Final Fantasy XIII - X360

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بچه ها شرمنده این Accessories چیه
من خیلی از اینا دارم به چه درد می خوره
اونجا که سلاح انتخاب می کنی زیرش اینه
اینم یه جورایی سلاح ؟
یکی اگه لیست انواعشو داره بزاره و بگه هر کدوم به چه درد می خورن
با تشکر

اینا رو میتونی تو قسمت Equipment و زیر اسلحه به افرادت اضافه بکنی
کارایی های مختلفی دارن که رو هرکدوم بری بالای صفحه مینویسه
جون رو اضافه میکنن , در مقابل یه جادو مقاومتر میکنن و غیره

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
تمام !:biggrin1:
زدم دهنشو صاف کردم .
وانیل رو sab گزاشتم رو اورفان جادو زد بیشتر خونش کم میشد منم رحم نکردم.
اولین بار بود که یه بازی RPG رو بیشتر از 5 دقیقه بازی کردم !
تو عمرم سر هیچ بازی انقدر وقت نزاشته بودم ولی ارزششو داشت جالب بود.
فک کنم 50 ساعت طول کشید.
حالا با خیال راحت فردا میرم پادگان :((
خدا لعنت کنه این سربازیو از من به همه اونایی که میخان برن خدمت نصیحت یا با دیپلم برید که تو 20 سالگی خدمتتون تموم شه یا با لیسانس برید که هتل باشه باستون به هیچ وجه با فوق دیپلم نرید که هر چی بدبختیه مال گروهبانه

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام.
الان تو chapter11 هستم.سرويس شدم.چقدر سخت شد.

سوال:
1.من الان بالاترين hp كه دارم 2400 هست براي snow.چي كار كنم كه به 5000 برسه.چون بعضيا ميشگ كه hp به 9000 هم رسيده.چطور اين كارو بكنم؟
2.الان اون قسمتي هستم كه وانيل با summon مي جنگه.چي كار كنم بيش از 10 بار باختم.:(:(
استراتژي هم است:rav-ravبعدش تغيير ميدم به med-synبراي پر كردن جون
چي كار كنم؟

ممنون

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام.

سوال:
1.من الان بالاترين hp كه دارم 2400 هست براي snow.چي كار كنم كه به 5000 برسه.چون بعضيا ميشگ كه hp به 9000 هم رسيده.چطور اين كارو بكنم؟
2.الان اون قسمتي هستم كه وانيل با summon مي جنگه.چي كار كنم بيش از 10 بار باختم.:(:(
چي كار كنم؟

ممنون
پیشنهاد میکنم بذاری rav-rav بعد برای پر کردن جون بذاری رو rav-med .
فونیکس دان رو یادت نره همرات داشته باشی!

یا حق

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
تمام !:biggrin1:
زدم دهنشو صاف کردم .
وانیل رو sab گزاشتم رو اورفان جادو زد بیشتر خونش کم میشد منم رحم نکردم.
اولین بار بود که یه بازی RPG رو بیشتر از 5 دقیقه بازی کردم !
تو عمرم سر هیچ بازی انقدر وقت نزاشته بودم ولی ارزششو داشت جالب بود.
فک کنم 50 ساعت طول کشید.
حالا با خیال راحت فردا میرم پادگان :((
خدا لعنت کنه این سربازیو از من به همه اونایی که میخان برن خدمت نصیحت یا با دیپلم برید که تو 20 سالگی خدمتتون تموم شه یا با لیسانس برید که هتل باشه باستون به هیچ وجه با فوق دیپلم نرید که هر چی بدبختیه مال گروهبانه

در مورد خدمت اشتباه میکنی . با فوق خیلی بهتره . تا حالا مزه سرباز بودنو چشیدی!!! نه مبدونم نچشیدی.ببخشید این پست ربطی نداشت

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ممنون.سوال اول رو هم اگه ميشه جواب بديد.
خواهش میکنم!
دقیقا نمیدنم ولی فک کنم با همون cp جمع کردن باشه که تو اپگرید ها هر چند تا یکبار افزایش health پیدا میشه.مث قدرت و جادو و....
موفق باشی.

راستی یه مسئله از خودم!
پریروز داشتم میرفتم تو چپتر 4 تا یه جایی رفتم جلو(تا اونجا که با زش و وانیل میریم تو اون جای صنعتی)و سیو کردم.
بعد جمع کردم چون میخواستم برم جایی.امروز اومدم میبینم سیوام نیست! منو از انجای قبل از مبارزه با اودین اورده!
چه کنم؟

یا حق

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام.
سوال:
چي كار كنم؟

ممنون

تو همین اول چپتر 11 که موجودات دارن میچرن بچرخ و بکششون و cp جمع کن , بعد تو قسمت crystatium برو خونشون رو زیاد کن

summon وانیل خیلی سخته مگه اینکه role ها رو کامل کرده باشی
بزار روی rav/com و بعد به med/sen یا med/med تغییر بده
tp رو قبل از مبارزه پر کن تا توی مبارزه 2 بار بتونی از reNew استفاده کنی چون تو وقت صرفه جویی میکنه

پریروز داشتم میرفتم تو چپتر 4 تا یه جایی رفتم جلو(تا اونجا که با زش و وانیل میریم تو اون جای صنعتی)و سیو کردم.
بعد جمع کردم چون میخواستم برم جایی.امروز اومدم میبینم سیوام نیست! منو از انجای قبل از مبارزه با اودین اورده!
چه کنم؟
یا حق

همه save هات رو برو چک کن , بخاطر تاریخ دستگاه , save ها جا به جا میشن وگرنه پاک نمیشن , احتمالا رفته اولین سیوت

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها کسایی که دیسک دومشون درست بوده، میشه بگند از کجا گرفتن؟ امروز رفتم نکس که گفت که خرابه یکی دو جا هم تماس گرفتم اونها هم گفتن مشکل دارن.
کسایی که دیسک دوم رو گرفتن درست بوده میشه آدرس مغازه ای که گرفتن و اگر ممکن شماره تلفنش رو بدن؟ ممنون

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بچه ها کسایی که دیسک دومشون درست بوده، میشه بگند از کجا گرفتن؟ امروز رفتم نکس که گفت که خرابه یکی دو جا هم تماس گرفتم اونها هم گفتن مشکل دارن.
کسایی که دیسک دوم رو گرفتن درست بوده میشه آدرس مغازه ای که گرفتن و اگر ممکن شماره تلفنش رو بدن؟ ممنون
ماله من تا اینجا سالم بوده ! فقط یه جاهایی یکم افت فریم داشته حالا نمیدونم مشکل از بازی هست یا دیسک بازی !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من از اینجا گرفتم هیچ مشکلی نداشت. (همیشه از اینجا میگیرم)
البته ریجنم Palـه.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
تو همین اول چپتر 11 که موجودات دارن میچرن بچرخ و بکششون و cp جمع کن , بعد تو قسمت crystatium برو خونشون رو زیاد کن

summon وانیل خیلی سخته مگه اینکه role ها رو کامل کرده باشی
بزار روی rav/com و بعد به med/sen یا med/med تغییر بده
tp رو قبل از مبارزه پر کن تا توی مبارزه 2 بار بتونی از reNew استفاده کنی چون تو وقت صرفه جویی میکنه
اين كار رو كردم اما نشد.hp وانيل 1800وhpفنگ 2050.حالا چيكار كنم؟حدود7ساعته كه سر اين گيرم.

ramin.godofwar

کاربر سایت
Nov 16, 2008
11
خواهش میکنم!
دقیقا نمیدنم ولی فک کنم با همون cp جمع کردن باشه که تو اپگرید ها هر چند تا یکبار افزایش health پیدا میشه.مث قدرت و جادو و....
موفق باشی.

راستی یه مسئله از خودم!
چه کنم؟

یا حق

save هاتون هست.ولی احتمالا به خاطر تاریخشون پس و پیش شده.یه نگاه به save های قبلی بندازید پیدا می کنید.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
برای آپگرید کردن اسلحه و Accesories، از هر Componentـی استفاده کنیم فرقی نداره؟! آخه هرچی میزنم لول آپ میشه، من فرقی احساس نکردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر