Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
من نفر اخرم دوستان ولی هنوز موفق نشدم ثبت نام کنم.
یک اکانت استیم روسیه چند سال قبل داشتم همون رو فعلا اوکی کردم.
اما واسه ساخت اکانت اسکوار انیکس هنوز گیر کردم.
ثبت نام میکنم و تا مرحله اخر مشکلی نداره اما همین که ایمیل حاوی کد تکمیل ثبت نام رو اسکوار میفرسته، کد داخلش نیست.
واسه درخواست دوباره ایمیل حاوی کد هم باید 24 ساعت صبر کرد. :-??

• Like
Reactions: m.d.makan

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
خوب دوستان بعد از گذر از چندتا 24 ساعت بالاخره منم رسیدم به مرحله نصب بازی~X(
با این سرعت فکر کنم یکی دو روزی هم منتظر دانلود باید باشم.
سه هفته دیگه تخفیف های استیمه ، فعلا تریال رو بازی می کنم تا تو تخفیفات بازی رو بخرم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
172628

بعد 15 روز کذایی I'm Back
======================
masoud101
مسعود چه کردی برادر؟

آقا فری ترایال شروع کردی خیلی کار خوبی کردی، تا لول 60 میتونی راحت بازی کنی.
کاش خودمم قبل خرید میدونستم.

دانلود کردی ؟
بیا من امشب هستم، ایشالله فرشاد هم میاد، کمی دور هم حال بنماییم:punk::yes:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
خوش امدی :-h
هنوز گیره دانلودم ~X(
یک 12 گیگ مونده داره اذیت می کنه ، تموم بشه الساعه میام.
اقا نزنه بازی بیچارمون کنه! از کار و زندگی نیوفتیم.:D

آخرین ویرایش:
  • Smile

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بیاین بگین چیکارا کردین داستان رو به کجا رسوندین شادوبرینگر رو رفتین تموم کردین؟ حال و حوصله چک کردن رو ندارم ببینم چیکارا کردین
من فعلا دارم ماموریتهای داستانی میرم، خیلی شیک و آروم :D
تازه رسیدم به جایی که یکی 2تا دانجن هم رفتم.
2هفته بازی نکرده بودم کلا اینکه چجوری باید بازی کنم یادم رفته بود.
@masoud101
امروز پچ 5.3.5 هم اومده، دانلودت چطوره؟:))

• Like
Reactions: masoud101

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
@masoud101
حاجی فکر کنم تا شما بازی رو تموم کنید منم دانلودم تموم بشه?
4 گیگ مونده، تو این چند روزه به خاطر دانلود این بازی نتونستم وارد اکانت اصلیم بشم بازی دیگه بزنم?
اینطور که شما تعریف می کنید از بازی دارم واسش غش و ضعف میرم.
ماکان، فرشاد اقا شما که دارید بازی می کنید بازیش حال wow رو میده ؟با ورلد خیلی حال کردم اما به خاطر محدودیت ماهانه اش وقت نمی شد از بازی لذت برد و همه اش باید فارم می کردم. این چون قیمت ماهانه اش کمتره و راحت میشه باهاش کنار اومد،،. نظرتون در مورد‌‌‌‌‌‌‌ش‌ چیه‌‌‌؟

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
@masoud101
پیشرفتت قابل چشم گیری داشتی بهت تبریک میگم :^o:-"

• Smile

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من داستان پایه HW رو تازه دیروز تموم کردم بقیه HW رو فعلا نمیرم چون افتادم رو مود لول آپ gatherer :D ولی به زودی (شاید فردا) برم بقیه داستان

حاجی فکر کنم تا شما بازی رو تموم کنید منم دانلودم تموم بشه?
4 گیگ مونده، تو این چند روزه به خاطر دانلود این بازی نتونستم وارد اکانت اصلیم بشم بازی دیگه بزنم?
اینطور که شما تعریف می کنید از بازی دارم واسش غش و ضعف میرم.
ماکان، فرشاد اقا شما که دارید بازی می کنید بازیش حال wow رو میده ؟با ورلد خیلی حال کردم اما به خاطر محدودیت ماهانه اش وقت نمی شد از بازی لذت برد و همه اش باید فارم می کردم. این چون قیمت ماهانه اش کمتره و راحت میشه باهاش کنار اومد،،. نظرتون در مورد‌‌‌‌‌‌‌ش‌ چیه‌‌‌؟

من wow نزدم ولی این بازی فوق العادست.

من کلا از mmo ها خوشم نمیاد چون یا بی کیفیتن یا باید پول بدی ببری یا انقدر پیچیده و خرت و پرت دارن و ui بازی بده که از بازی زده میشی ولی این هیچ کدوم از این مشکلارو نداره

فارم که هسته اصلی همه mmo هاست اینجا هم به end gameئه بازی برسی باید raid ها و trial های سخت بازیو بری تا gear های خفن خفن بگیری و منتظر بشی و این چیزا :D

ولی بازی خیلی چیز میز برا انجام داره همین crafter ها و gatherer ها خودشون برا خودشون یه بازی جدان و خیلی حال میده

یا میتونی بری gold saucer یا همون کازینو خودمون با مینی گیمای مختلف خودتو خفه کنی :D

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
Stormblood رو بری که خیلی قشنگه تم ژاپنی و بعدش Shadowbringers که بسیار زیباست.بخوای همه کلاسها رو بری مکس لول کنی همه ماموریت ها رو بری و فرعی ها و .... اصلا تمومی نداره که بخوای فکر کنی کار نکرده مونده باشه.انقدر زمان میبره که میرسه به معرفی دی ال سی جدید یا هر چند ماه ادامه داستان رو باز میسازن تو پچ میدن بیرون و باز یه عالمه کار داری

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
همتون سرتون گرم بازیه دیگه چیزی نمیگین؟ :D

بیاین یه چیزی بگین من حوصلم سر رفته:D

به نظرتون Job های بعدی چیا اضافه میشه؟ احتمالا حتما یدونش melee dps میشه بعد هم هیلر میشه یا یه caster که برپایه buff/debuff میشه 8->

نظرتون راجب نژاد بعدی چیه؟ اول از همه امیدوارم یه نژادی باشه که از این گربه ها خوشگل تر باشه کوچ کنم به اون یکی نژاد8-> دوما gender lock نباشه:|

همینطور skip cutscene رو آزاد کنن:|8->

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
سه روزه نمیتونم وارد بازی بشم
کسی میدونه این مشکل اینترنت رو چجوری درست کنم؟ اینترنتم همراه اول هستش
View attachment 183491
همین الان رو PC لاگین شدم (بعد 2ماه ?‍♂️) مشکلی نبود.
میخوای DNS گوگل ست کن ببین چی میشه.

• Like
Reactions: Houosen

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
سه روزه نمیتونم وارد بازی بشم
کسی میدونه این مشکل اینترنت رو چجوری درست کنم؟ اینترنتم همراه اول هستش
View attachment 183491
همون کاری که گفته بکن ببین psn بازه یا مشکل داره.یبار نت رو قطع کن و دوباره کانکشن بساز و باز اگه نشد از یه نت دیگه تست کن مثل همراه اول یا ای دی اس ال.

• Like
Reactions: Houosen

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
همتون سرتون گرم بازیه دیگه چیزی نمیگین؟ :D

بیاین یه چیزی بگین من حوصلم سر رفته:D

به نظرتون Job های بعدی چیا اضافه میشه؟ احتمالا حتما یدونش melee dps میشه بعد هم هیلر میشه یا یه caster که برپایه buff/debuff میشه 8->

نظرتون راجب نژاد بعدی چیه؟ اول از همه امیدوارم یه نژادی باشه که از این گربه ها خوشگل تر باشه کوچ کنم به اون یکی نژاد8-> دوما gender lock نباشه:|

همینطور skip cutscene رو آزاد کنن:|8->
ممنون از اشتراک گذاری نظرات و آرزو هاتون بحث خیلی داغی بود:|

همین الان رو PC لاگین شدم (بعد 2ماه ?‍♂️) مشکلی نبود.
میخوای DNS گوگل ست کن ببین چی میشه.
یادم باشه مشکلی واسم پیش اومد بهت بگم تا لاگین کنی چک کنی خدا سایتو از سر این بازی برنداره کمک دستمونی:|
این چه وضعیه هنوز 24 هستی که هیچی بازی نکردی:|

برید کنار ببینید چی آوردم واستون مادمازل آوردم براتون که خفنیت داره از روش میریزه
فرشاد کیتی:
592ff3ca9517d84c5c9934af983d8092_777c57311d510ca65dac3c1077dee435fl0_640x873.jpg

خداییش خیلی خفنه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر