀

نمیدونستم کدوم سرور برم که انگلیسی بیشتر حرف بزنن ولی چون اسم سرور shiva رو از قدیم زیاد میشنیدم رفتم shiva هرچند اکانت اصلیم تو cerberus بود

• Like

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
احتمالا الان مقدار EXP مورد نیاز واسه لول آپ شدن رو کمتر کردن زود تر میشه لول آپ کرد چون من 1 ساعت بازی کردم لول 10 شدم
الان خوبیش اینه که کل مپ بازه میشه همه چیو دید یادمه قبلا باید همه قسمتا رو میرفتیم تا تو نقشه باز بشه
فقط بدیش اینه که اولش که هنوز فقیریم نمیشه با پول تلپورت کنیم همش باید راه برم که وسطش از خستگی شهید میشم 💀

نمیدونستم کدوم سرور برم که انگلیسی بیشتر حرف بزنن ولی چون اسم سرور shiva رو از قدیم زیاد میشنیدم رفتم shiva هرچند اکانت اصلیم تو cerberus بود
بله خیلی خیلی کم کردن و از اونجایی که بازی رو با یک سری آیتم خوب شروع میکنی، خیلی هم راحت شده.
من یادم هست که همون level های اول، تا زیر 15 خیلی می مردم و همچنین این رو یادم هست که خیلی هم طول میکشید و من دایم در حال انجام FATE بودم.

Shiva فکر کنم توی Light هست درسته ؟
من Omega هستم که فکر میکنم با Cerberus توی Chaos باشند.

• Like

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
یک سوال هم داشتم در باره سرویس اینترنت.
من باید تا چند روز آینده جابجا بشم و دنبال سرویس جدید هستم.
در تمام این سال ها زیتل استفاده میکردم و خیلی هم راضی بودم، برای آدرس جدید هم درخواست زیتل داده بودم.
اما دیروز با من تماس گرفتند و گفتند که در محل جدید من زیتل سرویس نمیده چون تجهیزات کافی ندارند.

احیانا پیشنهادی دارید که هم سرعتش خوب باشه و هم قیمتش مناسب باشه؟
من اسم تک نت رو جدیدا زیاد شنیدم، اما بعد از تماس با این شرکت متوجه شدم که هزینه اش خیلی بالا هست و از طرفی اینکه به هیچ وجه قرارداد زیر یک سال ندارند هم جالب نیست.
اگر سرویس بد بشه از جایی به بعد دیگه نمیشه کاری کرد چون هزینه ی 1 سال رو پرداخت کردی، مودمش هم امانی نیست و باید خریداری کنی که این هم خوب نیست.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
بله خیلی خیلی کم کردن و از اونجایی که بازی رو با یک سری آیتم خوب شروع میکنی، خیلی هم راحت شده.
من یادم هست که همون level های اول، تا زیر 15 خیلی می مردم و همچنین این رو یادم هست که خیلی هم طول میکشید و من دایم در حال انجام FATE بودم.

Shiva فکر کنم توی Light هست درسته ؟
من Omega هستم که فکر میکنم با Cerberus توی Chaos باشند.
shiva میگن سرور غیر رسمی آلمانه که بیشترشون آلمانین ولی 90% انگلیسی حرف میزنن
یادمه همیشه پلیر های باحال و حرفه ای توی رید و دانجن ها واسه سرور shiva بودن واسه همین اونجا ساختم
نمیدونم بخاطر تجربس یا واقعا mob ها ضعیف شدن من با arcanist براحتی تنهایی چندتا fate رو رفتم easy pz

و اینکه 2 سال همش نبودم چقد اکشن هاشون تغییر کرده >_> مثلا یادمه carbuncle هم از همون لولای پایین اتک میزد:-? الان باید یسری تشکیلات انجام بدیم تا واسه 2 ثانیه یه حرکتی بزنه
---
در مورد اینترنت
من سرویسم بخاطر اینکه صاحب خونه از مخابرات سرویس گرفته و جمع آوری سرویس خیلی دنگ و فنگ داشت مجبور شدم همون مخابرات رو ادامه بدم که همونجوری که میدونی خیلی زبالس : )
واسه همین همیشه از ااینترنت ایرانسل استفاده میکنم

• Like

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,101
نام
آریا
ولی حقیقتا هر بار که بازی رو باز میکنم و گوئست ها رو میرم و با mob ها مبارزه میکنم کلی خاطره میاد جلو چشمم، با اینکه شونصد هزار بار تاحالا همه اون مسیرا رو قبلا رفتم، ولی باز چشمام هر دفعه قلب قلبی میشه 😭 😍

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر