Final Fantasy XIV برای X360 تایید شد!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
FFXIV.jpg

Yuuki Akama، از کارمندان اسکوار انیکس در پروفایل خود چنین اعلام کرده است:" Final Fantasy XIV برای PS3، PC و X360 خواهد بود" .

او فعلا مشغول کار بر روی Agito XIII و Third Birthday بر روی کنسول دستی PSP می‌باشد.

FFXIV که چهاردهمین قسمت از سری شماره‌دار فاینال فانتزی می‌باشد، این بار به سبک MMO عرضه می شود. تاریخ دقیق بازی مشخص نیست ولی اینطور که گفته شده زمانی در همین امسال منتشر می‌شود.

Source

Congrats:D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تقریبا اینا از قبل تایید شدست!مگه میشه برای windows بیاد رو 360 نیاد؟؟؟رو windows که به چیز دست پیدا نمیکنند-باید جیبه از جایی پر بشه-هرچند این MMo ها خیلی تو مملکت غریب ما عجیب و غریبه:biggrin1:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
تحفه ای نیست. FF بازها میدونن چیه. نیاز به گفتن دلایل نداره...........

فقط اسمش FF هست. وگرنه نه شخصیت پردازی و داستانی نداره. یه بازی mmo معمولیه. و بیخود بزرگش نکنید.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
فقط اسمش FF هست. وگرنه نه شخصیت پردازی و داستانی نداره. یه بازی mmo معمولیه. و بیخود بزرگش نکنید.

البته راست ميگي . يه كم از FF بودن خارج شده . ولي هرچي هست FF هست .

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
درسته از این لحاظ که معلومه.یه چیز مثلا FFXI تحویلمون میدن.
من اصلا با عنوان یازدم حال نکردم.فکر کنم اکثرا همین نظر رو داشته باشن.:biggrin1:

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
از روزی که بازی اعلام شد خبرش در اومد که مولتی و بعد تکذیب کردن .....یه مدت بعد شایعه شد تایم اکسکلیوسیو هست...........
حالا فکر کنم با این خبر حتی تایم اکسکلیسیو هم نباشه.....:biggrin1:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خوب از ان اول هم 120% تابلو بود این بازی فقط برای PS3 انحصاری زمانی هست و بعدا برای 360 هم میاد!!

یعنی خود ترتون گفت "دارندگان PS3 میتونن موقع عرضه این بازی رو فقط روی PS3 بازی کنن!" خوب این یعنی TE دیگه!!:D

من الان از کی هست منتظرم این بازی بیاد و بعد بزنم دهن مهدی رو روی 360 سرویس کنم!:D

ویرایش:

مهدی این فقط یه شایعه هست! طرف اصلا حرفی از اینکه نسخه 360 هم قراره بیاد نزده! بهتره بره تو بخش شایعات!:D

آخرین ویرایش:

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
خوب از ان اول هم 120% تابلو بود این بازی فقط برای PS3 انحصاری زمانی هست و بعدا برای 360 هم میاد!!

یعنی خود ترتون گفت "دارندگان PS3 میتونن موقع عرضه این بازی رو فقط روی PS3 بازی کنن!" خوب این یعنی TE دیگه!!:D

من الان از کی هست منتظرم این بازی بیاد و بعد بزنم دهن مهدی رو روی 360 سرویس کنم!:D

ویرایش:

مهدی این فقط یه شایعه هست! طرف اصلا حرفی از اینکه نسخه 360 هم قراره بیاد نزده! بهتره بره تو بخش شایعات!:D

ميدونم تو از اول هم ميگفتي مولتي ميشه ؟ يادته كه ؟

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین

یعنی خود ترتون گفت "دارندگان PS3 میتونن موقع عرضه این بازی رو فقط روی PS3 بازی کنن!" خوب این یعنی TE دیگه!!:biggrin1:

من الان از کی هست منتظرم این بازی بیاد و بعد بزنم دهن مهدی رو روی 360 سرویس کنم!:biggrin1:

ویرایش:

مهدی این فقط یه شایعه هست! طرف اصلا حرفی از اینکه نسخه 360 هم قراره بیاد نزده! بهتره بره تو بخش شایعات!:biggrin1:
توهم كه راست ميگي:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر