Final Fantasy XIV برای X360 تایید شد!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
FFXIV.jpg

Yuuki Akama، از کارمندان اسکوار انیکس در پروفایل خود چنین اعلام کرده است:" Final Fantasy XIV برای PS3، PC و X360 خواهد بود" .

او فعلا مشغول کار بر روی Agito XIII و Third Birthday بر روی کنسول دستی PSP می‌باشد.

FFXIV که چهاردهمین قسمت از سری شماره‌دار فاینال فانتزی می‌باشد، این بار به سبک MMO عرضه می شود. تاریخ دقیق بازی مشخص نیست ولی اینطور که گفته شده زمانی در همین امسال منتشر می‌شود.

Source

Congrats:D

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من الان از کی هست منتظرم این بازی بیاد و بعد بزنم دهن مهدی رو روی 360 سرویس کنم!:D
الان یه فن بوی میاد میگه دسته 360 برای این بازی بهتر عمل میکنه:D
-----
من توی neogaf و Teamxbox و vg247 دیدم خبر تایید شدست. شایعه نیست.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
یعنی خود ترتون گفت "دارندگان PS3 میتونن موقع عرضه این بازی رو فقط روی PS3 بازی کنن!" خوب این یعنی TE دیگه!!:biggrin1:
جناب ترتون توهم زده شده بود چون 2 ساعت بعد از کنفرانس اعلام شد بازی همزمان برای PC , PS3 توی جهان عرضه میشه.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
آره
اون شب هم من از این خبر تعجب کرده بودم ولی در هر حال پول حرف اول و آخر رو میزنه!:biggrin1:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
جناب ترتون توهم زده شده بود چون 2 ساعت بعد از کنفرانس اعلام شد بازی همزمان برای PC , PS3 توی جهان عرضه میشه.
توهم نزده کسری، منظورش تنها رو کنسول ها بود!! میدونی که، اصلا PC رو حساب نکرده!:D

به نظر من که منظورش این بوده روی کنسول ها، وقتی بازی عرضه بشه فقط میتونید با PS3 بازی کنید که انم یعنی بعدا برای 360 هم میاد!:D

من توی neogaf و Teamxbox و vg247 دیدم خبر تایید شدست. شایعه نیست.

خبر رو درسته اینجاها گذاشتن، اما طبق چیزی که من خوندم طرف نظر خودش رو گفته، یعنی گفته به نظر من برای همه پلت فرم ها میاد!

حالا نه SE در این رابطه اظهار نظری کرده و نه اصلا بحث انحصاری زمانی و ... پیش کشیده شده. فعلا فقط در حد شایعه هست تا SE رسما یه خبری در این رابطه بده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر