Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
اتفاقا من عاشق استورم بلاد بودم تم ژاپنی و عشق من لیز.اول شدو برینگر داشتم کور میشدم از اون جو و درختای بنفش و اسمون... که میدونی منظورم چیه ولی بعدش خیلی قشنگ شد.بعدش معرفی کلاس سامورایی رد میج .شنا کردن و خیلی چیزای که نبود.اگرچه کلاس دنسر و گان برکر هم عالی بود تو شدوبرینگر.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: love master

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اتفاقا من بزرگترین مشکلم همون لیزه هست :)) بدترین شخصیت بازیه برا من

تو استورم بلاد هییییییییچ کاری نکرد هیچ خاصیتی نداشت همه کارا رو ما و بقیه براش انجام دادیم. آخرش ما باس آخرو میزنیم بعد دختره پر رو جلو ما راه میره همه اونو تشویق میکنن اونجا اگه من بودم واقعا با مشت از پشت میزدم به سرش

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
اره اگه تو جنگها باهامون بود خوب بود.ولی رهبر خوشگلیه.و فکر کنم عاشق قهرمان اصلی یعنی خودمون

اینجا که Exarch بیشتر دلداده است.
توی بازی قبلی بله لیز یه میزان خیلی ملموس اما مخفی و زیرپوستی توجه نشون میداد اما Exarch کاملا علنی ابزار علاقه میکنه. حتی توی گزینه ها صحبت کردن باهاش هم توی این پچ آخر یه گزینه بود که میشد انتخاب کرد و خیلی بوی رومنس میداد.
برای من هم Shadowbringers نه تنها بهترین Expansion و بهترین بازی آنلاین هست بلکه جزو 3 تا عنوان FF محبوب برام قرار گرفت، اگر نگم حتی بهترین.
هر 3 شخصیتی که توی این بازی معرفی شدند برای من بی اندازه محبوب هستند:
Emmet-Exarch-Ardbert
استورم بلاد هیچ شخصیت عمیقی نداشت و کاراکترهاش کاملا کلیشه بودند، من به تسویو امیدوار بودم اما اون هم کلیشه شد. اما قبل ترش Heavensward واقعا کاراکترها خوبی داشت و من واقعا از کاراکتر یزل خوشم می اومد، حیف که عمرش قد نداد.

بعید میدونم که هیچ وقت بتونن حتی به این موفقیت و محبوبیت نزدیک بشن توی Expansion های بعدی.

• Like
Reactions: NoctisSasuke

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
استورم بلاد علاوه بر تم ژاپنی خیلی چیزای دیگه رو وارد بازی کرد که نداشتیم.شنا کردن- پرواز کردن- سرزمینای رنگی نسبت به یخی قبلی-کلاس سامورایی و رد میج.الان چون همه چی هست از اول در دسترس شاید زیاد هیجان انگیز نباشه ولی وقتی از روز اول بازی رو خریده بودی و منتظر بسته های جدید .یهو برات خیلی چیزای جالب اورد برای همین خیلی دوستش دارم.جالبه که اسین ها رو تو کره ماه نشون میده و همینطور سیاره مریخ جایی که نبرد نهایی اتفاق میوفته تو فلش بک گایا.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
پرواز با HW اومد

بعد بحث ما یا لااقل من یکی قابلیتایی که با استورم بلاد اومد نیست کلا با داستان و شخصیتاش مشکل دارم هرچقدرم بگید نه و اینا من میگم ایدا بد بود :D

منم واقعا بعید میدونم بتونن نزدیک شدوبرینگرز بشن دیگه این پرفکت بود هیچ جایی برا بهبود نداره من هرچقدر فکر میکنم نمیتونم داستانی بهتر از شدوبرینگرز و شخصیت مقابلی بهتر از Emmet پیدا بکنم

Exarch خیلی باحاله از یه جا به بعد مثل این عاشقای دبیرستانی تو انیمه ها میشه :))

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
Exarch خیلی باحاله.تو رید اولای بازی چقدر دوست داشتم ببینم چی میشه سرنوشتش.که تو شدو برینگر اوردنش.هنوز پچ 5.4 بازی نکردم جالب بود این پچ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اساتید من هرکاری می کنم نمی تونم اکانت بسازم ارور می ده بابت لوکیشن انتخابیم و یا قند شکنم شماها چیکار کردید؟
ریجن استیمت چیه؟
کلا اکانت ساختن برای بازی دردسر داره، اگه ارور داد فرداش امتحان کن درست میشه.

fiery_yurei

عضو جدید
Feb 20, 2021
2
ریجن استیمت چیه؟
کلا اکانت ساختن برای بازی دردسر داره، اگه ارور داد فرداش امتحان کن درست میشه.
منم این مشکل رو دارم خیلی وقته سعی میکنم ولی حتی از سایت هم نمیتونم لاگین کنم یکی از دوستام برام اکانت ساخت ولی من خواستم واردش بشم از سایت زد همچین مشخصاتی نیست و بعده 24 ساعت اکانت پاک شد من که دیگه امیدی ندارم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
من قبلا برای چند تا از دوستها خصوصی توضیح دادم ولی گشتم پیدا نکردم، برای همین یک پست میدم که تقریبا همه چی پوشش بده.

@Shall0w
منم این مشکل رو دارم خیلی وقته سعی میکنم ولی حتی از سایت هم نمیتونم لاگین کنم یکی از دوستام برام اکانت ساخت ولی من خواستم واردش بشم از سایت زد همچین مشخصاتی نیست و بعده 24 ساعت اکانت پاک شد من که دیگه امیدی ندارم

اصلا بیخیال نشین بابا، این مشکل عادیه، خودم چند ماه پیش به این مشکل خورده بود، 3 روز طول کشید تا بفهمم چی به چیه (پست 967)
ببینین موقع ساخت اکانت باید IP شما همون کشوری باشه که موقع ثبت نام انتخاب میکنین.
این خیلی مهمه، چون آخرش هم چک میکنه و حتما گیر میده.

اگه موقع تکمیل ساخت اکانت به هر دلیلی ارور داد با اون ایمیل دوباره امتحان نکنین.
اگه ایمیل اصلیتون هست و میخواین حتما با همین ثبت نام کنین (مثل خودم)، باید 24 ساعت صبر کنین و دوباره امتحان کنین.

این نکته هم خیلی مهمه، اگر بازی میخواین تو استیم بخرید (مثل من) باید ریجن اکانت (کشوری که انتخاب کردید) با ریجن اکانت استیم یکی باشه.
VPN هم که استفاده میکنین باید آی پی همون کشور باشه (برای من روسیه).

دوباره میگم اگر یک بار امتحان کردید و نشد، دوباره فرداش امتحان کنین، حتما درست میشه.

در آخر هم نکته جالب اینه که نیاز نیست هیچ پولی پرداخت کنین و تا لول 60 که شامل DLC اول بازی میشه بازی کنین، خودش کم کم یکی 2ماه بازی هست، اکانت Free Trial محدودیت زمانی نداره و تا هر وقت که خواستید میتونین بازی کنین.
بعد از اون اگه خواستین ادامه بدین (که حتما میدین :D)، کافیه تو استیم DLC آخر (Shadowbringer) بخرین که خودش شامل DLC قبلی (StormBlood) هم میشه، با خرید DLC استیم به شما یک CDkey میده که شما میرین تو اکانتتون در اسکوئر انیکس (Mogstation) فعال میکنین و لانچر باز میکنین که شروع به دانلود کنه.
اینهارو گفتم که جلو جلو همه چی بدونین.

البته که برای راحتی کار بهترین راه خرید Shadowbringer همون اول هست که شامل همه DLCها میشه و تمام.

برای پرداخت ماهانه هم بهترین و ارزونترین کار اکانت روسی استیم هست (طبیعاتا اکانتی هم که برای بازی میسازید باید ریجن استیم باشه).
اگر اکانتتون روسی نیست، یدونه بسازید و بازی درش اکتیو کنین وبعد اون اکانت استیم شیر کنین رو سیستمون و با اکانت اصلی کانکت بشین و روی اون بازی کنین، خودم همینکارو کردم.
اکانت روسی از اون جهت مهمه که قیمت شارژ ماهیانش میشه 3دلار تقریبا، که یک سوم قیمت اصلیه، پس ارزش اینکار هارو داره.

از این پست به بعد هم میتونین رستگاری موفقیت در متن ببینی که چقدر خوشحالم (پست 976) :D
بازی واقعا ارزشش داره حتی 1ماه سرش سروکله بزنین.
من فقط بازی اصلی بازی کردم و هنوز به DLCها نرسیدم (که از نظر خیلیها بازی از DLC اول به بعد تازه شروع میشه بس که کیفیتش در یک لول دیگه هست)، با این حال واینقدر بازی به دلم نشسته.

متاسفانه با اینکه هرماه شارژ میکنم، به دلایل شخصی هنوز فرصت نکردم وارد بازی بشم.
اما هروز میگم امشب حتما، فردا صبح حتما... تا هفته تموم میشه و میگم از شنبه:))
با این همه میدونم بالاخره همین روزها شروع میکنم چون خیلی دلم تنگ شده براش.

سوالی چیزی بود بپرسین اینجا یا خصوصی، فرصت کنم حتما توضیح میدم.
فرشاد @NoctisSasuke اینجا بابابزرگِ بازی حساب میشه، اونهم میتونه اگه وقت کنه بیاد یه دستی به سر و رومون بکشه :))

آخرین ویرایش:

fiery_yurei

عضو جدید
Feb 20, 2021
2
من قبلا برای چند تا از دوستها خصوصی توضیح دادم ولی گشتم پیدا نکردم، برای همین یک پست میدم که تقریبا همه چی پوشش بده.

@Shall0w

اصلا بیخیال نشین بابا، این مشکل عادیه، خودم چند ماه پیش به این مشکل خورده بود، 3 روز طول کشید تا بفهمم چی به چیه (پست 967)
ببینین موقع ساخت اکانت باید IP شما همون کشوری باشه که موقع ثبت نام انتخاب میکنین.
این خیلی مهمه، چون آخرش هم چک میکنه و حتما گیر میده.

اگه موقع تکمیل ساخت اکانت به هر دلیلی ارور داد با اون ایمیل دوباره امتحان نکنین.
اگه ایمیل اصلیتون هست و میخواین حتما با همین ثبت نام کنین (مثل خودم)، باید 24 ساعت صبر کنین و دوباره امتحان کنین.

این نکته هم خیلی مهمه، اگر بازی میخواین تو استیم بخرید (مثل من) باید ریجن اکانت (کشوری که انتخاب کردید) با ریجن اکانت استیم یکی باشه.
VPN هم که استفاده میکنین باید آی پی همون کشور باشه (برای من روسیه).

دوباره میگم اگر یک بار امتحان کردید و نشد، دوباره فرداش امتحان کنین، حتما درست میشه.

در آخر هم نکته جالب اینه که نیاز نیست هیچ پولی پرداخت کنین و تا لول 60 که شامل DLC اول بازی میشه بازی کنین، خودش کم کم یکی 2ماه بازی هست، اکانت Free Trial محدودیت زمانی نداره و تا هر وقت که خواستید میتونین بازی کنین.
بعد از اون اگه خواستین ادامه بدین (که حتما میدین :D)، کافیه تو استیم DLC آخر (Shadowbringer) بخرین که خودش شامل DLC قبلی (StormBlood) هم میشه، با خرید DLC استیم به شما یک CDkey میده که شما میرین تو اکانتتون در اسکوئر انیکس (Mogstation) فعال میکنین و لانچر باز میکنین که شروع به دانلود کنه.
اینهارو گفتم که جلو جلو همه چی بدونین.

البته که برای راحتی کار بهترین راه خرید Shadowbringer همون اول هست که شامل همه DLCها میشه و تمام.

برای پرداخت ماهانه هم بهترین و ارزونترین کار اکانت روسی استیم هست (طبیعاتا اکانتی هم که برای بازی میسازید باید ریجن استیم باشه).
اگر اکانتتون روسی نیست، یدونه بسازید و بازی درش اکتیو کنین وبعد اون اکانت استیم شیر کنین رو سیستمون و با اکانت اصلی کانکت بشین و روی اون بازی کنین، خودم همینکارو کردم.
اکانت روسی از اون جهت مهمه که قیمت شارژ ماهیانش میشه 3دلار تقریبا، که یک سوم قیمت اصلیه، پس ارزش اینکار هارو داره.

از این پست به بعد هم میتونین رستگاری موفقیت در متن ببینی که چقدر خوشحالم (پست 976) :D
بازی واقعا ارزشش داره حتی 1ماه سرش سروکله بزنین.
من فقط بازی اصلی بازی کردم و هنوز به DLCها نرسیدم (که از نظر خیلیها بازی از DLC اول به بعد تازه شروع میشه بس که کیفیتش در یک لول دیگه هست)، با این حال واینقدر بازی به دلم نشسته.

متاسفانه با اینکه هرماه شارژ میکنم، به دلایل شخصی هنوز فرصت نکردم وارد بازی بشم.
اما هروز میگم امشب حتما، فردا صبح حتما... تا هفته تموم میشه و میگم از شنبه:))

سوالی چیزی بود بپرسین اینجا یا خصوصی، فرصت کنم حتما توضیح میدم.
فرشاد @NoctisSasuke اینجا بابابزرگِ بازی حساب میشه، اونهم میتونه اگه وقت کنه بیاد یه دستی به سر و رومون بکشه :))
منم بازی رو خیلی وقته رو ریجن ترکیه استیم گرفتم خیلی هم دوست دارم بازیش کنم ولی مسعله اینه که اصلا نمیدونم چه مرگشه اسکورانیکس با اون ارور i2501 مشکل ریجن اکانتم نیست از طریق سایت هم نه میتونم اکانت بسازم نه میتونم وارد اکانت کسی بشم وارد یه اکانت از قبل ساخته میخوام بشم میگه یوزر یا پس اشتباهه و بعده یه مدت پاک میشه از اکسپرس و نورد و اچ ام ای وی پی ان هم استفاده کردم بهتر از اینا فکر نکنم باشه با گوشی هم حتی جواب گو نیست با کلی ایمیل مختلف هم سعی کردم چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه ولی همش در نلاشم تا این اوکی شه رنگه این بازی رو ببینم -_-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر